Ékszer, drágakő

73. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 585, 46 fekete és 65 színtelen apró briliáns cca. 1,10 ct (MTCrSi) sávosan váltakozva, 3,8 g, méret: 55

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

vászon kartonra kasírozva, olaj, jjl, 24,5 x 34,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-28 18:00

olaj, fa, 31*25 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Kádár Béla: Nővérek, 1940 körül tempera, papír 95,5 x 61 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

73. tétel:

Férfi gyűrű

Fehérarany 585, matított felületű, szögletes formájú,_x000D_ rovátkolt gyűrűfej, 1 ónix és 16 kis briliáns cca. 0,70_x000D_ ct (MTCrSi), 9,1 g, méret: 64

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Olaj, vászon,67x87,5 cm,Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 936

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

farost, olaj, jbl, 60 x 80 cm

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-12 18:00

26x31,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Herman Lipót 1922

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Erdélyi Gábor (Budapest, 1970 - ) Ellipszis ribilliója II. 2007 Akril, vászon 60 X 45 cm Jelezve hátoldalon: Erdélyi Gábor

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

farost, olaj, jjl, 32,5 x 51,5 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft

rézkarc, jjl, 37,2 x 28,7 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-16 18:00

papír, akvarell, jbl, 30 x 40 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-30 18:00

Czóbel Béla (Budapest, 1883 – Budapest, 1976) Lány masnival Vöröskréta, papír 46 X 36 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

rézkarc próba 2, jjl, 40 x 30 cm

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-27 18:00

vászon, olaj, jjl, 80 x 60 cm

Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

Szecessziós cukorszóró és dzsemtartó
Fúvott és csiszolt üveg tégelyek ezüst montírozással, és egy üveg kanállal.
Fedeleken domborított, vésett és cizellált szecessziós virágdekor.
Jelzett: Bécs, 1900 körül, Gedlitzka & Söhne.
M.: 12 és 11 cm

Kikiáltási ár: 32 000 Ft

olaj, vászon, 50*70 cm, j.j.l.: Kurucz 973

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

60x90 cm,olaj,farost,j.j.l:Bod L.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-14 18:00

filctoll, 14 x 20

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

papír, ceruza, jjl., 33,5 x 31,5 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-27 18:00

farost, olaj, jbl, 70 x 60 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-10 18:00

rézkarc, gyűrődéssel, jjl, 21,5 x 27,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-24 18:00

fotogram, jjl.szárazpecsét, 30 x 23,5 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-08 18:00

Mérete 40 cm*30 cm, Technika: olaj/fa, J.B.L.:P.J.FARDON 1895

Kikiáltási ár: 200 000 Ft