1925. 'Aemilio Degrosz' egyoldalas öntött Br emlékérem másolat (78mm) T:1-,2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Replikak-es-hamisitvanyok~1500018/1925-Aemilio-Degrosz-egyoldalas-ontott-Br-emlekerem-masolat-7

Kikiáltási ár: 800 Ft

Svájc 1978. 'Berni Kantoni Lövészünnep Thun' jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (14,96g/0.900/33,5mm) T:1- (PP) Swizerland 1978. 'Cantonal Rifle Festival of Bern, Thun 1978' hallmarked Ag commemorative medallion in original case, with cer

Kikiáltási ár: 3 200 Ft

Svájc 1931B 5Fr Ag T:2- Switzerland 1931B 5 Francs Ag C:VF Krause KM#402<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1931B-5Fr-Ag-T2--Switzerland-1931B-5-Francs-Ag-CVF-Krause

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

~1970-1980. 'Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója' zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:1<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~1500017/7E1970-1980-Magya

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

11db-os érme- és éremtétel, közte 1992. 200Ft Ag 'MNB' + Ausztria 1889. 'Rudolf koronaherceg temetésére' Cu zseton (26mm) T:1--3 11pcs coin- and medal lot, within Hungary 1992. 200 Forint Ag + Austria 1889. 'For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Aust

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Salamon-szigetek 2018. 10D Ag 'Sacré Coeur Bazilika / II. Erzsébet' kapuszlában, sorszámozott tanúsítvánnyal '705/999', fa díszdobozban (100g/0.999/55mm) T:1 Solomon Islands 2018. 10 Dollars Ag 'Sacré Coeur Basilica / Elisabeth II' in capsule, with certif

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Bulgária 1943. 10L Ni-acél (2x) T:2- patina Bulgaria 1943. 10 Leva Nickel clad steel (2x) C:VF patina Krause KM#40b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/Bulgaria-1943-10L-Ni

Kikiáltási ár: 500 Ft

Belgium 1971. 25c-10Fr (5xklf) holland feliratú forgalmi sor karton tokban T:1--2 patina Belgium 1971. 25 Centimes - 10 Francs (5xdiff) coin set with dutch inscriptions in cardboard case C:AU-XF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarver

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Brazília DN (2013-2014) 5R 'BC 044191796' T:II Brazil ND (2013-2014) 5 Reais 'BC 044191796' C:XF Krause P#253a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000015/Brazilia-DN-2013-2014-5R-BC-04419

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1921. 1$ Ag 'Morgan' T:2 patina, karc, kis ph USA 1921. 1 Dollar Ag 'Morgan' C:XF patina, scratch, small edge error Krause KM#110<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Mexikó 1915. 20P '2448137' T:I egy apró folt Mexico 1915. 20 Pesos '2448137' C:UNC one small spot Krause P#S537b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Mexiko-1915-20P-2448137-TI-egy-

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Ausztria 1958. 25Sch Ag 'Carl Auer von Welsbach' + 1970. 25Sch Ag 'Lehár Ferenc' T:1-,2 patina Austria 1958. 25 Schilling Ag 'Carl Auer von Welsbach' + 1970. 25 Schilling Ag 'Franz Lehár' C:AU,XF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

~1960-1970. 'Rendőrtiszti Főiskola' műgyantás, aranyozott sapkajelvény (37x51mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/7E1960-1970-Rendortiszti-Foiskola-mugyanta

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Olaszország 1958. 'Prof. Girolamo lo Gascio / Societá Oftalmologica Italiana' öntött Br emlékérem másolat (39mm) T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Numizmatika/Replikak-es-hamisitvanyok~1500018/Olaszorszag-1958-Prof

Kikiáltási ár: 800 Ft

Svájc 1989-1991. '700 éves a Svájci Államszövetség' 27xklf db-ból álló Ag emlékérem szett fehér gyűrűs albumba rendezve, eredeti, kihajtható műanyag gyűjtőtokkal T:1 Switzerland 1989-1991. '700 Years of the Swiss Confederation' 27xdiff Ag pcs in set, in w

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Svájc 1932B 5Fr Ag T:2- patina, ph. Switzerland 1932B 5 Francs Ag C:VF patina, edge error Krause KM#402<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1932B-5Fr-Ag-T2-patina-ph-

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

~1970-1980. 12db-os KISZ jelvény tétel T:1,1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~1500017/7E1970-1980-12db-os-KISZ-jelveny-tetel-T1-1-~II2619516/?utm_source=affiliate&utm_m

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

33db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ókortól napjainkig, közte római bronzok, krajcárok + ~1930. 'Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja' ezüstözött Br díjérem (36mm) T:vegyes<br /

Kikiáltási ár: 6 500 Ft

Salamon-szigetek 2019. 10D Ag 'Leonardo da Vinci - Vitruviai ember / II. Erzsébet' részben lakkfestékkel színezett, kapszulában, tanúsítvánnyal, díszdobozban (155,5g/0.999/60mm) T:PP Solomon Islands 2019. 10 Dollars Ag 'Leonardo da Vinci - Vitruvian Man /

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

Bulgária 1962-1974. 1s (2xklf) + 1962-1988. 2s (2xklf) + 1962. 5s (3x) + 1951-1962. 10s (2xklf) + 1962-1974. 20s (2xklf) + 1962. 50s (2x) T:2,2- Bulgaria 1962-1974. 1 Stotinki (2xdiff) + 1962-1988. 2 Stotinki (2xdiff) + 1962. 5 Stotinki (3x) + 1951-1962.

Kikiáltási ár: 800 Ft

Belgium 1971. 25c-10Fr (5xklf) francia feliratú forgalmi sor karton tokban T:1-,2 patina Belgium 1971. 25 Centimes - 10 Francs (5xdiff) coin set with french inscriptions in cardboard case C:AU,XF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Bulgária 1906. (DN) 100L '2127786' T:III fo., szép papír / Bulgaria 1906. (ND) 100 Leva '2127786' C:F spotte, fine paper Krause 11.a<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000015/Bulgaria-19

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag 'Béke' T:2 USA 1922. 1 Dollar Ag 'Peace' C:XF Krause KM#150<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~3000011/Amerikai-Egyesult-Allamok-1922-1USD-A

Kikiáltási ár: 11 000 Ft

Mexikó 1970. 1P német nyelvű 'Kuriositäten auf Banknoten' tájékoztatólappal T:I Mexico 1970. 1 Peso, with 'Kuriositäten auf Banknoten' german language information sheet C:UNC<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmat

Kikiáltási ár: 1 800 Ft