Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, vászon, 33,5*40,5 cm, j.j.l.: Dupressoir 1821
Tételkód - NAG216-103

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Műtárgy leírás - Gross Arnold Torda, 1929 - Budapest, 2015 NYÁR (1968) Linómetszet, papír 210 × 254 mm (lapméret: 369 × 486 mm) Jelezve a dúcon: GA 1968 és jobbra lent: Gross Arnold
Tételkód - BAV201606.14-103

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

Kiadó: Kunskreis Lucerne, Cosmopress Geneva and A.D.A.G.P. Paris, 1970 printed in Switzerland by Mengis&Sticher, Lucerne Eredeti mű Dr May Welti gyűjteménye, Zürich, szitanyomat, papír, 48*60 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

farost, vegyestechnika, jho, 27 x 27 cm

Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Ezüstözött alpakka, bécsirózsás és gyümölcsmotívumos díszítménnyel. Fúvott és csiszolt, kétrétegű - színtelen és kék üvegbetétjén csorbák, ill. repedt. Talpperemén alul jelzett: Argentor. Osztrák, 1920 körül, Argentor-Werke Rust & Hetzel. M.: 42 ×

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Tempera, falemez 54x65,5 cm Jelezve balra lent: Aba-Novák

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

olaj-karton, j,b,l,:Pállik Béla 45*60cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-29 18:00

P. Zsombori Erzsébet (1913-1997) Virágcsendélet Technika: olaj Hordozó: karton Mérete: 65 x 50 cm + kerettel 77 x 62 cm Jelezve: balra lent

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

103. tétel:

Vadvízország

1976 magyar Homoki Nagy István (rend.) Bánki László (graf.) ca. 841 × 594 mm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,38 x 50

Kikiáltási ár: 240 000 Ft

olaj, vászon, 56*69 cm, j.b.l.: Tordai Székely

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

papír, akvarell, kréta, jbf. , 12 x 40 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-26 18:00

Kaukázusi-Karabagh-szőnyeg

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Női gyűrű Arany 585, hosszúkás, áttört fejen 23 briliáns cca. 0,90 ct (ACrS) ékítéssel, 5,3 g, átmérő: 16,6 mm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

rézkarc, jjl., ho.hagyatéki pecsét, 9,5 x 7 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

olaj, farost, MZ 66, 42*31 cm

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

farost, olaj, jjf., 50 x 70 cm

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-07 18:00

Porcelán, kerámia

103. tétel:

Zsolnay váza

Zsolnay búzavirág mintás váza. Magassága: 14 cm Jelzett Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00