olaj, vászon, 50*40 cm j.b.l.: Kober 1918

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, vászon 21,5x35 cm

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

Breitling Chronomat Evolution férfi karóra Arany - acél tok és csat, fehér számlap rómaiszámos arany színű indexekkel, három segédkörrel dátum kijelzéssel, tükrözödésmentes zafír üveg, vízálló 300 méterig, működő automata stopperes szerkezet: Valjou

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

Női gyűrű Arany 585, szív alakú fejen, 1 kis tenyésztett gyöngy és 26 régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CrSi) ékítéssel, 4,0 g, átmérő: 17,8 mm, alakított

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00

43x 37 cm, Vegyes technika, karton, Jelezve jobbra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-30 18:00

Nyakék Arany 585, pancer láncon fekete zománccal, 2 kék műkővel és 48 apró gyémánttal cca. 0,40 ct ékített közép és csüngő, 1860 körül, 11,3 g, hossz: 36 cm, zománc sérült

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-05 17:00

olaj, fa, 64*44 cm, , egykorú faragott, aranyozott keretben, sérült

Kikiáltási ár: 320 000 Ft

30x40 cm Jelezve jobbra lent: Pólya T.

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció: 57. aukció
Aukció időpontja: 2017-12-17 18:00

58,5 x 65 cm olaj, vászon jelezve jobbra lent: Grünwald Béla NB, hátoldalon Könyves Kálmán kiállítási címke

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

olaj, vászon, 60 × 40 cm, jelezve hátoldalon: Kósa János, 1997

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Salvador Dalí ( Figueres, 1904 - Figueres, 1989 ) - Leda atomica Kézzel számozott színes litográfia a szignó a nyomat része. Eredeti Dali szárazbélyegzővel. Merített vízjeles BFK Rives Arches papíron. Kiadó: Atelier Joben, Paris Példányszám: 2000 db Sorsz

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

Faludy György, költő 1987 magyar Böszörményi Géza - Gyarmathy Lívia (rend.) Interart Stúdió (graf.) A1 Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

Josef Kriehuber (1800 – 1876) Keresztes lovag (1869) Akvarell, papír 240 × 190 mm Jelezve jobbra lent: Kriehuber 869

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

akvarell, pasztell, papír, 50*70 cm, j.n., sérült

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

Nagy Ernő Felnémet, 1926 Piaci részlet Olaj, vászon 30 × 40 cm Jelezve jobbra lent: Nagy Ernő

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

60x50 cm, olaj, vászon, ,j,b,l: Zórád Géza

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-29 18:00

Olaj, vászon 89,5x115,5 cm

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

80x80,5,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Fülbevaló pár Fehérarany 585, 2 nagyobb, azsúr foglalt, régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrSi), cca. 0,60 ct (R2CrP2) és 8 kisebb briliáns cca. 0,35 ct (R2CrSi) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 4,2 g

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

pasztell, pergamen, 48*36 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

I. Lipót (1657-1705), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1655, a pozsonyi koronázásra /auf die ungarische Krönung in Preßburg/ ismeretlen mester /unbekannter Stempelschneider/ Av: korona és két pálmaág alatt hat sorban /unter Krone und zwei Palmzweige in s

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

karton, olaj, 13, x 18,5 cm

Kikiáltási ár: 2 500 Ft

Bánk ErnőFelsőbányaolaj, vászon69 x 54 cmJelezve jobbra lent:Bánk Ernő

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Papp Oszkár (Budapest, 1925 - Budapest, 2011) Absztrakt portré Olaj, farost 24X14 cm Jelezve jobbra fent: Papp O. 73

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00