Olaj, homok, vászon, 120 x 80 cm, Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő "Heart Geometry" 2006 120 x 80 cm vegyes technika

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

21 cm mázas fehércserép, jelzés nélkül,

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-16 19:00

104. tétel:

Tükörpár

sárgaréz, 55x27 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Arany 750, fekete zománc díszítésű gyűrű és fülbevalópár, 3 modern csiszolású briliáns cca. 0,40 ct, H, VVS, beszúrós patentzárral, 12,8 g, méret: 55

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 71,5 x 84,5 cm, Jelezve balra lent: Pór B 1907.

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Tóth Menyhért (Mórahalom, 1904 – Budapest, 1980) Ülő nő, 1973 Ceruza, papír 362 × 285 mm Jelezve balra lent: TM 1973 Jelezve balra fent: Kobor 1973 Miske május 9. reggel vasárnap

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Tus, papír , 26 x 39 cm, Jobbra lent felirat: Patkó 1921

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Monotípia, műnyomópapír, 33 x 25 cm, Jelezve középen lent: Bálint

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Ékszer, drágakő

104. tétel:

Tahiti gyöngysor

Fehérarany 585, golyóforma záron 12 apró modern csiszolású briliáns cca. 0,24 ct, I, VS, 31 csomózottan fűzött tahiti gyöngy, közepe felé növekvő sor, szemátmérő: 12,1-14,6 mm, 97,7 g, hossz: 44 cm

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Akril, kollázs, papír, 58,5 x 59,5 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, farost , 61 x 32 cm, Jelezve jobbra lent: Ország Lili; Jelezve hátoldalon: Ország Lili: "Mágikus ábrák"

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 – Budapest, 1988) Csendélet Olajpasztell, papír 70 × 50 cm Jelezve balra fent: Miháltz Pál 965 II.

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

(Fraknói) Frankl Vilmos: A nádori és országbírói hivatal eredete és hatáskörének történeti kifejlődése.

Kikiáltási ár: 4 500 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

1000x700 mm szitanyomat, papír, 35/65 jelzés jobbra lent: DG. 98.

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Kikiáltási ár: 46 000 Ft

Erotika. A Világirodalom kiadó francia erotikus regényei 1930-ból, 4 db.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

10 cm mázas kerámia, jelzés alul: Baán I. HV.

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Güll Vilmos - Liffa Aurél -Timkó Imre: Az Ecsedi láp agrogeológiai viszonyai. (XVI-XVIII. táblával.)

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Tempera, vászon, 35 x 50 cm, Jelezve jobbra lent: Szilágyi Vilinek barátsággal Szőnyi

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

80x60 cm olaj, farost, jelzés jobbra lent: Bod L.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, vászon, 140 x 200 cm, Jelezve hátoldalon: Szűcs Attila 1997 "Vízesés"

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Edvi Illés, Aladár: Technischer Führer von Budapest. Herausgegeben vom Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. (...) Redigirt von -- Unter Mitwirkung von Paul Balla, Johann Bakos, Karl Baróthi, Adolf Czakó, Desiderius Jász, Rudolf Lode, Josef Mihályfi, Anton Pa

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

8x6 cm Festett kerámia, j. hátul.: H.X 69/0 B.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Szily Géza (1938-): Jákob álma a tákosi templomban, 2019, akvarell, papír, 55,5 x 42 cm, Jelezve lent

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00