Pénz, érem, plakett
31608. tétel:Német Harmadik Birodalom 1935D 5M Ag 'Hindenburg' T:2 patina German Third Reich 1935D 5 Mark Ag 'Hindenburg' C:XF patina Krause KM#86<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Ne
Kikiáltási ár: 3 200 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Ausztrália 2007. 1$ Al-Br '75 éves a Sydney Kikötő Híd' díszkiadás T:1 Australia 2007. 1 Dollar Al-Br '75th Anniversary of the Sydney Harbour Bridge' in paper case C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Ku
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Nagy-Britannia 1945. 2Sh Ag 'VI. György' T:2 United Kingdom 1945. 2 Shillings Ag 'George VI' C:XF Krause KM#855<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Nagy-Britannia-1945-2Sh-
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Németország 2002J 10E Ag 'Documenta Kassel művészeti kiállítás' T:1- Germany 2002J 10 Euro Ag 'Documenta Kassel Art Exposition' C:AU Krause KM#216<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpe
Kikiáltási ár: 4 600 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Ausztria 1946. 1Sch Al + 1951. 2gr Al T:2,2- patina, ph, Austria 1946. 1 Schilling Al + 1951. 2 Groschen Al C:XF,VF patina, edge error Krause KM#2871, #2876<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-e
31608. tétel:Malajzia DN (1998.) 1R ‘XD 1216775’ T:III Malaysia ND (1998.) 1 Ringgit ‘XD 1216775’ C:F Krause P#39
Malajzia DN (1998.) 1R 'XD 1216775' T:III Malaysia ND (1998.) 1 Ringgit 'XD 1216775' C:F Krause P#39<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Malajzia-DN-1998-1R-XD-1216775-TIII--Malay
31608. tétel:Kambodzsa DN (1975) 500R ‘371247’ T:II Cambodia ND (1975) 500 Riels ‘371247’ C:XF Krause P#16b
Kambodzsa DN (1975) 500R '371247' T:II Cambodia ND (1975) 500 Riels '371247' C:XF Krause P#16b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Kambodzsa-DN-1975-500R-371247-TII-Cambodia-ND-197
31608. tétel:Ausztria 1953. 'X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953' aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. 'X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953' gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gil
Kikiáltási ár: 500 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:DN 'A legértékesebb magyar érmék - II. András ezüst denárjának replikája' ezüstözött Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziav
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Aceh Szultanátus 1688-1699. 1 Kupang Au 'Ratu Kamalat Syah' (0,58g) T:2 Aceh Sultanate 1688-1699. 1 Kupang Au 'Ratu Kamalat Syah' (0,58g) C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-es-kulfoldi-aranypenze
Kikiáltási ár: 20 000 FtPénz, érem, plakett
31608. tétel:Lengyelország 1984. 'XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984' zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. 'XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984' Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve
Kikiáltási ár: 2 600 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:NSZK 1989J 10M Ag '800 éves Hamburg kikötője' tanúsítvánnyal T:1- kis patina FRG 1989J 10 Mark Ag '800th Anniversary - Port of Hamburg' with certificate C:AU small patina edge error Krause KM# 171<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/40
31609. tétel:Svájc 1907B 1Fr Ag T:2-,3 patina Switzerland 1907B 1 Francs Ag C:VF,F patina Krause KM#24
Svájc 1907B 1Fr Ag T:2-,3 patina Switzerland 1907B 1 Francs Ag C:VF,F patina Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000022/Svajc-1907B-1Fr-Ag-T2-3-patina-Switzerland-190
31609. tétel:Svájc 1965B 2Fr Ag T:1- Switzerland 1965B 2 Francs Ag C:AU Krause KM#21
Svájc 1965B 2Fr Ag T:1- Switzerland 1965B 2 Francs Ag C:AU Krause KM#21<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500013/Svajc-1965B-2Fr-Ag-T1--Switzerland-1965B-2-Francs-Ag-CAU-Krause-
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag 'Hindenburg' T:2 German Third Reich 1936A 5 Mark Ag 'Hindenburg' C:XF Krause KM#86<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~1500014/Nemet-Harmadik-B
31609. tétel:Ausztria ~1200. Friesachi Denar Ag (1,00g) T:2- Austria ~1200. Friesach Denar Ag (1,00g) C:VF
Ausztria ~1200. Friesachi Denar Ag (1,00g) T:2- Austria ~1200. Friesach Denar Ag (1,00g) C:VF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Ausztria-7E1200-Friesachi-Denar-Ag-1-00g-T
Kikiáltási ár: 1 600 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:Nagy-Britannia ~1960-2000. Vegyes fémpénz tétel ~450g-os súlyban T:1--2- Great-Britain ~1960-2000- Mixed coin lot in ~450g weight C:AU-VF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~150001
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:Németország 2004-2014. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 1960. 1M aranyozott érme műanyag tokban T:1,1- Germany 2004-2014. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 1960. 1 Mark gilt coin in plastic case C:UNC,AU<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsar
Kikiáltási ár: 3 600 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:Ausztria 1955-1973. 25Sch Ag (20x ebből 19xklf) emlékkiadások T:1,1-,2 néhány darabon patina Austria 1955-1973. 25 Schilling Ag (20x with 19xdiff) commemorative issues C:UNC,AU,XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numi
Kikiáltási ár: 60 000 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:Malajzia DN (2001.) 10R 'LF 4743109' T:II Malaysia ND (2001.) 10 Ringgit 'LF 4743109' C:XF Krause P#42d<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Malajzia-DN-2001-10R-LF-4743109-TII-Mala
31609. tétel:Kambodzsa 1979. 1R (5x) sorszámkövetők T:I,I- Cambodia 1979. 1 Riel (5x) consecutive serials C:UNC,AU Krause P#28<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000014/Kambodzsa-1979-1R-5x-sorszamko
31609. tétel:Ausztria 1980. 'Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától' részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. 'Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt
Kikiáltási ár: 300 FtPénz, érem, plakett
31609. tétel:DN 'A legértékesebb magyar érmék - Buda város autonómdénár replika' ezüstözött Cu emlékérem, 'COPY' jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek
31609. tétel:Ausztria 1854A Dukát Au 'Ferenc József' (3,48g/0.986) T:2 / Austria 1854A Ducat Au 'Franz Joseph' (3,48g/0.986) C:XF Krause KM#2263<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Magyar-es-kulfoldi-aranypenzek-es-emlekv
Kikiáltási ár: 120 000 Ft