Fazonszámm: 4115;Magasság: 40,6 cm, 15,5 cm, szélesség: 19 cm, 13 cm;(kancsó): masszába nyomott TJM családi, MADE IN AUSTRIA-HUNGARIA márkajelzések, 4115, 0. számok, (kupák): masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS, 4108, 10; bélyegzett TJM családi márkajelzés, MAD

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

24,5x15;vegyes technika, papír;Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

linómetszet, 35,5 x 22

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Bulgari briliáns fülbevaló pár Arany 750, kígyófej minta, 14 modern csiszolású briliáns cca. 0,14 ct, J, VS1, 4 malachit, beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 10,1 g

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

Pénz, érem, plakett

103. tétel:

Román elnöki érem

ezüst , 4 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

színes linómetszet, szignált, 18,5 x 24,5

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ezüst, 473 g., belül aranyozva. Stilizált lábakon álló téglatestforma. Oldalain és zsanéros fedelén vésett rokályok és növényi díszítmények, valamint öntött és cizellált fácán alakú fedélgomb. Működőképes zárszerkezet, kulccsal. Jelzett: Prága, XIX. száza

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Olaj, vászon, 50,5x61,5 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

172 gr. Ezüst Teáskanál , 875/1000 finomságú orosz 20. Századi

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

porcelán, festet kék virágmintával Rosenthal Bavaria márkajelzés 6 db.

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-19 18:00

Méhes László (Budapest, 1944) Női fotelben Szén, papír 400 x 290 mm Jelezve balra lent: 78. Jelezve jobbra lent: Méhes L.

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Historizáló sétabot Pácolt és politúrozott fa nyélen, poncolt és vésett akantuszlevelekkel díszített ezüst fogó, oroszlánra fekvő gyermek figurával. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Arnold Edmund Ernst(?. Neuwirth: I/80. H.: 87 cm

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Tempera, karton, 100 x 69,5 cm, Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. NB 930

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Olaj, farost, 70,5 x 100 cm, Jelezve jobbra középen: Kék varázs Wahorn 1981 Jelezve hátoldalon: Kék Varázs Zámbó Klára vignetta, RF6

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Lánc Frank Shepherd Arany 585, fehér high-tech kerámia betétekkel, 42,1 g, hossz: 58 cm

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

Incze János (Szinérváralja, 1909 – Dés, 1999) Őszi munka Vegyes technika, papír 40 × 30 cm Jelezve jobbra lent: Molnár Jánosnak Korond

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 42 x 43 cm, Jelezve balra fent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Akril, vászon, 35 x 50 cm, Jelezve hátoldalon: Gellér 1975, Jelezve vakrámán: Rechnitzer gyűjtemény

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

24 cm Öblös mázas cserép, Jelzés alul: Gorka

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-16 19:00

Dísztárgyak vegyesen, 11db, némelyik sérült

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Ékszer, drágakő

103. tétel:

Niessing nyakék

Arany 750, merev drót láncon, 2 modern csiszolású briliáns cca. 0,22 ct, H, VVS ékítésű csúszkával, 6,2 g, hossz: 40 cm

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Akvarell, gouache, papír , 35,5 x 50,5 cm, Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Tóth Menyhért (Mórahalom, 1904 – Budapest, 1980) Lovas, 1960 körül Ceruza, papír 200 × 287 mm Jelzés nélkül Reprodukálva: Sümegi György: Tóth Menyhért. Budapest, L’Harmattan, 2011. 154. oldal

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Szén, ceruza, papír, 31 x 22,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bortnyik

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00