~1981. 'Csajkovszkij' kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem a szovjet-mongól űrprogram emlékére (60,5mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~2000016/7E1981-Csajkovszk

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Mongólia 2003. 1000T Ag 'Ázsia történelme - A Kínai Nagy Fal' kapszulában, tanúsítvánnyal (19,90g/0.999/39mm) T:PP Mongolia 2003. 1000 Tugrik Ag 'History of Asia - The Great Wall of China' in capsule with certificate (19,90g/0.999/39mm) C:PP<a href=

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Ausztrália 1998C 1$ Al-Br 'Howard Florey' forgalomba nem került emlékkiadás sérült karton díszlapon T:1 Australia 1998C 1 Dollar Al-Br 'Howard Florey' non-circulating commemorative coin on damaged cardboard C:UNC Krause KM#366<a href="https://www.da

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Afganisztán 1951. 25p Br + 1961. 2A acél + 5A acél T:2- patina, ph Afghanistan 1951. 25 Pul Br + 1961. 2 Afghanis steel + 5 Afghanis steel C:VF patina, edge error Krause KM#941, #954-955<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategori

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

DN 'Történelmi aranypénzek - IV. Alvise Giovanni Mocenigo 50 zecchini, 1763-1778' aranyozott Cu-Zn utánveret 'COPY' beütéssel, kapszulában (24,78g/38mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanver

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Mianmar 1990. 1K 'OU 2304329' T:I- Myanmar 1990. 1 Kyat 'OU 2304329' C:AU Krause P#67<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Mianmar-1990-1K-OU-2304329-TI--Myanmar-1990-1-Kyat-OU-2304

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Jugoszlávia 1944. 1D + 1990. 10D + 1991. 100D + Oroszország 1991. 50R + 1992. 500R + 1000R T:I-II az egyik alján kis vágás Yugoslavia 1944. 1 Dinar + 1990. 10 Dinara + 1991. 100 Dinara + Russia 1991. 50 Rubles + 1992. 500 Rubles + 1000 Rubles C:AU-XF smal

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

Szovjetunió / Oroszországi Szovjet Szövetségi Szocialista Köztársaság 1918. 1R-1000R (10xklf) T:III kis szakadások Soviet Union / Russian Soviet Federative Socialist Republic 1918. 1R-1000R (10xklf) T:III small tears<a href="https://www.darabanth.co

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

1929. 'Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal' ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, 'BRONZ' fémjellel a peremen T:1- patina Hungary 1929. 'Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet' silver plated Br decoration with ribbon, with 'B

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Római Köztársaság / Róma / Caecilius Metellus Diadematus Kr.e. 128. Denár Ag (3,71g) T:3 Republic of Rome / Rome / Caecilius Metellus Diadematus 128 BC Denarius Ag 'ROMA / XVI' (3,71g) C:F Sear 138<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/4

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Római Birodalom / Siscia / I. Constantinus 315-316. AE Follis Br (3,78g) T:2 Roman Empire / Siscia / Constantine I 315-316. AE Follis Br 'IMP CONSTANTINVS PF AVG / IOVI CON-SERVATORI - dot SIS dot' (3,78g) C:XF RIC VII 15A<a href="https://www.daraba

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Ukrajna 1995. 200.000k Cu-Ni 'II. világháború - Kijevi emlékmű' T:1- (P) Ukraine 1995. 200.000 Karbovantsiv Cu-Ni 'World War II - Monument at Kiev' C:AU (P) Krause KM#13<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numizmatika/Ku

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Montenegró 1914. 10p Ni T:2 Montenegro 1914. 10 Para Ni C:XF Krause KM#18<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Montenegro-1914-10p-Ni-T2-Montenegro-1914-10-Para-Ni-CXF-Kraus

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

6db hegyoldalt ábrázoló, kétoldalas, öntött Br érem (40mm) T:2- 6pcs double-sided, cast Br medal depicting a mountainside (40mm) C:VF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~150001

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Szovjetunió 1984. 'Fjodor Gladkow 1883-1958.' Br emlékérem 'AML' gyártói jelzéssel. (60mm) T:2 Soviet Union 1984. 'Feodor Gladkov 1883-1958' Br medallion with 'AML' maker's mark (60mm) C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kateg

Kikiáltási ár: 3 600 Ft

Mongólia 2003. 1000T Ag 'Ázsia történelme - Transz-Szibériai Expressz' kapszulában, tanúsítvánnyal (19,50g/0.999/39mm) T:PP patina Mongolia 2003. 1000 Tugrik Ag 'History of Asia - Trans-Siberian Express' in capsule with certificate (19,50g/0.999/39mm) C:P

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Ausztrália 2000. 5D Al-bronz 'Sydneyi Olimpia 2000 - Súlyemelés' T:BU Australia 2000. 5 Dollars Al-Bronze 'Sydney 2000 Olympics - Weightlifting' C:BU Krause KM#361<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1881. 1c Br 'Indián fej' + 1904. 1c Br 'Indián fej' T:2- patina, ü. USA 1881. 1 Cent Br 'Indian Head' + 1904. 1 Cent Br 'Indian Head' C:VF patina, ding Krause KM#90a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kat

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

DN 'Történelmi aranypénzek - II. (Nagy) Katalin 10 rubel' aranyozott Cu-Zn utánveret 'COPY' beütéssel, kapszulában (26,30g/38mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~200

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Mianmar DN (1994) 50P T:I Myanmar ND (1994) 50 Pyas C:UNC Krause P#68<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Mianmar-DN-1994-50P-TI-Myanmar-ND-1994-50-Pyas-CUNC-Krause-P2368~II2624796

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Jugoszlávia 1991. 100D + 500D + 1000D + 5000D T:I Yugoslavia 1991. 100 Dinara + 500 Dinara + 1000 Dinara + 5000 Dinara C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Jugoszlavia-1991-10

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Szudán 1987-1991. 25p-100P (7xklf) T:I,I- hullámos papír Sudan 1987-1991. 25 Piastres - 100 Pounds (7xdiff) C:UNC,AU wavy paper Krause P#37-39, #44-47<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~6

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Római Köztársaság / Róma / Marcus Servilius Kr.e. 116. Denár Ag (3,54g) T:3 Republic of Rome / Rome / Marcus Servilius 116 BC Denarius Ag 'ROMA / Q - M SERGI SILVS' (3,54g) C:F Sear 163<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoria

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Római Birodalom / Siscia / I. Valentinianus 315-316. AE3 Br (2,14g) T:2- Roman Empire / Siscia / Valentinian I 367-375. AE3 Br 'DN VALENTINI-ANVS PF AVG / GLORIA RO-MANORVM - M star P - BSISC' (2,14g) C:VF RIC IX 14.<a href="https://www.darabanth.co

Kikiáltási ár: 2 400 Ft