színes szita, FV 3/30, jjl., lapm. 80 x 70 cm

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-26 18:00

Kaukázusi-Karabagh-szőnyeg

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Fülbevaló pár Arany 585 és ezüst, 2 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,40 ct (R2CrSi) és 38 apró briliáns cca. 0,40 ct (R1CrSi) áttört fazonú csüngőkön, patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzéssel, 5,5 g

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

bronz, jho., 31,5 x 42 x 10 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

sérült, gouache, papír, Wohlgemuth, 19*23,5 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

selyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy, 23*33cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

vászon, olaj, jho., vakrámán, 41 x 70 cm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-07 18:00

Porcelán, kerámia

104. tétel:

Zsolnay váza

Zsolnay virágmintás váza. Magassága: 14 cm Jelzett Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Női karkötős karóra Rolex_x000D_ Acél, karpánt pillangózárral, arany betéttel és lünettával, indexjelzéses, centrál másodpercmutatós, naptáras számlap, automata működő szerkezet, jelzett Rolex Oyster Perpetual Date, tokszám: 468, számlap átmérő: 25,0 mm,

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 67,5x86,5 cm

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

akril, vászon 100x 80 cm x2

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 89*123 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

vegyes technika, papír; 42 x 58

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

Hincz Gyula Budapest, 1904 – Budapest, 1987 ANYA GYERMEKÉVEL (1965 KÖRÜL) Lavírozott tus, papír 420 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Hincz

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

ceruza, pasztell, fedőfehér, papír, Bíró 1940 Budapest, 29*21 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Tus, papír, 9 x 11 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 12 000 Ft

olaj,vászon kartonra ragasztva, 60*50 cm, j.b.l.: Aradi Edvi Illés; ho. 1930 őszi kiállítás címke

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Klasszicista stílusú komód 1900 körül. M.: 100,5 × 56 × 71,5 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

104. tétel:

Cocktail

Cocktail 1989 amerikai Roger Donaldson (rend.) 841 x 594 mm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

40x 30 cm, Olaj, pasztell, papír, Jelezve jobbra lent: Ifj. Éber Sándor 1957

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

Olaj, vászon; 39,5x32 cm

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-15 18:00

Női gyűrű Fehérarany 750, pave foglalt fekete gyémántok és színtelen kerek és baguett csiszolású briliánsok összesen 2,95 ct (MCrSi-P1), 11,4 g, átmérő: 17,0 mm, fekete gyémántok kezeltek

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-16 17:00

91x62 tempera, papír

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-26 18:00

Tus, papír, 56 x 37 cm, Jelezve jobbra lent: C. Szilard

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-24 18:00