Pénz, érem, plakett
31843. tétel:Kelták / Cisalpina 3. század Drachma Ag (Massalia típus) Nimfa jobbra / Farkas vagy oroszlán jobbra, felette 'MASSA' felirat (2,55g) T:2- Celts / Cisalpine 3rd Century Drachma Ag (Massalia type) head of Nymph right / Wolf or lion right, with 'MASSA' inscr
Kikiáltási ár: 18 000 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Nagy-Britannia 1895. 3p Ag 'Viktória' T:2 Great Britain 1895. 3 Pence Ag 'Victoria' C:XF Krause KM#777<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nagy-Britannia-1895-3p-Ag-Viktor
Kikiáltási ár: 4 000 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Ausztrália 2000. 5D Al-bronz 'Sydneyi Olimpia 2000 - Labdarúgás' T:BU Australia 2000. 5 Dollars Al-Bronze 'Sydney 2000 Olympics - Football' C:BU Krause KM#369<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-
Kikiáltási ár: 1 600 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1921D 1$ Ag 'Morgan' T:2- patina, kis ph USA 1921D 1 Dollar Ag 'Morgan' C:VF patina, small edge error Krause KM#110<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~20
Kikiáltási ár: 10 000 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:DN 'Történelmi aranypénzek - 1908. 100K / Ferenc József' aranyozott Cu-Ni emlékérem 'COPY' beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000012/DN-Tort
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Moldova 2009. 5L ‘176246’ T:I Moldova 2009. 5 Lei ‘176246’ C:UNC Krause P#9f
Moldova 2009. 5L '176246' T:I Moldova 2009. 5 Lei '176246' C:UNC Krause P#9f<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Moldova-2009-5L-176246-TI-Moldova-2009-5-Lei-176246-CUNC-Krause-P23
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Kambodzsa 1992. 200R T:I- Cambodia 1992. 200 Riels C:AU Krause P#37a
Kambodzsa 1992. 200R T:I- Cambodia 1992. 200 Riels C:AU Krause P#37a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-1992-200R-TI--Cambodia-1992-200-Riels-CAU-Krause-P2337a~II261890
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31843. tétel:Zambia 1980-1988. 2K T:I- Zambia 1980-1988. 2 Kwacha C:AU Krause#24
Zambia 1980-1988. 2K T:I- Zambia 1980-1988. 2 Kwacha C:AU Krause#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~6000014/Zambia-1980-1988-2K-TI--Zambia-1980-1988-2-Kwacha-CAU--Krause2324~II2419137
Kikiáltási ár: 800 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:~2000. 'Magyar Honvédség Ludovika Zászlóalj / A Hazáért Mindhalálig' Br emlékérem eredeti tokban, '49' sorszámmal (42,5mm) T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Militaria~2500017/7E2000-Magyar-Honvedseg-Lud
Kikiáltási ár: 5 000 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:Római Birodalom / Samosata / Gallienus 256-260. Antoninianus Ag (4,08g) T:2 patina Roman Empire / Samosata / Gallienus 256-260. Antoninianus Ag ' IMP C P LIC GALLIENVS P F AVG / PIETAS AVGG' (4,08g) C:XF patina RIC V.1 447.<a href="https://www.darab
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:~1870. 'Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem' peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:1-,2 patina, kis ph, karc Hungary ~1870. 'Silver Gallantry Medal, 1st Class awarded for the second time' Ag decora
Kikiáltási ár: 15 000 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:Vegyes: Belgium 1835. 2c Cu + 1887. 1c Cu + Hollandia 1883. 2 1/2c Br + Német megszállás 1942. 1c Zn T:2,2- Mix: Belgium 1835. 2 Centimes Cu + 1887. 1 Centime Cu + Netherlands 1883. 2 1/2 Cents Br + German occupation 1942. 1 Cent Zn C:XF,VF<a href="
Kikiáltási ár: 1 800 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:Német Államok / Brandenburg-Ansbach 1764S 20kr Ag 'Alexander' T:3 patina German States / Brandenburg-Ansbach 1764S 20 Kreuzer Ag 'Alexander' C:F patina Krause KM# 255.2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kul
31844. tétel:Római Birodalom / Thesszaloniki / I. Constantinus 324. AE Follis Br (3,11g) T:2- / Roman Empire / Thessalonica / Constantine I 324. AE Follis Br 'CONSTAN-TINVS AVG / D N CONSTANTINI MAX AVG - VOT XX - TSAVI' (3,11g) C:VF RIC VII 123.<a href="https:/
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:Párthus Birodalom / Ekbatána / Vologases IV. 147-191. Drachma Ag (3,52g) T:2,2- Parthian Empire / Ecbatana / Vologases IV 147-191. Drachm Ag (3,52g) C:XF,VF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Romai-Birodalom
31844. tétel:Nagy-Britannia 1897. 3p Ag 'Viktória' T:2,2- Great Britain 1897. 3 Pence Ag 'Victoria' C:XF,VF Krause KM#777<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nagy-Britannia-1897-3p-Ag-V
31844. tétel:Ausztrália 2000. 5D Al-bronz 'Sydneyi Olimpia 2000 - Vívás' T:BU Australia 2000. 5 Dollars Al-Bronze 'Sydney 2000 Olympics - Fencing' C:BU Krause KM#420<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezu
31844. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag ‘Béke’ T:2 USA 1922. 1 Dollar Ag ‘Peace’ C:XF Krause KM#150
Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag 'Béke' T:2 USA 1922. 1 Dollar Ag 'Peace' C:XF Krause KM#150<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Amerikai-Egyesult-Allamok-1922-1USD-A
Kikiáltási ár: 11 000 FtPénz, érem, plakett
31844. tétel:Csontos Attila DN 'Örök értékeink / Himnusz' aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, ismertetőkkel (39mm) T:PP<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~
31844. tétel:Moldova 2009. 10L ‘351480’ T:I- Moldova 2009. 10 Lei ‘351480’ C:AU Krause P#10f
Moldova 2009. 10L '351480' T:I- Moldova 2009. 10 Lei '351480' C:AU Krause P#10f<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Moldova-2009-10L-351480-TI--Moldova-2009-10-Lei-351480-CAU-Kraus
31844. tétel:Kambodzsa 1992. 200R T:II nagyobb sarokhajlás Cambodia 1992. 200 Riels C:XF one larger corner fold Krause P#37a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-1992-200R-TII-nagyobb-
31844. tétel:Zambia 1980-2012. 2K-50K (5xklf) T:I-III szép papír Zambia 1980-2012. 2 Kwacha - 50 Kwacha (5xdiff) C:UNC-F fine paper Krause P#24-26, #28, #49<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~6000014/
31845. tétel:Bulgária 1975. 'Fegyverbarátsági Érem' aranyozott bronz kitüntetés, mellszalagon, viselői igazolvánnyal magyar vezérőrnagy számára adományozva T:1 Bulgaria 1975. 'Medal for Consolidation of Military Friendship' gilt bronze decoration, awarded for Hungaria
Kikiáltási ár: 12 000 FtPénz, érem, plakett
31845. tétel:Római Birodalom / Samosata / Gallienus 256-260. Antoninianus Ag (3,95g) T:2- szennyeződés, patina Roman Empire / Samosata / Gallienus 256-260. Antoninianus Ag ' IMP C P LIC GALLIENVS P F AVG / PIETAS AVGG' (3,95g) C:VF dirt, patina RIC V.1 447.<a hr
Kikiáltási ár: 7 000 Ft