72. tétel:

Csák Máté: Akt

Csák Máté (Budapest, 1938 - Budapest, 2017) Akt Akvarell, papír 385 x 295 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Arany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,40 ct, N, SI2, 3,3 g, méret: 60

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, karton faroston, 65,5 x 93,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Olaj, vászon, 90 x 110 cm, Jelezve balra lent: Sváby 87

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Patek Philippe Calatrava férfi zsebóra Arany 750 nyitott óratok kis másodperckörös arab számokkal díszített zománcozott számlap. Anker járatú szerkezet(3350) Szerkezetben jelölt készítés dátuma 1891 Jan13, vásárlás 1904-ben történt, a Patek Philippe Magya

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

papír, olaj, jjl., keretben, 20,5 x 14,5 cm

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2021-09-01 18:00

120x100 mm fametszet , papír, jelzés jobbra lent: A. Carpantier

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-09-12 21:00

Platina 950‰, ovális hegyikristály finom, áttört gyöngy díszítésű foglaltban, 33 apró gyémánt cca. 0,10 ct és 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,10 ct, I, VS2, 5,5 g.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 90,5 x 87,5 cm, Jelezve jobbra lent: Vaszary J.

Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Akril, olaj, vászon, 200 x 100, Jelezve hátoldalon: Hencze 1989

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

papír, akvarell, jn., 45 x 30 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-17 18:00

44x62 cm Olaj, farost, Jelzés jobbra lent: Tóth Sándor

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-16 19:00

fehér fém, 116g

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Arany 585, buton foglalt 4 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct, K, SI, patentzárral, 2,2 g

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, papírlemez, 72,5 x 65,5 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Ruttka Ferenc (Vámosgyörk, 1926 – Budapest, 2019) Műtermi csendélet, 1983 Pasztell, papír 240 × 320 mm Jelezve jobbra fent: Ruttka, '83

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

330x480 mm, Akvarell,papír, Jelzés jobbra lent: Barkóczi 57.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-07 19:00

Diópác, akvarell, pasztell, papír, 29,5 x 22 cm, Jelezve balra lent: Az én kedves Ullmann doktoromnak barátilag, szeretettel és nagy tisztelettel Rónai 1925 Lazarin olvas, Jelezve jobbra fent: Rónai

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Olaj, vászon, 60 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: Pleidell 981.

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

9x11 cm Kézifestett porcelán, Jelzés alján: Herendi márkajelzés

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-08 19:00

Ékszer, drágakő

72. tétel:

Platina gyűrű

Platina 950 és arany 750 kombinációjú, egyedi tervezésű gyűrű kialakítás, tahiti gyöngy díszítéssel, szemátmérő: 8,5 mm, készítő: Bartha Lajos, 9,8 g, méret: 58

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Akril, vászon , 70 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Gemälde (2), 2008. jan. Festmény (2) 2008. jan. 70 x 70 cm, akril, Ottó, László

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, vászon , 39 x 49 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Glatz Oszkár (Budapest, 1872 – Budapest, 1958) Testvérek Olaj, vászon 80 × 60 cm Jelezve balra lent: Glatz Hátoldalán MNG-bírálati szám: 915/976

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00