olaj-karton, j,j,l,: Szegedi Molnár Géza 27*35cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-29 18:00

Josef Steidl Znaim süteményes készlet az 1890-es évekből 1 db tortatál magassága: 15 cm Átmérője: 26 cm formaszám: 677 6 db süteményes tányér átmérője: 20 cm Valamennyi darab jelzett, a tányérok falitányérként is használhatók. Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

73. tétel:

A szakasz

Platoon 1986 amerikai Oliver Stone (rend.) 730 × 510 mm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,76 x 101

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

olaj, vászon, 50*40 cm, j.j.l.: Egerváry P. Á.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

vászon, olaj, jjl., 73 x 60 cm

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-26 18:00

Perzsa-Afshar-szőnyeg

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Női gyűrű Fehérarany 585, 1 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,50 ct (R2CrP1) és 8 kisebb régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrSi) rozetta fazonban, 4,6 g, átmérő: 17,7 mm

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

papír, akvarell, jbl., 33,5 x 31 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 18:00

vászon, olaj, jjl., ho., 79,5 x 60 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

olaj, vászon, Márk, 80*60 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

olaj-karton, j,j,f,: Nyergesi (Maúl) J. 42*49cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

farost, olaj, jjl., 46 x 35,5 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-07 18:00

Biai-Föglein István ( 1905 - 1974 ) Csendélet Technika: rézkarc Hordozó: papír Mérete: 28 x 18,5 cm + kerettel 45 x 35 cm Jelezve jobbra lent

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Női szoliter gyűrű_x000D_ Fehérarany 585, 1 konyak színű briliáns cca. 0,50 ct (MYSi2) ékítéssel, 5,8 g, átmérő: 17,3 mm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Gouache, pasztell, papír 57x40 cm

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

olaj, vászon 120x90 cm

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

Színes szitanyomat/papír, 9x13 cm, jjl.: Dem P. 1982. és jkl.: 5/50

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-12 18:00

olaj, vászon, 88*110 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 420 000 Ft

olaj, vászon; 132,5 x 105,5

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

bronz, jf, 14 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-14 18:00

Farkasházy Miklós_x000D_ Budapest, 1895 - Budapest, 1964_x000D_ _x000D_ KONYHA_x000D_ Pasztell, papír_x000D_ 400 × 300 mm_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ FM_x000D_

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

olaj, vászon, Darvassy, 50*72,5 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Olaj, vászon, 129,5 x 77 cm, Jelezve jobbra lent: Basch Mihály A.

Kikiáltási ár: 110 000 Ft