Bulgária 1996. 2000L, német nyelvű 'Kuriositäten auf Banknoten' tájékoztatólappal T:I Bulgaria 1996. 2000 Leva, with 'Kuriositäten auf Banknoten' german language information sheet C:UNC Krause 107.<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1924-1925. 1d Ag 'Mercury' (2xklf) T:2-,3 USA 1924-1925. Dime Ag 'Mercury' (2xdiff) C:VF,F Krause KM#140<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~3000011/Ameri

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Myanmar / Burma 1973-1997. 1K-15K (6xklf) T:I,I- kis folt Myanmar / Burma 1973-1997. 1 Kyat - 15 Kyats (6xdiff) C:UNC,AU small spot<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Myanmar-Burm

Kikiáltási ár: 2 600 Ft

Ausztria 1959. 25Sch Ag 'Johann főherceg' T:2 kis patina Austria 1959. 25 Schilling Ag 'Archduke Johann' C:XF small patina Krause KM#2887<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~600001

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

1964. 'Munka Érdemrend' ezüst fokozata, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval miniatűrrel + ~1970-1980. 'Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége' arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,

Kikiáltási ár: 1 800 Ft

1945. 10.000.000P + ~1957. 'Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ' egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. 'Kiváló Munkáért' műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bank

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Szovjetunió 1970. 'Lenin születésének 100. évfordulójára' 3db-os emlékérem-tétel, bontatlan fóliacsomagolásban T:1 Soviet Union 1970. 'For the 100th anniversary of Lenin's birth' 3pcs medallion lot in unopened foil case C:UNC<a href="https://www.dar

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Svájc 1939B 1Fr Ag T:2,2- ph. Switzerland 1939B 1 Franc Ag C:XF,VF edge error Krause KM#24<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1939B-1Fr-Ag-T2-2-ph-Switzerland-1939B-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

~1975. 'Petőfi 1848' ezüstpatinázott Br jelvény + 'Petőfi' kokárda alakú zománcfestett Br jelvény (35x28mm) + '56-os Szövetség - 30' zománcfestett, aranyozott fém jelvény (30x24mm) T:2,1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategor

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

460g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Vegyes-papir-es-fempenz-tetelek~2000021/460g-vegyes-magyar-es-kulfoldi-fempenz-Tvegyes~II2512301/?utm_source=affiliate&utm_m

Kikiáltási ár: 800 Ft

San Marino 1989. 200L Al-Br (5x) T:1- San Marino 1989. 200 Lire Al-Br (5x) C:AU Krause KM#238<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/San-Marino-1989-200L-Al-Br-5x-T1--San-Mari

Kikiáltási ár: 1 400 Ft

Bulgária 1969. 1L Cu-Ni + 2L Cu-Ni 'Szocialista forradalom' forgalmi emlékérmék T:2,2- Bulgaria 1969. 1 Lev Cu-Ni + 2 Leva Cu-Ni 'Socialist revolution' circulating commemorative coins C:XF,VF Krause KM#74, KM#75<a href="https://www.darabanth.com/hu/

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Belgium 1973. 25c-10Fr (5xklf) holland feliratú forgalmi sor karton tokban T:1--2- patina Belgium 1973. 25 Centimes - 10 Francs (5xdiff) coin set with dutch inscriptions in cardboard case C:AU-VF patina<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarve

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Burundi 1970. 10Fr 'L 794968' T:I- Burundi 1970. 10 Francs 'L 794968' C:AU Krause P#20b<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000015/Burundi-1970-10Fr-L-794968-TI--Burundi-1970-10-Francs-L-

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1926-1927. 1d Ag 'Mercury' (2xklf) T:2- USA 1926-1927. Dime Ag 'Mercury' (2xdiff) C:VF Krause KM#140<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~3000011/Amerikai-

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Mongólia 1993. 10M (100x) közte sorszámkövetők T:I Mongolia 1993. 10 Mongo (100x) within consecutive serials C:UNC Krause KM#49<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-bankjegyek~2000010/Mongolia-1993-10

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Ausztria 1962. 25Sch Ag 'Anton Bruckner' T:2 Austria 1962. 25 Schilling Ag 'Anton Bruckner' C:XF Krause KM#2892<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~6000015/Ausztria-1962-25Sch-Ag-A

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

~1970-1980. 'Filmszakmai Törzsgárda - 5' zománcozott bronz jelvény (19x20mm) T:1-<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/7E1970-1980-Filmszakmai-Torzsgarda-5-zomancozo

Kikiáltási ár: 1 200 Ft

Vegyes érme, bankjegy, numizmatikai irodalom, jelvény és kitűző tétel, benne: Transznisztria 1993. 50R + 100R + 200R + 1994. 1R; Günther Graichen: Die Geldzeichen der DDR valamint két darab Ag kopek érme T:vegyes<a href="https://www.darabanth.com/hu

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Szovjetunió 1981. 'Jurij Gagarin / Szovjet-mongol közös űrutazás' kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:1-,2 Soviet Union 1981. 'Yuri Gagarin / Soviet-Mongolian space flight' two-sided, silver patinated Br medallion (60mm) C:AU,XF<a href

Kikiáltási ár: 2 800 Ft

Svájc 1939B 2Fr Ag T:2-,3 patina Switzerland 1939B 2 Francs Ag C:VF,F patina Krause KM#21<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000013/Svajc-1939B-2Fr-Ag-T2-3-patina-Switzerland-193

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

1978. 'Forradalmi Ifjúsági Napok' kitűző T:2<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~1500017/1978-Forradalmi-Ifjusagi-Napok-kituzo-T2~II2426122/?utm_source=affiliate&utm_medium

Kikiáltási ár: 100 Ft

Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~670g-os súlyban, közte 1947. 5Ft Ag 'Kossuth' T:vegyes<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Numizmatika/Vegyes-papir-es-fempenz-tetelek~2000021/Vegyes-magyar-es-kulfoldi-fempenz-te

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

San Marino 1991. 500L 'Terra Ospitale 1944' T:2 patina San Marino 1991. 500 Lire 'Terra Ospitale 1944' C:XF patina Krause KM#269<a href="https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-fem-es-ezustpenzek~2000015/San-Mar

Kikiáltási ár: 1 000 Ft