olaj, vászon, 50*40 cm j.b.l.: Kober 1918
Kikiáltási ár: 80 000 FtOlaj, vászon 21,5x35 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 FtBreitling Chronomat Evolution férfi karóra Arany - acél tok és csat, fehér számlap rómaiszámos arany színű indexekkel, három segédkörrel dátum kijelzéssel, tükrözödésmentes zafír üveg, vízálló 300 méterig, működő automata stopperes szerkezet: Valjou
Kikiáltási ár: 650 000 FtNői gyűrű Arany 585, szív alakú fejen, 1 kis tenyésztett gyöngy és 26 régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CrSi) ékítéssel, 4,0 g, átmérő: 17,8 mm, alakított
Kikiáltási ár: 130 000 Ft43x 37 cm, Vegyes technika, karton, Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 480 000 FtNyakék Arany 585, pancer láncon fekete zománccal, 2 kék műkővel és 48 apró gyémánttal cca. 0,40 ct ékített közép és csüngő, 1860 körül, 11,3 g, hossz: 36 cm, zománc sérült
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
103. tétel:olaj, fa, 64*44 cm, , egykorú faragott, aranyozott keretben, sérült
Kikiáltási ár: 320 000 Ft30x40 cm Jelezve jobbra lent: Pólya T.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft58,5 x 65 cm olaj, vászon jelezve jobbra lent: Grünwald Béla NB, hátoldalon Könyves Kálmán kiállítási címke
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ftolaj, vászon, 60 × 40 cm, jelezve hátoldalon: Kósa János, 1997
Kikiáltási ár: 150 000 FtSalvador Dalí ( Figueres, 1904 - Figueres, 1989 ) - Leda atomica Kézzel számozott színes litográfia a szignó a nyomat része. Eredeti Dali szárazbélyegzővel. Merített vízjeles BFK Rives Arches papíron. Kiadó: Atelier Joben, Paris Példányszám: 2000 db Sorsz
Kikiáltási ár: 75 000 FtFaludy György, költő 1987 magyar Böszörményi Géza - Gyarmathy Lívia (rend.) Interart Stúdió (graf.) A1 Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 20 000 FtJosef Kriehuber (1800 – 1876) Keresztes lovag (1869) Akvarell, papír 240 × 190 mm Jelezve jobbra lent: Kriehuber 869
Kikiáltási ár: 120 000 Ftakvarell, pasztell, papír, 50*70 cm, j.n., sérült
Kikiáltási ár: 60 000 FtNagy Ernő Felnémet, 1926 Piaci részlet Olaj, vászon 30 × 40 cm Jelezve jobbra lent: Nagy Ernő
Kikiáltási ár: 36 000 Ft60x50 cm, olaj, vászon, ,j,b,l: Zórád Géza
Kikiáltási ár: 60 000 FtOlaj, vászon 89,5x115,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft80x80,5,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 24 000 000 FtÉkszer, drágakő
103. tétel:Fülbevaló pár Fehérarany 585, 2 nagyobb, azsúr foglalt, régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrSi), cca. 0,60 ct (R2CrP2) és 8 kisebb briliáns cca. 0,35 ct (R2CrSi) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 4,2 g
Kikiáltási ár: 350 000 Ftpasztell, pergamen, 48*36 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 120 000 FtI. Lipót (1657-1705), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1655, a pozsonyi koronázásra /auf die ungarische Krönung in Preßburg/ ismeretlen mester /unbekannter Stempelschneider/ Av: korona és két pálmaág alatt hat sorban /unter Krone und zwei Palmzweige in s
Kikiáltási ár: 0 Ftkarton, olaj, 13, x 18,5 cm
Kikiáltási ár: 2 500 FtBánk ErnőFelsőbányaolaj, vászon69 x 54 cmJelezve jobbra lent:Bánk Ernő
Kikiáltási ár: 220 000 FtPapp Oszkár (Budapest, 1925 - Budapest, 2011) Absztrakt portré Olaj, farost 24X14 cm Jelezve jobbra fent: Papp O. 73
Kikiáltási ár: 60 000 Ft