Pénz, érem, plakett
31853. tétel:2006. 100.000Ft Au 'Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója' tanúsítvánnyal (21,04g/0.986) T:1- (PP) ujjlenyomatos Hungary 2006. 100.000 Forint '50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence' with certific
Kikiáltási ár: 420 000 FtPénz, érem, plakett
31853. tétel:Mozambik 1961. 100E + 1967. 500E (2x, egyik 7, másik 8 jegyű sorszámmal) + 1972. 1000E mindegyik fekete 'BANCO DE MOCAMBIQUE' felülbélyegzéssel T:I,II mind hajtatlan, egyiken kisebb gyűrődések és egy nagyon apró beszakadás Mozambique 1961. 100 Escudos + 5
Kikiáltási ár: 1 800 FtPénz, érem, plakett
31853. tétel:Kambodzsa 2005. 10.000R T:III hullámos papír Cambodia 2005. 10.000 Riels C:F wavy paper Krause P#56b
Kambodzsa 2005. 10.000R T:III hullámos papír Cambodia 2005. 10.000 Riels C:F wavy paper Krause P#56b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-2005-10000R-TIII-hullamos-papir-C
Kikiáltási ár: 1 200 FtPénz, érem, plakett
31853. tétel:5db vegyes külföldi bankjegy tétel klf országokból (Banglades, Burundi, Fehéroroszország, Nepál), közte Banglades 2011. 2T + Nepál DN (1995-1999) 2R T:I,I- 5pcs of mixed foreign banknote lot from diff countries (Bangladesh, Burundi, Belarus, Nepal), with
Kikiáltási ár: 2 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:1898. 'Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)' Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 kis patina Hungary 1898. 'Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials' Br decoration without ribbon C:XF small pati
31854. tétel:1915. 'Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján' karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán 'BACHRUCH BUDAPEST' gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült 'ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII' dísztokban, az adomán
Kikiáltási ár: 65 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:'Kitüntetéseink, I. sz. függelék', magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm<a href="https://w
31854. tétel:Vegyes külföldi fémpénz tétel ~1kg-os súlyban, sok klf ország, közte Indonézia, Kuba, Izland T:1-,2 Mixed coin lot in ~1kg weight, from lots of diff countries, with Indonesia, Cuba, Island C:AU,XF<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/41
31854. tétel:Németország / Weimar köztársaság 1920-1921. 50pf (3xklf) + 1923A 1pf Cu + 1924-1925. 5pf (2x) + 1923A 200M Al + 1924-1935. 10pf Al-Br (6xklf) T:2-3 Germany / Weimar Republic 1920-1921. 50 Pfennig (3xdiff) + 1923A 1 Pfennig Cu + 1924-1925. 5 Pfennig (2x) +
31854. tétel:1908. 'Jubileumi Kereszt' aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1908. 'Diamond Jubilee Cross' gilt Br decoration without ribbon C:AU,XF NMK 269-271<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/
Kikiáltási ár: 3 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:1938. 'Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc' Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalagon T:1- Hungary 1938. 'Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi' Br decoration with not own ribbon C:AU NMK 427.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/4
Kikiáltási ár: 2 800 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:Nagy-Britannia 1985-2010. 1Ł 'II. Erzsébet' (12xklf) T:2-3 United Kingdom 1985-2010. 1 Pound 'Elizabeth II' (12xdiff) C:XF-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Nagy-Britan
Kikiáltási ár: 6 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:Ausztrália 2000. 5D Al-bronz 'Sydneyi Olimpia 2000 - Gimnasztika' T:BU Australia 2000. 5 Dollars Al-Bronze 'Sydney 2000 Olympics - Gymnastics' C:BU Krause KM#357<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-f
Kikiáltási ár: 1 600 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1964. 25c Ag T:2 kis patina USA 1964. 25 Cents Ag C:XF small patina Krause KM#164<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Amerikai-Egyesult-Allamok-19
31854. tétel:2015. 'Nemzetünk forradalmai / Nemzeti Dal' Au emlékérem dísztokban (2,03g/0.585/18mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Magyar-es-kulfoldi-aranypenzek-es-emlekveretek~2000014/2015-N
Kikiáltási ár: 26 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:Mozambik 1980. 50M ‘AA 0001374’ T:I- Mozambique 1980. 50 Meticais ‘AA 0001374’ C:AU Krause P#125
Mozambik 1980. 50M 'AA 0001374' T:I- Mozambique 1980. 50 Meticais 'AA 0001374' C:AU Krause P#125<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~3000010/Mozambik-1980-50M-AA-0001374-TI--Mozambique-198
Kikiáltási ár: 1 000 FtPénz, érem, plakett
31854. tétel:Kambodzsa 2007. 1000R T:I- Cambodia 2007. 1000 Riels C:AU Krause P#58b
Kambodzsa 2007. 1000R T:I- Cambodia 2007. 1000 Riels C:AU Krause P#58b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Kambodzsa-2007-1000R-TI--Cambodia-2007-1000-Riels-CAU-Krause-P2358b~II264
31854. tétel:6db vegyes külföldi bankjegy tétel klf országokból (Fehéroroszország, Guinea, Irán, Zambia), közte Fehéroroszország 1992. 50K-50R (3xklf) + Irán 1997-2005 100R T:I,I- 6pcs of mixed foreign banknote lot from diff countries (Belarus, Guinea, Iran, Zambia),
31855. tétel:~1900. ‘Új Élet Vasutas Dalkör’ zománcozott Br gomblyuk jelvény (27x28mm) T:1-
~1900. 'Új Élet Vasutas Dalkör' zománcozott Br gomblyuk jelvény (27x28mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2500018/7E1900-Uj-Elet-Vasutas-Dalkor-zomancozott-Br-gomb
Kikiáltási ár: 8 000 FtPénz, érem, plakett
31855. tétel:Osztrák-Magyar Monarchia 1915. fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (18mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (18mm) C:XF,VF<a href="https://www.daraban
31855. tétel:1938. 'Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc' Br kitüntetés mellszalagon T:1- patina, kis ph Hungary 1938. 'Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi' Br decoration with ribbon C:AU patina, small edge error NMK 427.<a href="https://www.darabanth.com
Kikiáltási ár: 4 000 FtPénz, érem, plakett
31855. tétel:Amerikai Egyesült Államok 1982. 'The Art Treasures of Ancient Greece' aranyozott Br, ókori motívumokat bemutató emlékérem sorozat (50xklf) a Franklin Mint kiadásában, nagy alakú bőrhatású könyv alakú berakóban, holland nyelvű tájékoztató füzettel T:PP / U
Kikiáltási ár: 130 000 FtPénz, érem, plakett
31855. tétel:Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1920-1922. 50pf Al (16db, javarészt D verdejellel) T:1-3 German Empire / Weimar Republic 1920-1922. 50 Reichspfennig Al (16pcs, mostly with 'D' mintmark) C:UNC-F<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres
Kikiáltási ár: 1 400 FtPénz, érem, plakett
31855. tétel:~1932. ‘Hadirokkant’ miniatűr Br gomblyuk jelvény viselési igazolvánnyal (16x12mm) T:1-
~1932. 'Hadirokkant' miniatűr Br gomblyuk jelvény viselési igazolvánnyal (16x12mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Militaria~1500016/7E1932-Hadirokkant-miniatur-Br-gomblyuk-jelveny-viselesi-igazolvan
Kikiáltási ár: 8 000 Ft