107. tétel:Plány Ervin (1885-1916) Kalapos hölgy napfényes kertben (Anyám kertben), 1910
Olaj, vászon 100,5x85,5 cm
Kikiáltási ár: 7 000 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:Reitzer Jenő és Reitzer Elemér:Életfa, magyar motívumok, art deco, 1928
98x68,gouache, fedőfehér, kollázs, papír
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtÉkszer, drágakő
107. tétel:Nyakék Ezüst 800, vékony anker láncon, nagy rozettaforma közép, 24 zárt foglalású, rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,80 ct, 2 nagyobb, régi csiszolású briliáns cca. 0,35 ct (R2CrP1) és 13 apró briliáns cca. 0,20 ct (R2CrP1) ékítéssel, 15,7 g, hossz: 44 cm, a
Kikiáltási ár: 100 000 Ftolaj, vászon, 59,5*41,5 cm, j.n., 18. századi olasz keretben
Kikiáltási ár: 460 000 FtMária Terézia (1740-1780), Ezüstérem /Silbermedaille / , Ag , 1771, a Szent Jobb hazahozatalára /auf die Überführung der Reliquien des Hl. Stephan von Ragusa nach Buda/ Av: DEXTERA B•STEPHANI REGIS ET CONFESSORIS GLORIOSI.* Ereklyetartó a Szent Jobbal /Re
Kikiáltási ár: 0 Ftpapír, akvarell, 24,5 x 31,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtFémtárgyak
107. tétel:Jugendstil kínáló_x000D_ Ezüstözött alpakka, fúvott és csiszolt, színtelen üvegbetétekkel. Ezüstözése kopott._x000D_ Jelzetlen, 1905 körül._x000D_ M.: 29 × 15 × 18 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtHerman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972) Erdő Olaj, vászon 40 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Herman Lipót
Kikiáltási ár: 65 000 Ftolaj, vászon, 61*79 cm, j.j.l.: Péczely A.
Kikiáltási ár: 70 000 FtBronz dombormű, 40,5x80 cm, talapzattal, kerettel együttes mérete: 54x99x32,5 cm, Jelezve jobbra lent: RÓNA 1910
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft51x61, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Jancsek A
Kikiáltási ár: 440 000 FtOmega Speedmaster Moonwatch férfi karóra Acéltok és -csat, fekete számlap 2 segédkörrel és zománcozott lünetta tachyméter skálával, vízálló tok, kézi felhúzású, stopperes szerkezet cal. Omega 1861. Jelzett: The First Watch Worn On The Moon Flight- Qualif
Kikiáltási ár: 800 000 FtArany és ezüst, buton foglalt 2 nagyobb és 2 kicsi régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrP1), patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzett, 2,1 g
Kikiáltási ár: 200 000 Ftolaj, vászon, 101*74 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 280 000 FtDebreceni Bárány Margit: Ablakban, 1939 olaj, vászon 100x75,5 cm Jelezve balra lent : Debreceni Bárány Margit Budapest, 1939
Kikiáltási ár: 340 000 FtArany 750, navett formájú fej, pave foglalt 17 különböző_x000D_ nagyságú, régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct (R2TCrSi)_x000D_ és 2 apró gyémánt, 6,2 g, méret: 56
Kikiáltási ár: 990 000 FtTempera, fa,60,5x70,5 cm,Jelezve jobbra lent: Patkó 1931
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft60x81,olaj, vászon,jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 2000
Kikiáltási ár: 160 000 FtGáspár Annamária Happiness is a Decision (A boldogság döntés), 2018 Olaj, aranyfüst, vászon 100 x 150 cm Jelezve hátoldalon: Gáspár Annamária
Kikiáltási ár: 220 000 FtFestmény, grafika
107. tétel:Patkó Károly (Budapest, 1895 — Budapest, 1941) Perugia, 1930 Rézkarc, papír 320 X 255 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly 1930
Kikiáltási ár: 60 000 FtDeák-Ébner Lajos
(Pest, 1850 – Budapest, 1934)
Dinnyeárusok
Akvarell, fedőfehér, papír
168 X 265 mm
Jelezve balra lent:
Deák-Ébner L.
olaj, fa, 17,5*26 cm, j.j.l.: Pállya C.
Kikiáltási ár: 60 000 Ftszínes szita, 39 x 22,5
Kikiáltási ár: 18 000 FtMérete 100 cm*75 cm, Technika: olaj/vászon
Kikiáltási ár: 550 000 Ft