olaj, vászon kartonra rag., 47*36 cm j.b.l.: Eisenhut F. 1885

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, vászon 48,5x60 cm

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

Omega Constellation férfi karóra Acél és arany tok,római számos lünetta, aranyszínű számlap dátum kijelzéssel, működő kvarc szerkezet, eredeti, sérült doboz, tanúsítvány. Jelzett: Omega Constellation 13121000 56354577. Átmérő 33 mm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

farost, akril, jbl, 45 x 70 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-02 18:00

Fülbevaló pár Fehérarany 585, csüngős fazon, 2 szögletes csiszolású smaragd 1,34 ct és 38 achtkant csiszolású briliáns cca. 0,70 ct (ACrSi2) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 9,4 g

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00

fametszet, jjl, 31,5 x 23,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-15 18:00

65 cm, festett mázas keménycserép, jelzés lent alul: Városlőd (javított)

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-20 18:30

agyag, jhl., 30 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-29 18:00

Olaj, vászon, 60x70 cm, Jelezve jobbra lent: Rottmann M.

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-30 18:00

Fülbevaló pár Fehérarany 585, sarkára állított négyzetesforma, 2 briliáns cca. 0,75 ct (MTCrP1) és 2 szögletes csiszolású smaragd cca. 0,80 ct ékítéssel, patentzáras beakasztással, 5,7 g

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-05 17:00

olaj, fa, 53*32 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

43x30,5 cm Jelezve jobbra lent: TM

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció: 57. aukció
Aukció időpontja: 2017-12-17 18:00

16 x 13 cm olaj, fa jelezve jobbra lent: Spányi B 880

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

vászon fára kasírozva, akril, relief, jjl, ho., 35 x 65 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-13 18:00

olaj, vászon, 80 × 80 cm, jelezve hátoldalon: Margit Zsófia 2007

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Pablo Picasso ( Málaga, 1881 - Mougins, 1973 ) Rembrandt a la Palette Technika: litográfia Külsö méret: 300x 240 mm Paszpartu ablak: 220 x 160 mm Múzeumi paszpartuban, savmentes kartonon. Kiadási darabszám: 540 db Katalógusszám: 208

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

Lolka és Bolka a vadnyugaton Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie 1986 lengyel Stanislw Dülz (rend.) 410 × 290 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

Gadányi Jenő (Budapest, 1896 – Budapest, 1960) Legelésző tehenek (1958) Akvarell, papír 240 × 315 mm Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 958 Proveniencia: Klamár Ernő gyűjteményéből

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

papír, akvarell, jkl, 20 x 16,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-28 18:00

pasztell, papír, 25*33 cm, j.j.l.: Poll H.

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

papír, ceruza, jn, 25 x 19 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-14 18:00

Beöthy Steiner Anna (Nagyvárad,1902 - Párizs,1985) Kompozíció II. Szitanyomat, papír 275 × 210 mm Jelezve jobbra lent: ABS

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

13x15,7 cm, olaj, karton, ,j,j,l: Pállya Carolus

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-29 18:00

matlézott vörösréz, jelzett, 10 x 17 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-11 18:00