Csőke Sándor: A sumér ősnyelvtől a magyar élőnyelvig.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft44x44 cm olaj, farost, jelzés jobbra lent: Kocsis 07.
Kikiáltási ár: 60 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Duhamel, Georges két regénye az 1940-es évekből. Mindkét kötet Sarlós István, az Országgyűlés egykori elnöke ex libriszével.
Kikiáltási ár: 1 600 FtAkvarell, pasztell, papír, 44,5 x 60,5 cm, Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft90x120 mm szitanyomat papír, jelzés jobbra lent: Székely
Kikiáltási ár: 15 000 FtAkril, vászon, 70 x 100 cm, Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi (1986) 2008; Jelezve hátoldalon: Pinczehelyi 2008 PFZ zászló (1986) 2008
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Brunton, Paul Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford. Gál Andor. Első kiadás.
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford. Gál Andor. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft97x77 cm Olaj, vászon, j.b.l.: Boldizsár
Kikiáltási ár: 370 000 FtMáthé Zsolt Lajos (1961-): Gyerekjátékok I., 2002, olaj, vászon, 35 x 40 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 240 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Bibliofília. Ferenczi Sándor emlékkönyv. Lélekelemzési tanulmányok. Dolgozatok a pszichoanalízis főbb kérdéseiről. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 6 000 FtPasztell, papír, 74 x 55 cm, Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 800 000 Ftvászon, olaj, jjl, ho. Árverési csarnok raglap, keretben, 40 x 50 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft650 x 500 mm Szitanyomat, papír (S) 30/40 j.j.l.: Gubis Mihály 1986.
Kikiáltási ár: 46 000 FtSárközi jelzéssel: Matyó leány. J.j.l.
Kikiáltási ár: 16 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Bibliofília. Lenhartz, Hermann: Mikroskopie und Chemie am Krankenbett.Zehnte Aufl.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Berzeviczy (Gergely) Gregor von: Nachrichten über den jetzigen Zustand der Evangelischen in Ungarn. Első kiadás. Gróf Károlyi Sándor könyvtárából, gróf Károlyi István főispán ex libriszével.
Kikiáltási ár: 6 000 FtVégh Éva ( - ): Asztali csendélet. J.b.l.
Kikiáltási ár: 35 000 FtFestmény, grafika
73. tétel:Szabó Vladimir (1905 – 1991) Szabó Vladimir (1905 – 1991): Piacon. J.j.l
Szabó Vladimir (1905 - 1991) Szabó Vladimir (1905 - 1991): Piacon. J.j.l
Kikiáltási ár: 18 000 FtKönyv, papírrégiség
73. tétel:Bibliofília. Swift, Jonathan: Gulliver's Reisen in unbekannte Länder. Aus dem Englischen neu übersetzt von Fr. (Franz) Kottenkamp. Nebst einer Notiz über J. Swift, nach Walter Scott, von August Lewald. Zwei Ausgabe mit 450 Bildern und Vignetten von Grandv
Kikiáltási ár: 12 000 Ft300 x 200 mm Akvarell papír, j.j.l.: Szőnyi Magdolna
Kikiáltási ár: 22 000 FtOlaj, vászon, 100 x 150 cm, Jelezve jobbra lent: Neogrády László.
Kikiáltási ár: 1 600 000 FtCeruza, kréta, tus, papír, 18,5 x 25,5 cm, Jelezve jobbra lent: ER
Kikiáltási ár: 120 000 FtBabay József: Fúró Feri furulyája. Róna Emy rajzaival.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKontuly Béla (1904-1983) Kontuly Béla (1904-1983): Katona. J.j.l.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft