35,5x41,5,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Karék Arany 580, hármas osztású, nyitható reif, középrészén 3 régi csiszolású briliáns cca. 0,75 ct (R2CrP1) és 5 apró gyémánt cca. 0,05 ct lóhereformában, Pest, 1930 körül, 17,6 g, átmérő: 6 cm

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, vászon, 73*93 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

I.József (1705-1711), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1687, Nürnberg , a pozsonyi koronázásra /auf die ungarische Krönung in Preßburg/ Lazar Gottlieb Lauffer és Georg Hautsch měve Av: DIE SEGEN KOMEN AUF DAS HAUBT IOSEPHS•Gen.49 felirat szalagon, alatta

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

papír, filctoll, 11,5 x 16 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Pátzay Pál_x000D_ (Kapuvár, 1896 - Budapest, 1979)_x000D_ Ülő férfi_x000D_ gipsz_x000D_ Jelezve a talapzaton: Pátzay 1916._x000D_ M.: 27 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987) Nagymarosi utca lovaskocsival Olaj, vászon 50,5X70,5 cm Jelezve jobbra lent: Udvary Pál

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, vászon, 60*80 cm, j.j.l.: Ács Ágoston

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Olaj, vászon papírlemezen, 36x42,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

100x120, akril, vászon, jelezve a hátoldalon: Budapest Szalon - A kortárs képzőművészet zsűrije Max Beckmann műtermében (Hungarian Power 2018 máriás

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Omega Speedmaster férfi karóra Acéltok és -szíj, lünetta tachymeter skálával, 3 segédkörös fehér számlap dátumkijelzéssel, zafír kristályüveg, 100 méterig vízálló tok, automata szerkezet cal. 1164. Jelzett: Omega Speedmaster Chronometer, szériaszám: 8453

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

104. tétel:

Fülbevaló pár

Fehérarany 750, 20 különböző nagyságú, azsúr foglalt briliáns cca. 1,70 ct (MTCrVs), patentzáras beakasztással, 5,2 g

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, fa, 46*62 cm, j.j.l.: Q.v.B. (ligatúrás), sérült

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Louis Durieux: Párizsi utcakép olaj, vászon 53,5 x 92 cm Jelezve balra lent: Louis Durieux Paris

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ezüst 835 sínen, alakított gyűrűfej, 1 nagyobb, régi_x000D_ csiszolású briliáns cca. 0,95 ct (R2CrP1) és 16 kisebb_x000D_ briliáns cca. 0,40 ct (R2CrSi), sín után fémjelzett,_x000D_ 3,6 g, méret: 51,5

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Olaj, fa,36,5x26,5 cm,Jelezve jobbra lent: L. Paál 870.

Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

50x100,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Berkes A. 1913

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

feLugossy László (Kecskemét, 1947 - ) Ufó Olaj, farost 71,5 X 122 cm Jelezve balra lent: fe Lugossy László

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

Bene Géza (Csaca, 1900 - Budapest, 1960) Piros-barna táj Vegyes technika, papír 160 X 190 mm Jelezve jobbra lent: Bene Géza 948 Kiállítva: Ferencvárosi Pincetárlat, 1975. március 17-27.

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Vidovszky Béla
(Gyoma, 1883 - Budapest, 1973)
A szolnoki Tabán
Olaj, karton
34 X 43 cm
Jelezve jobbra lent.
Vidovszky

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, karton, 50*40 cm, j.b.l.: Balogh Ervin 57

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

rézkarc, 27 x 19

Kikiáltási ár: 7 500 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 46 cm*61 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

Olaj, fa;27x43 cm;Jelezve balra lent: Vaszary J. 909

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00