Pénz, érem, plakett
31597. tétel:Lengyelország 1958. 'V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj' Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. 'V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin th
Kikiáltási ár: 15 000 FtPénz, érem, plakett
31597. tétel:Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. 'Magyar Sportért' egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~6000012/Ifj-Szlavits-Lasz
Kikiáltási ár: 3 600 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Németország 1875-1994. 78db-os érmetétel, közte 1905-1919. 1/2M Ag félbevágva T:vegyes Germany 1875-1994. 78pcs coin lot, within 1905-1919. 1/2 Mark Ag cut in half C:mixed<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Spanyolország 1966. (68) 100P Ag 'Franco' T:2 Spain 1966. (68) 100 Pesetas Ag 'Franco' C:XF Krause KM#797<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Spanyolorszag-1966-68-100P-A
Kikiáltási ár: 6 000 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Svájc 1962B 1Fr Ag T:1-,2 Switzerland 1962B 1 Franc Ag C:AU,XF Krause KM#24
Svájc 1962B 1Fr Ag T:1-,2 Switzerland 1962B 1 Franc Ag C:AU,XF Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1962B-1Fr-Ag-T1-2--Switzerland-1962B-1-Franc-Ag-CAU-
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Németország / Weimar köztársaság 1920-1921. 50pf (3xklf) + 1923A 1pf Cu + 1924-1925. 5pf (2x) + 1923A 200M Al + 1924-1935. 10pf Al-Br (6xklf) T:2-3 Germany / Weimar Republic 1920-1921. 50 Pfennig (3xdiff) + 1923A 1 Pfennig Cu + 1924-1925. 5 Pfennig (2x) +
Kikiáltási ár: 1 800 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Ausztrália 1952. 1Fl Ag 'VI. György' T:2- patina Australia 1952. 1 Florin Ag 'George VI' C:VF patina Krause KM# 48<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Ausztralia-1952-1Fl-A
31598. tétel:Nagy-Britannia 1872. 6p Ag + 1877. 1Sh Ag 'Viktória' T:3 patina United Kingdom 1872. 6 Pence Ag + 1877. 1 Shilling 'Victoria' C:F patina Krause KM#751, KM#734<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-
Kikiáltási ár: 4 600 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:NSZK 1951D 5M Ag T:2- patina GFR 1951D 5 Mark Ag C:VF patina Krause KM#112
NSZK 1951D 5M Ag T:2- patina GFR 1951D 5 Mark Ag C:VF patina Krause KM#112<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/NSZK-1951D-5M-Ag-T2-patina-GFR-1951D-5-Mark-Ag-CVF-patina-Kra
Kikiáltási ár: 2 200 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Ausztria 1912-1991. 8db vegyes Ag és fémpénz tétel, közte 1912. 2K Ag 'Ferenc József' + 1925. 1Sch Ag T:1--2- Austria 1912-1991. 8pcs of mixed Ag and metal coins, with 1912. 2 Corona Ag 'Franz Joseph' + 1925. 1 Schilling Ag C:AU-VF<a href="https://w
Kikiáltási ár: 7 000 FtLibanon 1988. 500L T:II Lebanon 1988. 500 Livres C:XF Krause P#68<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Libanon-1988-500L-TII-Lebanon-1988-500-Livres-CXF-Krause-P2368~II2618493/?utm_
31598. tétel:Jugoszlávia 1993. 50.000D (5x) közte sorszámkövető pár és közeli sorszámúak + 500.000D (5x) közte sorszámkövető pár és közeli sorszámúak T:I-II Yugoslavia 1993. 50.000 Dinara (5x) with a consecutive serial number pair and close serial numbers + 500.000 Di
31598. tétel:2004. 'Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa' kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-eml
31598. tétel:DN 'A legértékesebb magyar érmék - Bethlen Gábor ezüst tallérjának replikája' ezüstözött Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fanta
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:Mexikó 1998. 'Mexikói Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság - Mexikó, 1998' aranyozott Br emlékérem (48mm) T:1- Mexico 1998. 'Federacion Mexicana Pentatlon Moderno (Mexican Modern Pentathlon Federation) / Campeonato Mundial de Pentatlon Moderno, 1998 (
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31598. tétel:1998. 'IX. Rádiós Tájékozódási Futó Világbajnokság - Nyíregyháza' kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (42mm) + 1995. 'Hungaropharma' kétoldalas, öntött Br emlékérem papírdobozban (64mm) T:PP,1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gy
31599. tétel:Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-1922. 50pf Al (16db, javarészt D verdejellel) T:1-3 German Empire / Weimar Republic 1920-1922. 50 Reichspfennig Al (16pcs, mostly with 'D' mintmark) C:UNC-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres
31599. tétel:Spanyolország 1966. 100P Ag 'Caudillo' T:2 patina Spain 1966. 100 Pesetas Ag 'Caudillo' C:XF patina Krause KM#797<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Spanyolorszag-1966-100
Kikiáltási ár: 3 000 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:Svájc 1963B 1/2Fr Ag (2x) T:1-,2 Switzerland 1963B 1/2 Franc Ag (2x) C:AU,XF Krause KM#23
Svájc 1963B 1/2Fr Ag (2x) T:1-,2 Switzerland 1963B 1/2 Franc Ag (2x) C:AU,XF Krause KM#23<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1963B-12Fr-Ag-2x-T1-2-Switzerland-1963B-
31599. tétel:Ausztrália 1952. 1Fl Ag ‘VI. György’ T:2- Australia 1952. 1 Florin Ag ‘George VI’ C:VF Krause KM# 48
Ausztrália 1952. 1Fl Ag 'VI. György' T:2- Australia 1952. 1 Florin Ag 'George VI' C:VF Krause KM# 48<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Ausztralia-1952-1Fl-Ag-VI-Gyorgy-T2
31599. tétel:Nagy-Britannia 1873-1941. 3p Ag (10xklf) T:1--3 patina United Kingdom 1873-1941. 6 Pence Ag (10xdiff) C:AU-F patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Nagy-Britannia-1873-
Kikiáltási ár: 7 500 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:NSZK 1951-1974. 5M Ag (17xklf) T:vegyes FRG 1951-1974. 5 Mark Ag (17xdiff) C:mixed
NSZK 1951-1974. 5M Ag (17xklf) T:vegyes FRG 1951-1974. 5 Mark Ag (17xdiff) C:mixed<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/NSZK-1951-1974-5M-Ag-17xklf-Tvegyes-FRG-1951-1974-5-M
Kikiáltási ár: 44 000 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:Ausztria 1914. 1K Ag 'Ferenc József' T:2 karc Austria 1914. Corona Ag 'Franz Joseph' C:XF scratch Krause KM# 2820<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1914-1K-Ag-F
Kikiáltási ár: 1 600 Ft