103. tétel:Ékszer, drágakő
103. tétel:Festmény, grafika
103. tétel:103. tétel, Dupressoir, Francois Joseph (1800-1859): Folyópart alakokkal, 1821
Műtárgy leírás - olaj, vászon, 33,5*40,5 cm, j.j.l.: Dupressoir 1821
Tételkód - NAG216-103
Műtárgy leírás - Gross Arnold Torda, 1929 - Budapest, 2015 NYÁR (1968) Linómetszet, papír 210 × 254 mm (lapméret: 369 × 486 mm) Jelezve a dúcon: GA 1968 és jobbra lent: Gross Arnold
Tételkód - BAV201606.14-103
Kiadó: Kunskreis Lucerne, Cosmopress Geneva and A.D.A.G.P. Paris, 1970 printed in Switzerland by Mengis&Sticher, Lucerne Eredeti mű Dr May Welti gyűjteménye, Zürich, szitanyomat, papír, 48*60 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftfarost, vegyestechnika, jho, 27 x 27 cm
Kikiáltási ár: 90 000 FtEzüstözött alpakka, bécsirózsás és gyümölcsmotívumos díszítménnyel. Fúvott és csiszolt, kétrétegű - színtelen és kék üvegbetétjén csorbák, ill. repedt. Talpperemén alul jelzett: Argentor. Osztrák, 1920 körül, Argentor-Werke Rust & Hetzel. M.: 42 ×
Kikiáltási ár: 36 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Cirkuszi jelenet (Kártyázó komédiások), 1931
Tempera, falemez 54x65,5 cm Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ftolaj-karton, j,b,l,:Pállik Béla 45*60cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtP. Zsombori Erzsébet (1913-1997) Virágcsendélet Technika: olaj Hordozó: karton Mérete: 65 x 50 cm + kerettel 77 x 62 cm Jelezve: balra lent
Kikiáltási ár: 100 000 Ft1976 magyar Homoki Nagy István (rend.) Bánki László (graf.) ca. 841 × 594 mm
Kikiáltási ár: 35 000 Ftolaj, vászon,38 x 50
Kikiáltási ár: 240 000 Ftolaj, vászon, 56*69 cm, j.b.l.: Tordai Székely
Kikiáltási ár: 40 000 Ftpapír, akvarell, kréta, jbf. , 12 x 40 cm
Kikiáltási ár: 28 000 FtKaukázusi-Karabagh-szőnyeg
Kikiáltási ár: 40 000 FtNői gyűrű Arany 585, hosszúkás, áttört fejen 23 briliáns cca. 0,90 ct (ACrS) ékítéssel, 5,3 g, átmérő: 16,6 mm
Kikiáltási ár: 180 000 Ftrézkarc, jjl., ho.hagyatéki pecsét, 9,5 x 7 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftolaj, farost, MZ 66, 42*31 cm
Kikiáltási ár: 85 000 Ftfarost, olaj, jjf., 50 x 70 cm
Kikiáltási ár: 75 000 FtZsolnay búzavirág mintás váza. Magassága: 14 cm Jelzett Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 6 000 Ft