Svájc 1957B 1/2Fr Ag (2x) T:1-,2 patina Switzerland 1957B 1/2 Franc Ag (2x) C:AU,XF patina Krause KM#23<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1957B-12Fr-Ag-2x-T1-2-pati

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Német Államok / Nassau 1831. 6kr Ag (2,2g) T:3 German States / Nassau 1831. 6 Kreuzer Ag (2,2g) C:F Krause KM#53<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Nemet-Allamok-Nassau-18

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1967. 1/2$ Ag 'Kennedy' T:2 patina USA 1967. 1/2 Dollar Ag 'Kennedy' C:XF patina Krause KM#202a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Amerikai-Egyes

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Mexikó 1968. 25P Ag 'Olimpia' T:2 ph. Mexico 1968. 25 Pesos Ag 'Olympiad' C:XF edge error Krause KM#479.1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Mexiko-1968-25P-Ag-Olimpia-T2-

Kikiáltási ár: 4 600 Ft

Német Államok / Nassau 1861. 1Kr Cu T:2 German States / Bavaria 1861. 1 Kreuzer Ag C:XF Krause KM#74<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nemet-Allamok-Nassau-1861-1Kr-Cu-T2

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

Ausztria 1899. 1K Ag 'Ferenc József' T:3 Austria 1899. 1 Corona Ag 'Franz Joseph' C:F Krause KM#2804<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1899-1K-Ag-Ferenc-Jozsef

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Kongó 2013. 100Fr 'MD 5232108 S' T:I- Congo 2013. 100 Francs 'MD 5232108 S' C:AU Krause P#98b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Kongo-2013-100Fr-MD-5232108-S-TI--Congo-2013-100-F

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Irán 2005. 100R + 2005. 2000R T:I Iran 2005. 100 Rials + 2005. 2000 Rials C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-2005-100R-plus-2005-2000R-TI-Iran-2005-100-Rials-plus-2005-

Kikiáltási ár: 800 Ft

1974. 'Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek' Br díjérem (50mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/1974-Spartacus-Szovetkezeti-Sportversenyek-Br-dijerem-50mm-T1-~I

Kikiáltási ár: 800 Ft

DN 'Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc emlékérem, 25 aranydukát' aranyozott rézötvözet utánveret kapszulában, tanúsítvánnyal (46mm) T:PP kis patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

DN 'Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943' egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000019/DN-Magyar-Testneve

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

1973. '25. Kilián György - Műegyetemi AFC (MAFC) III.' jelzett hollóházi porcelán díjérem (87mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~6000012/1973-25-Kilian-Gyorgy-Muegyetemi

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Nagy-Britannia 1797. 2p Cu 'III. György' T:3- ph. Great Britain 1797. 2 Pence Cu 'George III' C:VG edge error Krause KM#619<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2500014/Nagy-Britan

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Salamon-szigetek 2018. 10D Ag 'Sacré Coeur Bazilika / II. Erzsébet' kapuszlában, sorszámozott tanúsítvánnyal '705/999', fa díszdobozban (100g/0.999/55mm) T:1 Solomon Islands 2018. 10 Dollars Ag 'Sacré Coeur Basilica / Elisabeth II' in capsule, with certif

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Svájc 1957B 2Fr Ag T:2 patina Switzerland 1957B 2 Francs Ag C:XF patina Krause KM#21<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1957B-2Fr-Ag-T2-patina-Switzerland-1957B-2-Fr

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Német Államok / Poroszország 1843A 2 1/2Gr Ag 'IV. Frigyes Vilmos' T:2- patina, kis ph German States / Prussia 1843A 2 1/2 Silber Groschen Ag 'Friedrich Wilhelm IV' C:VF patina, small edge error Krause KM#444<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyo

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1968D 1/2$ Ag 'Kennedy' T:1- patina USA 1968D 1/2 Dollar Ag 'Kennedy' C:AU patina Krause KM#202a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Amerikai-Egye

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Monaco 1945-1978. 10c-10Fr (5xklf) T:1-,2 patina, kis ph, karc Monaco 1945-1978. 10 Centimes - 10 Francs (5xdiff) C:AU,XF patina, small edge error, scratch<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Német Államok / Poroszország 1910A 3M Ag 'II. Vilmos' T:2-patina German States / Prussia 1910A 3 Mark Ag 'Wilhelm II' C:VF patina Krause KM#527<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Ausztria 1900. 1K Ag 'Ferenc József' T:2,2- Austria 1900. 1 Corona Ag 'Franz Joseph' C:XF,VF Krause KM#2804<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1900-1K-Ag-Ferenc-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Kuba 1972. 1P 'SPECIMEN' felülbélyegzéssel, német nyelvű 'Kuriositäten auf Banknoten' tájékoztatólappal T:I Cuba 1972. 1 Peso with 'SPECIMEN' overprint, with 'Kuriositäten auf Banknoten' german language information sheet C:UNC<a href="https://www.d

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Irán DN (2005) 2000R T:I- Iran ND (2005) 2000 Rials C:AU Krause P#144b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Iran-DN-2005-2000R-TI--Iran-ND-2005-2000-Rials-CAU-Krause-P23144b~II26251

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

~1980. 'Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa' egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsa

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Magyarok Kincstára - Bocskai István 10 dukát, 1605' aranyozott rézötvözet utánveret kapszulában, tanúsítvánnyal (46mm) T:PP kis patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaverete

Kikiáltási ár: 1 400 Ft