Könyv, papírrégiség
72. tétel:Borászat, szőlészet, "alkoholászat". Szőlő – Must – Bor. Naptár az 1941. évre.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft300x190 mm rézkarc, papír 3/100. jelzés jobbra lent: Skultéty Éva
Kikiáltási ár: 6 000 Ft300x190 mm rézkarc, papír 3/100. jelzés jobbra lent: Skultéty Éva
Kikiáltási ár: 6 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Csoóri Sándor Csoóri Sándor: Tudósítás a toronyból. Első kiadás. Kamondy Lászlónak dedikált példány.
Csoóri Sándor: Tudósítás a toronyból. Első kiadás. Kamondy Lászlónak dedikált példány.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft23x15,5 cm olaj, papír, jelzés középen fent: TM
Kikiáltási ár: 260 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Donászy Ferenc, ifj. Donászy Ferenc, ifj.: Nemzeti jelvényeink története.
Donászy Ferenc, ifj.: Nemzeti jelvényeink története.
Kikiáltási ár: 2 000 FtOlaj, papírlemez, 42 x 49,5 cm, Jelezve balra lent: Nagy István 1919
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft35x50 cm olaj, farost jelzés jobbra lent: Darvas S.
Kikiáltási ár: 28 000 FtOlaj, vászon faroston, 80 x 84 cm, Jelezve balra lent: Vojnich; Jelezve hátoldalon: Vojnich E.
Kikiáltási ár: 750 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bruck, Edith Bruck, Edith: Tranzit. Ford. Székely Éva. Utószó: Barna Imre. Dedikált példány.
Bruck, Edith: Tranzit. Ford. Székely Éva. Utószó: Barna Imre. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft70x90 cm Olaj, vászon, j.j.l.: Rausch S. 1955.
Kikiáltási ár: 50 000 FtMajumder Pallavi: Recapitulation, 2021 (3 db), vegyes technika, keretezett üvegpanelek, 15 x 22 cm / darab, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 160 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bibliofília. Faludy György: Villon balladái -- átköltésében. Tizenegyedik kiadás.
Kikiáltási ár: 6 000 FtGouache, pasztell, papír, 60 x 43,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ftvászon, olaj, jjl, keretben, 101 x 120 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ft285 x 410 mm Akvarell, papír, j.n.
Kikiáltási ár: 300 000 FtSaly Németh László (1902 - 2001): Páholyban. J.j.l.
Kikiáltási ár: 40 000 FtFestmény, grafika
72. tétel:Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Bál. Jelzett.
Kikiáltási ár: 22 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bibliofília. Kubinyi, (Viktor) Victor von: The king of Rome. A biography by --.
Kikiáltási ár: 2 400 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bercsényi Miklós, gróf: Székesi -- főhadvezér és fejedelmi helytartó levelei Rákóczi fejedelemhez 1704-1712. Az eredeti kéziratokból a titkos jegyek fölfejtésével közli Thaly Kálmán. Második kötet (1706-1708).
Kikiáltási ár: 3 000 FtFestmény, grafika
72. tétel:Udvary Pál (1900-1987) Udvary Pál (1900-1987): Balatoni halászok. J.j.l.
Udvary Pál (1900-1987): Balatoni halászok. J.j.l.
Kikiáltási ár: 85 000 FtFestmény, grafika
72. tétel:Prihoda István (1891-1956) Prihoda István (1891-1956): Rabbik egymás között. Színezett rézkarc J.b.l.
Kikiáltási ár: 8 000 FtKönyv, papírrégiség
72. tétel:Bibliofília. Musset, Alfred de: Alfred de Mussetből. Ford. Radó Antal.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft95 x 95 mm Színes ceruza papír, jelzés nélkül,
Kikiáltási ár: 8 000 Ft