35,5x41,5,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 360 000 FtÉkszer, drágakő
104. tétel:Karék Arany 580, hármas osztású, nyitható reif, középrészén 3 régi csiszolású briliáns cca. 0,75 ct (R2CrP1) és 5 apró gyémánt cca. 0,05 ct lóhereformában, Pest, 1930 körül, 17,6 g, átmérő: 6 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ftolaj, vászon, 73*93 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 300 000 FtI.József (1705-1711), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1687, Nürnberg , a pozsonyi koronázásra /auf die ungarische Krönung in Preßburg/ Lazar Gottlieb Lauffer és Georg Hautsch měve Av: DIE SEGEN KOMEN AUF DAS HAUBT IOSEPHS•Gen.49 felirat szalagon, alatta
Kikiáltási ár: 0 Ftpapír, filctoll, 11,5 x 16 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtSzobor, kisplasztika
104. tétel:Pátzay Pál_x000D_ (Kapuvár, 1896 - Budapest, 1979)_x000D_ Ülő férfi_x000D_ gipsz_x000D_ Jelezve a talapzaton: Pátzay 1916._x000D_ M.: 27 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtUdvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987) Nagymarosi utca lovaskocsival Olaj, vászon 50,5X70,5 cm Jelezve jobbra lent: Udvary Pál
Kikiáltási ár: 80 000 Ftolaj, vászon, 60*80 cm, j.j.l.: Ács Ágoston
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlaj, vászon papírlemezen, 36x42,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Máriás Béla: Kánoncsinálók – A kortárs képzőművészet zsűrije Max Beckmann műtermében, 2018
100x120, akril, vászon, jelezve a hátoldalon: Budapest Szalon - A kortárs képzőművészet zsűrije Max Beckmann műtermében (Hungarian Power 2018 máriás
Kikiáltási ár: 340 000 FtOmega Speedmaster férfi karóra Acéltok és -szíj, lünetta tachymeter skálával, 3 segédkörös fehér számlap dátumkijelzéssel, zafír kristályüveg, 100 méterig vízálló tok, automata szerkezet cal. 1164. Jelzett: Omega Speedmaster Chronometer, szériaszám: 8453
Kikiáltási ár: 350 000 FtFehérarany 750, 20 különböző nagyságú, azsúr foglalt briliáns cca. 1,70 ct (MTCrVs), patentzáras beakasztással, 5,2 g
Kikiáltási ár: 550 000 Ftolaj, fa, 46*62 cm, j.j.l.: Q.v.B. (ligatúrás), sérült
Kikiáltási ár: 650 000 FtLouis Durieux: Párizsi utcakép olaj, vászon 53,5 x 92 cm Jelezve balra lent: Louis Durieux Paris
Kikiáltási ár: 320 000 FtEzüst 835 sínen, alakított gyűrűfej, 1 nagyobb, régi_x000D_ csiszolású briliáns cca. 0,95 ct (R2CrP1) és 16 kisebb_x000D_ briliáns cca. 0,40 ct (R2CrSi), sín után fémjelzett,_x000D_ 3,6 g, méret: 51,5
Kikiáltási ár: 380 000 FtOlaj, fa,36,5x26,5 cm,Jelezve jobbra lent: L. Paál 870.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft50x100,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Berkes A. 1913
Kikiáltási ár: 850 000 FtfeLugossy László (Kecskemét, 1947 - ) Ufó Olaj, farost 71,5 X 122 cm Jelezve balra lent: fe Lugossy László
Kikiáltási ár: 300 000 FtFestmény, grafika
104. tétel:Bene Géza (Csaca, 1900 - Budapest, 1960) Piros-barna táj Vegyes technika, papír 160 X 190 mm Jelezve jobbra lent: Bene Géza 948 Kiállítva: Ferencvárosi Pincetárlat, 1975. március 17-27.
Kikiáltási ár: 95 000 FtVidovszky Béla
(Gyoma, 1883 - Budapest, 1973)
A szolnoki Tabán
Olaj, karton
34 X 43 cm
Jelezve jobbra lent.
Vidovszky
olaj, karton, 50*40 cm, j.b.l.: Balogh Ervin 57
Kikiáltási ár: 60 000 Ftrézkarc, 27 x 19
Kikiáltási ár: 7 500 FtMérete 46 cm*61 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.
Kikiáltási ár: 45 000 FtOlaj, fa;27x43 cm;Jelezve balra lent: Vaszary J. 909
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft