Csőke Sándor: A sumér ősnyelvtől a magyar élőnyelvig.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

44x44 cm olaj, farost, jelzés jobbra lent: Kocsis 07.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Duhamel, Georges két regénye az 1940-es évekből. Mindkét kötet Sarlós István, az Országgyűlés egykori elnöke ex libriszével.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Akvarell, pasztell, papír, 44,5 x 60,5 cm, Jelezve jobbra lent: Pap Géza

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

90x120 mm szitanyomat papír, jelzés jobbra lent: Székely

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Akril, vászon, 70 x 100 cm, Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi (1986) 2008; Jelezve hátoldalon: Pinczehelyi 2008 PFZ zászló (1986) 2008

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford. Gál Andor. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

97x77 cm Olaj, vászon, j.b.l.: Boldizsár

Kikiáltási ár: 370 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Máthé Zsolt Lajos (1961-): Gyerekjátékok I., 2002, olaj, vászon, 35 x 40 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Bibliofília. Ferenczi Sándor emlékkönyv. Lélekelemzési tanulmányok. Dolgozatok a pszichoanalízis főbb kérdéseiről. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Pasztell, papír, 74 x 55 cm, Jelezve jobbra lent: BA.

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

vászon, olaj, jjl, ho. Árverési csarnok raglap, keretben, 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-21 18:00

650 x 500 mm Szitanyomat, papír (S) 30/40 j.j.l.: Gubis Mihály 1986.

Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Sárközi jelzéssel: Matyó leány. J.j.l.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft

Bibliofília. Lenhartz, Hermann: Mikroskopie und Chemie am Krankenbett.Zehnte Aufl.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Berzeviczy (Gergely) Gregor von: Nachrichten über den jetzigen Zustand der Evangelischen in Ungarn. Első kiadás. Gróf Károlyi Sándor könyvtárából, gróf Károlyi István főispán ex libriszével.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Végh Éva ( - ): Asztali csendélet. J.b.l.

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

Szabó Vladimir (1905 - 1991) Szabó Vladimir (1905 - 1991): Piacon. J.j.l

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Bibliofília. Swift, Jonathan: Gulliver's Reisen in unbekannte Länder. Aus dem Englischen neu übersetzt von Fr. (Franz) Kottenkamp. Nebst einer Notiz über J. Swift, nach Walter Scott, von August Lewald. Zwei Ausgabe mit 450 Bildern und Vignetten von Grandv

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

300 x 200 mm Akvarell papír, j.j.l.: Szőnyi Magdolna

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-08 20:43

Olaj, vászon, 100 x 150 cm, Jelezve jobbra lent: Neogrády László.

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Ceruza, kréta, tus, papír, 18,5 x 25,5 cm, Jelezve jobbra lent: ER

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-18 18:00

Babay József: Fúró Feri furulyája. Róna Emy rajzaival.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Kontuly Béla (1904-1983) Kontuly Béla (1904-1983): Katona. J.j.l.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-19 18:00