Olaj, vászon 100,5x85,5 cm

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

98x68,gouache, fedőfehér, kollázs, papír

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Nyakék Ezüst 800, vékony anker láncon, nagy rozettaforma közép, 24 zárt foglalású, rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,80 ct, 2 nagyobb, régi csiszolású briliáns cca. 0,35 ct (R2CrP1) és 13 apró briliáns cca. 0,20 ct (R2CrP1) ékítéssel, 15,7 g, hossz: 44 cm, a

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, vászon, 59,5*41,5 cm, j.n., 18. századi olasz keretben

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

Mária Terézia (1740-1780), Ezüstérem /Silbermedaille / , Ag , 1771, a Szent Jobb hazahozatalára /auf die Überführung der Reliquien des Hl. Stephan von Ragusa nach Buda/ Av: DEXTERA B•STEPHANI REGIS ET CONFESSORIS GLORIOSI.* Ereklyetartó a Szent Jobbal /Re

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

papír, akvarell, 24,5 x 31,5 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Jugendstil kínáló_x000D_ Ezüstözött alpakka, fúvott és csiszolt, színtelen üvegbetétekkel. Ezüstözése kopott._x000D_ Jelzetlen, 1905 körül._x000D_ M.: 29 × 15 × 18 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972) Erdő Olaj, vászon 40 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Herman Lipót

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, vászon, 61*79 cm, j.j.l.: Péczely A.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Bronz dombormű, 40,5x80 cm, talapzattal, kerettel együttes mérete: 54x99x32,5 cm, Jelezve jobbra lent: RÓNA 1910

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

51x61, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Jancsek A

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Omega Speedmaster Moonwatch férfi karóra Acéltok és -csat, fekete számlap 2 segédkörrel és zománcozott lünetta tachyméter skálával, vízálló tok, kézi felhúzású, stopperes szerkezet cal. Omega 1861. Jelzett: The First Watch Worn On The Moon Flight- Qualif

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Fülbevaló pár

Arany és ezüst, buton foglalt 2 nagyobb és 2 kicsi régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrP1), patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzett, 2,1 g

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, vászon, 101*74 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Debreceni Bárány Margit: Ablakban, 1939 olaj, vászon 100x75,5 cm Jelezve balra lent : Debreceni Bárány Margit Budapest, 1939

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

107. tétel:

Gyűrű

Arany 750, navett formájú fej, pave foglalt 17 különböző_x000D_ nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct (R2TCrSi)_x000D_ és 2 apró gyémánt, 6,2 g, méret: 56

Kikiáltási ár: 990 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Tempera, fa,60,5x70,5 cm,Jelezve jobbra lent: Patkó 1931

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

60x81,olaj, vászon,jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 2000

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Gáspár Annamária Happiness is a Decision (A boldogság döntés), 2018 Olaj, aranyfüst, vászon 100 x 150 cm Jelezve hátoldalon: Gáspár Annamária

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

Patkó Károly (Budapest, 1895 — Budapest, 1941) Perugia, 1930 Rézkarc, papír 320 X 255 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly 1930

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Deák-Ébner Lajos
(Pest, 1850 – Budapest, 1934)
Dinnyeárusok
Akvarell, fedőfehér, papír
168 X 265 mm
Jelezve balra lent:
Deák-Ébner L.

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, fa, 17,5*26 cm, j.j.l.: Pállya C.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

színes szita, 39 x 22,5

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

Mérete 100 cm*75 cm, Technika: olaj/vászon

Kikiáltási ár: 550 000 Ft