Csák Máté (Budapest, 1938 - Budapest, 2017) Akt Akvarell, papír 385 x 295 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 45 000 FtArany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,40 ct, N, SI2, 3,3 g, méret: 60
Kikiáltási ár: 80 000 FtOlaj, karton faroston, 65,5 x 93,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 5 000 000 FtOlaj, vászon, 90 x 110 cm, Jelezve balra lent: Sváby 87
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtPatek Philippe Calatrava férfi zsebóra Arany 750 nyitott óratok kis másodperckörös arab számokkal díszített zománcozott számlap. Anker járatú szerkezet(3350) Szerkezetben jelölt készítés dátuma 1891 Jan13, vásárlás 1904-ben történt, a Patek Philippe Magya
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ftpapír, olaj, jjl., keretben, 20,5 x 14,5 cm
Kikiáltási ár: 1 Ft120x100 mm fametszet , papír, jelzés jobbra lent: A. Carpantier
Kikiáltási ár: 4 000 FtPlatina 950‰, ovális hegyikristály finom, áttört gyöngy díszítésű foglaltban, 33 apró gyémánt cca. 0,10 ct és 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,10 ct, I, VS2, 5,5 g.
Kikiáltási ár: 80 000 FtOlaj, vászon , 90,5 x 87,5 cm, Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 50 000 000 FtAkril, olaj, vászon, 200 x 100, Jelezve hátoldalon: Hencze 1989
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ftpapír, akvarell, jn., 45 x 30 cm
Kikiáltási ár: 6 000 Ft44x62 cm Olaj, farost, Jelzés jobbra lent: Tóth Sándor
Kikiáltási ár: 40 000 Ftfehér fém, 116g
Kikiáltási ár: 5 000 FtArany 585, buton foglalt 4 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct, K, SI, patentzárral, 2,2 g
Kikiáltási ár: 280 000 FtOlaj, papírlemez, 72,5 x 65,5 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 5 000 000 FtRuttka Ferenc (Vámosgyörk, 1926 – Budapest, 2019) Műtermi csendélet, 1983 Pasztell, papír 240 × 320 mm Jelezve jobbra fent: Ruttka, '83
Kikiáltási ár: 55 000 Ft330x480 mm, Akvarell,papír, Jelzés jobbra lent: Barkóczi 57.
Kikiáltási ár: 20 000 FtDiópác, akvarell, pasztell, papír, 29,5 x 22 cm, Jelezve balra lent: Az én kedves Ullmann doktoromnak barátilag, szeretettel és nagy tisztelettel Rónai 1925 Lazarin olvas, Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 400 000 FtOlaj, vászon, 60 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Pleidell 981.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft9x11 cm Kézifestett porcelán, Jelzés alján: Herendi márkajelzés
Kikiáltási ár: 10 000 FtPlatina 950 és arany 750 kombinációjú, egyedi tervezésű gyűrű kialakítás, tahiti gyöngy díszítéssel, szemátmérő: 8,5 mm, készítő: Bartha Lajos, 9,8 g, méret: 58
Kikiáltási ár: 240 000 FtAkril, vászon , 70 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Gemälde (2), 2008. jan. Festmény (2) 2008. jan. 70 x 70 cm, akril, Ottó, László
Kikiáltási ár: 900 000 FtOlaj, vászon , 39 x 49 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 5 500 000 FtGlatz Oszkár (Budapest, 1872 – Budapest, 1958) Testvérek Olaj, vászon 80 × 60 cm Jelezve balra lent: Glatz Hátoldalán MNG-bírálati szám: 915/976
Kikiáltási ár: 480 000 Ft