Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Szőlő – Must – Bor. Naptár az 1941. évre.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

300x190 mm rézkarc, papír 3/100. jelzés jobbra lent: Skultéty Éva

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Csoóri Sándor: Tudósítás a toronyból. Első kiadás. Kamondy Lászlónak dedikált példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

23x15,5 cm olaj, papír, jelzés középen fent: TM

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Donászy Ferenc, ifj.: Nemzeti jelvényeink története.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, papírlemez, 42 x 49,5 cm, Jelezve balra lent: Nagy István 1919

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

35x50 cm olaj, farost jelzés jobbra lent: Darvas S.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, vászon faroston, 80 x 84 cm, Jelezve balra lent: Vojnich; Jelezve hátoldalon: Vojnich E.

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Bruck, Edith: Tranzit. Ford. Székely Éva. Utószó: Barna Imre. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

70x90 cm Olaj, vászon, j.j.l.: Rausch S. 1955.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Majumder Pallavi: Recapitulation, 2021 (3 db), vegyes technika, keretezett üvegpanelek, 15 x 22 cm / darab, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Bibliofília. Faludy György: Villon balladái -- átköltésében. Tizenegyedik kiadás.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Gouache, pasztell, papír, 60 x 43,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

vászon, olaj, jjl, keretben, 101 x 120 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-21 18:00

285 x 410 mm Akvarell, papír, j.n.

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Saly Németh László (1902 - 2001): Páholyban. J.j.l.

Kikiáltási ár: 40 000 Ft

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Bál. Jelzett.

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

Bibliofília. Kubinyi, (Viktor) Victor von: The king of Rome. A biography by --.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Bercsényi Miklós, gróf: Székesi -- főhadvezér és fejedelmi helytartó levelei Rákóczi fejedelemhez 1704-1712. Az eredeti kéziratokból a titkos jegyek fölfejtésével közli Thaly Kálmán. Második kötet (1706-1708).

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Udvary Pál (1900-1987): Balatoni halászok. J.j.l.

Kikiáltási ár: 85 000 Ft

Prihoda István (1891-1956) Prihoda István (1891-1956): Rabbik egymás között. Színezett rézkarc J.b.l.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Bibliofília. Musset, Alfred de: Alfred de Mussetből. Ford. Radó Antal.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

95 x 95 mm Színes ceruza papír, jelzés nélkül,

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-08 20:43