Fehérarany 585, 46 fekete és 65 színtelen apró briliáns cca. 1,10 ct (MTCrSi) sávosan váltakozva, 3,8 g, méret: 55
Kikiáltási ár: 100 000 Ftvászon kartonra kasírozva, olaj, jjl, 24,5 x 34,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftolaj, fa, 31*25 cm
Kádár Béla: Nővérek, 1940 körül tempera, papír 95,5 x 61 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 3 200 000 FtFehérarany 585, matított felületű, szögletes formájú,_x000D_ rovátkolt gyűrűfej, 1 ónix és 16 kis briliáns cca. 0,70_x000D_ ct (MTCrSi), 9,1 g, méret: 64
Kikiáltási ár: 300 000 FtOlaj, vászon,67x87,5 cm,Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 936
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ftfarost, olaj, jbl, 60 x 80 cm
Kikiáltási ár: 160 000 Ft26x31,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Herman Lipót 1922
Kikiáltási ár: 120 000 FtErdélyi Gábor (Budapest, 1970 - ) Ellipszis ribilliója II. 2007 Akril, vászon 60 X 45 cm Jelezve hátoldalon: Erdélyi Gábor
Kikiáltási ár: 100 000 Ftfarost, olaj, jjl, 32,5 x 51,5 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ftrézkarc, jjl, 37,2 x 28,7 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, akvarell, jbl, 30 x 40 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtFestmény, grafika
73. tétel:Czóbel Béla (Budapest, 1883 – Budapest, 1976) Lány masnival Vöröskréta, papír 46 X 36 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 80 000 Ftrézkarc próba 2, jjl, 40 x 30 cm
Kikiáltási ár: 17 000 Ftvászon, olaj, jjl, 80 x 60 cm
Kikiáltási ár: 34 000 FtSzecessziós cukorszóró és dzsemtartó
Fúvott és csiszolt üveg tégelyek ezüst montírozással, és egy üveg kanállal.
Fedeleken domborított, vésett és cizellált szecessziós virágdekor.
Jelzett: Bécs, 1900 körül, Gedlitzka & Söhne.
M.: 12 és 11 cm
olaj, vászon, 50*70 cm, j.j.l.: Kurucz 973
Kikiáltási ár: 120 000 Ft60x90 cm,olaj,farost,j.j.l:Bod L.
Kikiáltási ár: 70 000 Ftfilctoll, 14 x 20
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, ceruza, jjl., 33,5 x 31,5 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftfarost, olaj, jbl, 70 x 60 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftrézkarc, gyűrődéssel, jjl, 21,5 x 27,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftfotogram, jjl.szárazpecsét, 30 x 23,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtMérete 40 cm*30 cm, Technika: olaj/fa, J.B.L.:P.J.FARDON 1895
Kikiáltási ár: 200 000 Ft