olaj-karton, j,j,l,: Szegedi Molnár Géza 27*35cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtJosef Steidl Znaim süteményes készlet az 1890-es évekből 1 db tortatál magassága: 15 cm Átmérője: 26 cm formaszám: 677 6 db süteményes tányér átmérője: 20 cm Valamennyi darab jelzett, a tányérok falitányérként is használhatók. Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 45 000 FtPlatoon 1986 amerikai Oliver Stone (rend.) 730 × 510 mm
Kikiáltási ár: 40 000 Ftolaj, vászon,76 x 101
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ftolaj, vászon, 50*40 cm, j.j.l.: Egerváry P. Á.
Kikiáltási ár: 70 000 Ftvászon, olaj, jjl., 73 x 60 cm
Kikiáltási ár: 320 000 FtPerzsa-Afshar-szőnyeg
Kikiáltási ár: 40 000 FtNői gyűrű Fehérarany 585, 1 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,50 ct (R2CrP1) és 8 kisebb régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrSi) rozetta fazonban, 4,6 g, átmérő: 17,7 mm
Kikiáltási ár: 110 000 Ftpapír, akvarell, jbl., 33,5 x 31 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftvászon, olaj, jjl., ho., 79,5 x 60 cm
Kikiáltási ár: 55 000 Ftolaj, vászon, Márk, 80*60 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftolaj-karton, j,j,f,: Nyergesi (Maúl) J. 42*49cm
Kikiáltási ár: 40 000 Ftfarost, olaj, jjl., 46 x 35,5 cm
Kikiáltási ár: 25 000 FtBiai-Föglein István ( 1905 - 1974 ) Csendélet Technika: rézkarc Hordozó: papír Mérete: 28 x 18,5 cm + kerettel 45 x 35 cm Jelezve jobbra lent
Kikiáltási ár: 8 000 FtNői szoliter gyűrű_x000D_ Fehérarany 585, 1 konyak színű briliáns cca. 0,50 ct (MYSi2) ékítéssel, 5,8 g, átmérő: 17,3 mm
Kikiáltási ár: 120 000 FtGouache, pasztell, papír 57x40 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ftolaj, vászon 120x90 cm
Kikiáltási ár: 240 000 FtSzínes szitanyomat/papír, 9x13 cm, jjl.: Dem P. 1982. és jkl.: 5/50
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, vászon, 88*110 cm
j.n.
olaj, vászon; 132,5 x 105,5
Kikiáltási ár: 400 000 Ftbronz, jf, 14 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtFarkasházy Miklós_x000D_ Budapest, 1895 - Budapest, 1964_x000D_ _x000D_ KONYHA_x000D_ Pasztell, papír_x000D_ 400 × 300 mm_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ FM_x000D_
Kikiáltási ár: 160 000 Ftolaj, vászon, Darvassy, 50*72,5 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtOlaj, vászon, 129,5 x 77 cm, Jelezve jobbra lent: Basch Mihály A.
Kikiáltási ár: 110 000 Ft