Brazília 1883. 100R Cu-Ni T:3 Brazil 1883. 100 Reis Cu-Ni C:F Krause KM#477<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Brazilia-1883-100R-Cu-Ni-T3-Brazil-1883-100-Reis-Cu-Ni-CF-Kr

Kikiáltási ár: 800 Ft

Ausztria 2004. 10E Ag 'Artstetten kastély' T:1,1- peremen fo. Austria 2004. 10 Euro Ag 'Artstetten Castle' C:UNC,AU spotted on edge Krause KM#3115<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpen

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Brazília 1984. 100C (100x, közte sorszámkövetők) T:II-III sok fo. Brazil 1984. 100 Cruzeiros (100x, within sequential serials) C:XF-F many spotted Krause P#198<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-ban

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1917. 1/2$ Ag T:3 patina USA 1917. 1/2 Dollar Ag C:F patina Krause KM#142<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~3000011/Amerikai-Egyesult-Allamok-1917-12USD

Kikiáltási ár: 2 200 Ft

Mexikó / Gobiernói Ideiglenes Kormány / Mexikóváros 1914. 1P piros 'REVALIDADO' felülbélyegzéssel T:III- kis szakadások, folt Mexico / Gobierno Provisional de México / Mexico City 1914. 1 Peso with red 'REVALIDADO' overprint C:VG small tears, spotted Krau

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Ausztria 1918. 20h Fe T:1-,2 kis ph. Austria 1918. 20 Heller Fe C:AU,XF small edge error Krause KM#2826<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~6000015/Ausztria-1918-20h-Fe-T1-2-kis-ph

Kikiáltási ár: 800 Ft

1956. 'B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt.' zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Ausztria 10db-os vegyes emlékérem, jelvény tétel, közte 'Königsbacher' műgyantás Br jelvények + '25, 35, 40 év a nemzetgazdaság szolgálatában' 3xklf ezüstözött, aranyozott fém emlékérem miniatűrrel, dísztokokban T:1-,2 Austria 10pcs of mixed commemorativ

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Németország DN 'Siegen um 1600 / 1977' peremén jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (25,69g/1.000/40mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina Germany ND 'Siegen um 1600 / 1977' Ag medallion, hallmarked on the edge, in original case (25,69g/1.000/40mm) C:UNC (ori

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Svájc 1921B 1Fr Ag T:2-,3 Switzerland 1921B 1 Franc Ag C:VF,F Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1921B-1Fr-Ag-T2-3--Switzerland-1921B-1-Franc-Ag-CVF-F

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

~1970-1980. 'A Magyar Népköztársaság Kisdobosa' + 'A Magyar Népköztársaság Úttörője' T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~1500017/7E1970-1980-A-Magyar-Nepkoztarsasag-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. különlenyomat + Szovjetunió DN 'Moszkva / Kreml' fém plakett (94mm) T:2 Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X.

Kikiáltási ár: 800 Ft

Románia 1947. 10.000L Ni-sárgaréz 'I. Mihály' T:2- Romania 1947. 10.000 Lei Ni-brass 'Mihai I' C:VF Krause KM#76<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Romania-1947-10000L-Ni-

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

Brazília 1901. 100R Cu-Ni + 1938. 100R Cu-Ni + 1940. 200R Cu-Ni + 1945. 50c Al-Br + 1947. 20c Al-Br T:3 Brazil 1901. 100 Reis Cu-Ni + 1938. 100 Reis Cu-Ni + 1940. 200 Reis Cu-Ni + 1945. 50 Centavos Al-Br + 1947. 20 Centavos Al-Br C:F<a href="https:/

Kikiáltási ár: 800 Ft

Ausztria 2005. 5E Ag 'A sísport 100. évfordulója' karton díszlapon T:1 Austria 2005. 5 Euro Ag '100th Anniversary of Sport Skiing' on cardboard information sheet C:UNC Krause KM#3117<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~N

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Brazília 1990. 5000C 'A 1359024836 B' T:I- Brazil 1990. 5000 Cruzeiros 'A 1359024836 B' C:AU Krause P#227<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000015/Brazilia-1990-5000C-A-1359024836-B-TI-

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1917-1918. 1d Ag 'Mercury' (2xklf) T:2-,3 USA 1917-1918. Dime Ag 'Mercury' (2xdiff) C:VF,F Krause KM#140<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~3000011/Ameri

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Mexikó / Gobiernói Ideiglenes Kormány / Mexikóváros 1914. 1P piros 'REVALIDADO' felülbélyegzéssel T:III- kis szakadás, folt Mexico / Gobierno Provisional de México / Mexico City 1914. 1 Peso with red 'REVALIDADO' overprint C:VG small tears, spotted Krause

Kikiáltási ár: 2 400 Ft

Ausztria 1934. 1Sch Cu-Ni T:1-,2 Austria 1934. 1 Schilling Cu-Ni C:AU,XF Krause KM#2581<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~6000015/Ausztria-1934-1Sch-Cu-Ni-T1-2--Austria-1934-1-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

1958. 'Felszabadulási Emlékverseny 1958' bronz emlékjelvény (30x24mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/1958-Felszabadulasi-Emlekverseny-1958-bronz-emlekjelv

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Finnország 1977. 'Barna Viktor-kupa 1977 Helsinki' aranyozott Br díjérem hátlapon 'Női csapat' gravírozással, finn nyelven T:1- Finland 1977. 'Victor Barna CuP 1977 Heldinki' gilt Br award medal with 'Women's team' enagraving on the back, in Finnish C:AU<

Kikiáltási ár: 1 600 Ft

Olaszország 1987. 'FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987' jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. 'FESTA NAZIONALE L'UNITA BOLOGNA 1987' hallmarked Ag commem

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Svájc 1921B 2Fr Ag T:2,2- patina Switzerland 1921B 2 Francs Ag C:XF,VF patina Krause KM#21<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1921B-2Fr-Ag-T2-2-patina-Switzerland-19

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

~1970-1980. 'Forradalmi Ifjúsági Napok' jelvény tétel (3xklf) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~1500017/7E1970-1980-Forradalmi-Ifjusagi-Napok-jelveny-tetel-3xklf-T1-

Kikiáltási ár: 800 Ft