Rádóczy Gyarmathy Gábor ( Budapest, 1943 - ) Rítus Technika: rézkarc Hordozó: papír Mérete: 545 x 440 Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 35 000 FtTodo Sobre Mi Madre 1999 spanyol Pedro Almodóvar (rend.) Marine (graf.) 1000 × 700 mm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftolaj, vászon,115 x 105
Kikiáltási ár: 700 000 Ftolaj, vászon, 59,5*80 cm, j.b.l.: Gyimesi Lajos
Kikiáltási ár: 120 000 FtKaukázusi-Saylan Shirvan-szőnyeg
Kikiáltási ár: 80 000 FtNői gyűrű Arany 585, 9 azsúrfoglalt briliáns cca. 0,65 ct (MTCrSi) aliance fazonban, 3,5 g, átmérő: 17,4 mm
Kikiáltási ár: 90 000 Ftofszet plakát, 99,5 x 68,5 cm
Kikiáltási ár: 3 000 Ftlavírozott tus, papír, Kádár Béla, 18*11 cm
Kikiáltási ár: 220 000 Ftselyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy, 33*23cm
Kikiáltási ár: 25 000 FtLimitált példányszámú, sorszámozott Hummel falitányér. Jelzett
Kikiáltási ár: 8 000 FtKarkötő_x000D_ Arany 750, 37 buton foglalt, pezsgő színű briliáns cca. 5,0 ct (MYP2) ékítéssel, természetes zárványokkal, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, 18,7 g, hossz: 18 cm
Kikiáltási ár: 360 000 FtOlaj, vászon 80x60,5 cm
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ftolaj, vászon 100x100 cm
Kikiáltási ár: 200 000 Ftolaj, vászon, 146*116 cm
j.n.
vegyes technika, papír; 51,5 x 33
Kikiáltási ár: 650 000 Ft1892. 5k csomagszállító
Kikiáltási ár: 1 500 FtIsmeretlen festő_x000D_ XIX. század_x000D_ _x000D_ IFJÚ KÉPMÁSA_x000D_ Akvarell, papír_x000D_ 170 × 135 mm _x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Olvashatatlan_x000D_ _x000D_
Kikiáltási ár: 75 000 FtMűvészeknek szóló kiadvány Herman Friling (1867-1940) természetutáni rajzaiból Kiadó: Bruno Hesslig, Berlin, 1900 körül, fotótípia, papír, 43*33 cm
Kikiáltási ár: 11 000 FtFormaterv: Mack Lajos (1846-1963). Anyag, technika máz: Szecessziós stílusú savmaratott opak és transzparens mázakkal fedett, korongolt váza két oldalán egymás felé forduló sellő figurákkal. Magasság: 17,5cm, átmérő: 18cm. Jelzés: domború körbélyegző.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ftolaj, vászon, 51*60 cm, j.j.l.: Herman Lipót 1955
Kikiáltási ár: 80 000 FtEzüst, 301 g., üvegbetéttel. Jelzett: 1902 utáni bécsi behozatali jellel. Német, 1900 körül. M.: 27 × 16,5 × 9 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtA zsaru szava Parole de flic 1987 francia José Pinheiro (rend.) 420 x 594 mm
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, fa, 22 x 29,5 cm, Jelezve jobbra lent: Magyar Mannheimer G.
Kikiáltási ár: 28 000 Ft1892. 5k csomagszállító
Kikiáltási ár: 1 500 Ft