színes szita, FV 3/30, jjl., lapm. 80 x 70 cm
Kikiáltási ár: 90 000 FtKaukázusi-Karabagh-szőnyeg
Kikiáltási ár: 60 000 FtFülbevaló pár Arany 585 és ezüst, 2 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,40 ct (R2CrSi) és 38 apró briliáns cca. 0,40 ct (R1CrSi) áttört fazonú csüngőkön, patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzéssel, 5,5 g
Kikiáltási ár: 250 000 Ftbronz, jho., 31,5 x 42 x 10 cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Wilhelm Wohlgemuth (Párizs, 1870 – Róma, 1942) – Szent Márton megosztja köpenyét a koldussal
sérült, gouache, papír, Wohlgemuth, 19*23,5 cm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftselyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy, 23*33cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftvászon, olaj, jho., vakrámán, 41 x 70 cm
Kikiáltási ár: 150 000 FtZsolnay virágmintás váza. Magassága: 14 cm Jelzett Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 5 000 FtNői karkötős karóra Rolex_x000D_ Acél, karpánt pillangózárral, arany betéttel és lünettával, indexjelzéses, centrál másodpercmutatós, naptáras számlap, automata működő szerkezet, jelzett Rolex Oyster Perpetual Date, tokszám: 468, számlap átmérő: 25,0 mm,
Kikiáltási ár: 260 000 FtOlaj, vászon 67,5x86,5 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ftakril, vászon 100x 80 cm x2
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ftolaj, vászon, 89*123 cm
j.n.
vegyes technika, papír; 42 x 58
Kikiáltási ár: 750 000 FtHincz Gyula Budapest, 1904 – Budapest, 1987 ANYA GYERMEKÉVEL (1965 KÖRÜL) Lavírozott tus, papír 420 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Hincz
Kikiáltási ár: 80 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Bíró Antal (Pozsony, 1907 – Székesfehérvár, 1990) – Férfi karikatúra, 1940
ceruza, pasztell, fedőfehér, papír, Bíró 1940 Budapest, 29*21 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtTus, papír, 9 x 11 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 12 000 Ftolaj,vászon kartonra ragasztva, 60*50 cm, j.b.l.: Aradi Edvi Illés; ho. 1930 őszi kiállítás címke
Kikiáltási ár: 36 000 FtKlasszicista stílusú komód 1900 körül. M.: 100,5 × 56 × 71,5 cm
Kikiáltási ár: 220 000 FtCocktail 1989 amerikai Roger Donaldson (rend.) 841 x 594 mm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft40x 30 cm, Olaj, pasztell, papír, Jelezve jobbra lent: Ifj. Éber Sándor 1957
Kikiáltási ár: 40 000 FtOlaj, vászon; 39,5x32 cm
Kikiáltási ár: 700 000 FtNői gyűrű Fehérarany 750, pave foglalt fekete gyémántok és színtelen kerek és baguett csiszolású briliánsok összesen 2,95 ct (MCrSi-P1), 11,4 g, átmérő: 17,0 mm, fekete gyémántok kezeltek
Kikiáltási ár: 280 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Konecsni György: Hajózás a Dunakanyarban (Idegenforgalmi kampány plakátterve), 1930-as évek eleje
91x62 tempera, papír
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtTus, papír, 56 x 37 cm, Jelezve jobbra lent: C. Szilard
Kikiáltási ár: 10 000 Ft