Pénz, érem, plakett
31599. tétel:Litvánia 1991. 1T ‘BL 038849’ T:I- Lithuania 1991. 1 Talonas ‘BL 038849’ C:AU Krause P#32a
Litvánia 1991. 1T 'BL 038849' T:I- Lithuania 1991. 1 Talonas 'BL 038849' C:AU Krause P#32a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Litvania-1991-1T-BL-038849-TI--Lithuania-1991-1-Talon
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:Jugoszlávia 1993. 5.000.000D (8x) közte sorszámkövetők + 1994. 50.000D (7x) közte sorszámkövetők T:I--III folt Yugoslavia 1993. 5.000.000 Dinara (8x) with consecutive serials in it + 1994. 50.000 Dinara (7x) with consecutive serials in it C:AU-F spotts Kr
31599. tétel:DN 'DIÁK SZÖVETSÉG' labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/DN-DIAK-SZOVETSEG-labd
Kikiáltási ár: 3 400 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:DN 'A legértékesebb magyar érmék - III. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája' ezüstözött Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fant
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:Nagy-Britannia 1955. 'Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország' Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. 'British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31599. tétel:2010. '30. Úszó Európa Bajnokság' eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~6000012/2010-30-Uszo-Europa-Bajnoksag
Kikiáltási ár: 3 600 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-1922. 50pf Al (16db, javarészt D verdejellel) T:1-3 German Empire / Weimar Republic 1920-1922. 50 Reichspfennig Al (16pcs, mostly with 'D' mintmark) C:UNC-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres
31600. tétel:Spanyolország 1980. 50c-100P (6xklf) '1982 Világbajnokság' forgalmi sor fóliatokban T:1 Spain 1980. 50 Centimos - 100 Pesetas (6xdiff) 'World Cup 1982' coin set in foil wrapper C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~
31600. tétel:Svájc 1963B 1Fr Ag T:1- kis patina Switzerland 1963B 1 Franc Ag C:AU small patina Krause KM#24
Svájc 1963B 1Fr Ag T:1- kis patina Switzerland 1963B 1 Franc Ag C:AU small patina Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1963B-1Fr-Ag-T1-kis-patina-Switzerl
31600. tétel:Német Birodalom 1920-1935. 50pf-500M Al (12db, 11xklf) T:1--3 German Empire 1920-1935. 50 Pfennig - 500 Mark Al (12pcs, 11xdiff) C:AU-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:Ausztrália 1954. 1Fl Ag 'II. Erzsébet' T:2,2- patina Australia 1954. 1 Florin Ag 'Elisabeth II' C:XF,VF patina Krause KM#54<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Ausztralia-1
31600. tétel:Nagy-Britannia 1889. 1C Ag 'Viktória' T:2-,3 United Kingdom 1889. 1 Crown Ag 'Victoria' C:VF,F Krause KM#765<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Nagy-Britannia-1889-1C-Ag-V
Kikiáltási ár: 12 000 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:NSZK 1960. 5M Ag (4xklf) D-F-G-J T:2 patina, ph FRG 1960. 5 Mark Ag (4xdiff) D-F-G-J C:XF patina, edge error Krause KM#112.1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/NSZK-1960-5
Kikiáltási ár: 11 000 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:Ausztria 1915. 1K Ag 'Ferenc József' T:1- Austria 1915. Corona Ag 'Franz Joseph' C:AU Krause KM# 2820<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Ausztria-1915-1K-Ag-Ferenc-Jozse
Kikiáltási ár: 1 600 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:Litvánia 1991. 5T 'BB 529782' T:II hajtatlan Lithuania 1991. 5 Talonas 'BB 529782' C:XF unfolded Krause P#34<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Litvania-1991-5T-BB-529782-TII-hajt
31600. tétel:Jugoszlávia 1993. 5.000.000.000D (10x) 'AA 6078351-6078360' sorszámkövetők + 50.000.000.000D (10x) 'AA 7641951-7641960' sorszámkövetők T:I-,II folt, hullámos papír Yugoslavia 1993. 5.000.000.000 Dinara (10x) 'AA 6078351-6078360' consecutive serials + 50.0
31600. tétel:DN ‘MUSZ (Magyar Úszó Szövetség)’ bronz lemezjelvény (21mm) T:2 hajlott tű
DN 'MUSZ (Magyar Úszó Szövetség)' bronz lemezjelvény (21mm) T:2 hajlott tű<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000011/DN-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-bronz-lemezjelveny-21mm-T2-h
Kikiáltási ár: 3 000 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:DN 'A legértékesebb magyar érmék - Báthori István ezüst tallérjának replikája' ezüstözött Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fant
31600. tétel:Nagy-Britannia / Anglia 2004. 'Az angol labdarúgó-válogatott hivatalos éremgyűjteménye' kétoldalas Ni érmek az angol játékosok arcképével, hivatalos albumban (28db, 24xklf, teljes szett) T:1-2 United Kingdom / England 2004. 'Official England squad medal c
Kikiáltási ár: 10 000 FtPénz, érem, plakett
31600. tétel:2010. '30. Úszó Európa Bajnokság' eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~6000012/2010-30-Uszo-Europa-Bajnoksag-
31601. tétel:Német Harmadik Birodalom 1934F 5M Ag 'Náci hatalom első évfordulója' T:2- kis ph. German Third Empire 1934F 5 Mark Ag '1st Anniversary of Nazi rule' C:VF small edge error Krause KM#83<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~
31601. tétel:Svájc 1901B 1Fr Ag T:3 patina Switzerland 1901B 1 Francs Ag C:F patina Krause KM#24
Svájc 1901B 1Fr Ag T:3 patina Switzerland 1901B 1 Francs Ag C:F patina Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Svajc-1901B-1Fr-Ag-T3-patina-Switzerland-1901B-1-Fra
31601. tétel:Svájc 1963B 1Fr Ag T:1-,2 Switzerland 1963B 1 Franc Ag C:AU,XF Krause KM#24
Svájc 1963B 1Fr Ag T:1-,2 Switzerland 1963B 1 Franc Ag C:AU,XF Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1963B-1Fr-Ag-T1-2--Switzerland-1963B-1-Franc-Ag-CAU-
31601. tétel:Német Birodalom 1923-1936. 1pf Cu (16xklf) T:2-3 German Empire 1923-1936. 1 Pfennig Cu (16xdiff) C:XF-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Nemet-Birodalom-1923-1936-1pf-Cu
Kikiáltási ár: 7 000 Ft