DN 'Történelmi aranypénzek - XII. Kelemen pápa 1737' aranyozott Cu-Zn utánveret 'COPY' beütéssel, kapszulában (24,85g/38mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000012/

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Mianmar DN (2004) 200K 'QB 4425589' T:I- Myanmar ND (2004) 200 Kyats 'QB 4425589' C:AU Krause P#78<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Mianmar-DN-2004-200K-QB-4425589-TI--Myanmar-N

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Kambodzsa 1979. 20R T:III hullámos, de szép papír Cambodia 1979. 20 Riels C:F wavy, but nice paper Krause P#31a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-1979-20R-TIII-hullamos

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Vietnam 1987-1991. 200D-5000D (7db, 4xklf) T:I--III Vietnam 1987-1991. 200 Dong - 5000 Dong (7pcs, 4xdiff) C:AU-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~6000014/Vietnam-1987-1991-200D-5000D-7

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

~1970. 'MHSZ Eredményes Munkáért' zománcozott jelvény eredeti dísztokban (32x43mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Militaria~2500017/7E1970-MHSZ-Eredmenyes-Munkaert-zomancozott-jelveny-eredeti-diszto

Kikiáltási ár: 2 200 Ft

Római Birodalom / Antiochia / Severus Alexander 222-230. Denarius Ag (2,24g) T:2- patina Roman Empire / Antiochia / Severus Alexander 222-230. Denarius Ag 'IMP SEV ALEXAND AVG / PM TR P COS [*]' (2,24g) C:VF patina RIC IV-2 262.<a href="https://www.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

1867. 'Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án ' bronz emlékérem (38mm) T:2 patina Hungary 1867. 'Honvéd Memorabilia - For the founding of Honvéd Associations / In memory o

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Vegyes: ~1500-1600. 4db klf Ag érme tétel, közte lengyel, magyar, osztrák T:3 kitörés Mixed: ~1500-1600. 4pcs of diff Ag coin lot, with Polish, Hungarian, Austrian pcs C:F cracked<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Numi

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Német Államok / Bajor Választófejedelemség 1799. 20kr Ag 'Károly Tivadar' T:3 patina German States / Electorate of Bavaria 1799. 20 Kreuzer Ag 'Karl Theodor' C:F patina Krause KM#557<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~N

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Római Birodalom / Siscia / II. Constantinus caesarként 321-324. AE Follis (2,97g) T:2,2- Roman Empire / Siscia / Constantine II as caesar 321-324. AE Follis (2,97g) 'CONSTANTINVS IVN NOB C / CAESARVM NOSTRORVM / VOT X - [E?]SIS palm' (2,97g) C:XF,VF RIC V

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Ókori Görögország / Kolchis Kr.e. 5. sz. Hemidrachma Ag (2,09g) T:2 Ancient Greece / Kolchis 5th Century BC Hemidrachm Ag 'Archaic female head right / Bull's head right' (2,09g) C:XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~N

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Nagy-Britannia 1892. 3p Ag 'Viktória' T:3 karc, patina Great Britain 1892. 3 Pence Ag 'Victoria' C:F scratch, patina Krause KM#758<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nagy

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Ausztrália 2000. 5D Al-bronz 'Sydneyi Olimpia 2000 - Asztalitenisz' T:BU Australia 2000. 5 Dollars Al-Bronze 'Sydney 2000 Olympics - Table Tennis' C:BU Krause KM#419<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfol

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1921. 1$ Ag 'Morgan' T:2 kis patina USA 1921. 1 Dollar Ag 'Morgan' C:XF small patina Krause KM#110<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Amerikai-

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

DN 'Történelmi aranypénzek - 1811. / Napóleon' aranyozott Cu-Ni emlékérem 'COPY' beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000012/DN-Tortenelmi-ara

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Mianmar DN (2004) 500K 'RS 5906908' T:II hullámos papír Myanmar ND (2004) 500 Kyats 'RS 5906908' C:XF wavy paper Krause P#79<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Mianmar-DN-2004-500

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Kambodzsa 1987. 5R T:I- folt Cambodia 1987. 5 Riels C:AU spot Krause P#33<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-1987-5R-TI-folt-Cambodia-1987-5-Riels-CAU-spot-Krause-P2333~

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Vietnam 1988. 500D 'NF 6340204' T:III kis folt Vietnam 1988. 500 Dong 'NF 6340204' C:F small spot Krause P#101a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~6000014/Vietnam-1988-500D-NF-6340204-TII

Kikiáltási ár: 800 Ft

1999. 'NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása' fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Militaria~2500017/1999-NATO-50-evforduloja-

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Római Birodalom / ? / Valerianus ~256. Antoninianus Ag (3,23g) T:2- patina Roman Empire / ? / Valerianus ~256. Antoninianus Ag ' IMP C P LIC VALERIANVS AVG / P-ROVIDENTIA AVGG' (3,23g) C:VF patina RIC ?<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

~1870. 'Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem' peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon Szign.: Leisek T:2 patina, kis ph, kis karc Hungary ~1870. 'Silver Gallantry Medal, 1st Class' Ag decoration, hallmarked on edge, with original ribb

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Vegyes: Ausztrália 1974. 50c Cu-Ni + Dél-Afrika 1977. 1R Ni + Német Demokratikus Köztársaság 1971. 20M 'Ernst Thälmann' T:2,2- Mixed: Australia 1974. 50 Cents Cu-Ni + South Africa 1977. 1 Rand Ni + German Democratic Republic 1971. 20 Mark 'Ernst Thälmann'

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Német Államok / Brandenburg 1545. 1Gr Ag 'Johann von Brandenburg-Küstrin' (1,78g) T:2- patina German States / Brandenburg 1545. 1 Groschen Ag 'Johann von Brandenburg-Küstrin' (1,78g) C:VF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Római Birodalom / Arles / Crispus 322-323. AE Follis (2,61g) T:2- Roman Empire / Arles / Crispus 322-323- AE Follis (2,61g) 'CRISPVS NOB CAES / CAESARVM NOSTRORVM - VOT X - Q*AR' C:VF RIC VII 254.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/41

Kikiáltási ár: 2 000 Ft