Fazonszámm: 4115;Magasság: 40,6 cm, 15,5 cm, szélesség: 19 cm, 13 cm;(kancsó): masszába nyomott TJM családi, MADE IN AUSTRIA-HUNGARIA márkajelzések, 4115, 0. számok, (kupák): masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS, 4108, 10; bélyegzett TJM családi márkajelzés, MAD
Kikiáltási ár: 800 000 Ft24,5x15;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ftlinómetszet, 35,5 x 22
Kikiáltási ár: 7 000 FtBulgari briliáns fülbevaló pár Arany 750, kígyófej minta, 14 modern csiszolású briliáns cca. 0,14 ct, J, VS1, 4 malachit, beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 10,1 g
Kikiáltási ár: 240 000 Ftezüst , 4 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftszínes linómetszet, szignált, 18,5 x 24,5
Kikiáltási ár: 7 000 FtEzüst, 473 g., belül aranyozva. Stilizált lábakon álló téglatestforma. Oldalain és zsanéros fedelén vésett rokályok és növényi díszítmények, valamint öntött és cizellált fácán alakú fedélgomb. Működőképes zárszerkezet, kulccsal. Jelzett: Prága, XIX. száza
Kikiáltási ár: 100 000 FtOlaj, vászon, 50,5x61,5 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 750 000 Ft172 gr. Ezüst Teáskanál , 875/1000 finomságú orosz 20. Századi
Kikiáltási ár: 32 000 Ftporcelán, festet kék virágmintával Rosenthal Bavaria márkajelzés 6 db.
Kikiáltási ár: 12 000 FtMéhes László (Budapest, 1944) Női fotelben Szén, papír 400 x 290 mm Jelezve balra lent: 78. Jelezve jobbra lent: Méhes L.
Kikiáltási ár: 75 000 FtHistorizáló sétabot Pácolt és politúrozott fa nyélen, poncolt és vésett akantuszlevelekkel díszített ezüst fogó, oroszlánra fekvő gyermek figurával. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Arnold Edmund Ernst(?. Neuwirth: I/80. H.: 87 cm
Kikiáltási ár: 65 000 FtTempera, karton, 100 x 69,5 cm, Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. NB 930
Kikiáltási ár: 3 600 000 FtOlaj, farost, 70,5 x 100 cm, Jelezve jobbra középen: Kék varázs Wahorn 1981 Jelezve hátoldalon: Kék Varázs Zámbó Klára vignetta, RF6
Kikiáltási ár: 750 000 FtLánc Frank Shepherd Arany 585, fehér high-tech kerámia betétekkel, 42,1 g, hossz: 58 cm
Kikiáltási ár: 400 000 FtIncze János (Szinérváralja, 1909 – Dés, 1999) Őszi munka Vegyes technika, papír 40 × 30 cm Jelezve jobbra lent: Molnár Jánosnak Korond
Kikiáltási ár: 65 000 FtOlaj, vászon , 42 x 43 cm, Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 000 000 FtAkril, vászon, 35 x 50 cm, Jelezve hátoldalon: Gellér 1975, Jelezve vakrámán: Rechnitzer gyűjtemény
Kikiáltási ár: 260 000 Ft24 cm Öblös mázas cserép, Jelzés alul: Gorka
Kikiáltási ár: 180 000 FtDísztárgyak vegyesen, 11db, némelyik sérült
Kikiáltási ár: 5 000 FtArany 750, merev drót láncon, 2 modern csiszolású briliáns cca. 0,22 ct, H, VVS ékítésű csúszkával, 6,2 g, hossz: 40 cm
Kikiáltási ár: 140 000 FtAkvarell, gouache, papír , 35,5 x 50,5 cm, Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 180 000 FtTóth Menyhért (Mórahalom, 1904 – Budapest, 1980) Lovas, 1960 körül Ceruza, papír 200 × 287 mm Jelzés nélkül Reprodukálva: Sümegi György: Tóth Menyhért. Budapest, L’Harmattan, 2011. 154. oldal
Kikiáltási ár: 40 000 FtSzén, ceruza, papír, 31 x 22,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bortnyik
Kikiáltási ár: 400 000 Ft