Rádóczy Gyarmathy Gábor ( Budapest, 1943 - ) Rítus Technika: rézkarc Hordozó: papír Mérete: 545 x 440 Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

Todo Sobre Mi Madre 1999 spanyol Pedro Almodóvar (rend.) Marine (graf.) 1000 × 700 mm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,115 x 105

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

olaj, vászon, 59,5*80 cm, j.b.l.: Gyimesi Lajos

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázusi-Saylan Shirvan-szőnyeg

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Női gyűrű Arany 585, 9 azsúrfoglalt briliáns cca. 0,65 ct (MTCrSi) aliance fazonban, 3,5 g, átmérő: 17,4 mm

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

ofszet plakát, 99,5 x 68,5 cm

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

lavírozott tus, papír, Kádár Béla, 18*11 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

selyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy, 33*23cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Porcelán, kerámia

108. tétel:

Hummel tányér

Limitált példányszámú, sorszámozott Hummel falitányér. Jelzett

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Karkötő_x000D_ Arany 750, 37 buton foglalt, pezsgő színű briliáns cca. 5,0 ct (MYP2) ékítéssel, természetes zárványokkal, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal, 18,7 g, hossz: 18 cm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 80x60,5 cm

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

olaj, vászon 100x100 cm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 146*116 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

vegyes technika, papír; 51,5 x 33

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

1892. 5k csomagszállító

Kikiáltási ár: 1 500 Ft
Aukció: 50.Aukció
Aukció időpontja: 2017-01-05 18:00

Ismeretlen festő_x000D_ XIX. század_x000D_ _x000D_ IFJÚ KÉPMÁSA_x000D_ Akvarell, papír_x000D_ 170 × 135 mm _x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Olvashatatlan_x000D_ _x000D_

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

Művészeknek szóló kiadvány Herman Friling (1867-1940) természetutáni rajzaiból Kiadó: Bruno Hesslig, Berlin, 1900 körül, fotótípia, papír, 43*33 cm

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Formaterv: Mack Lajos (1846-1963). Anyag, technika máz: Szecessziós stílusú savmaratott opak és transzparens mázakkal fedett, korongolt váza két oldalán egymás felé forduló sellő figurákkal. Magasság: 17,5cm, átmérő: 18cm. Jelzés: domború körbélyegző.

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

olaj, vászon, 51*60 cm, j.j.l.: Herman Lipót 1955

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüst, 301 g., üvegbetéttel. Jelzett: 1902 utáni bécsi behozatali jellel. Német, 1900 körül. M.: 27 × 16,5 × 9 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

108. tétel:

A zsaru szava

A zsaru szava Parole de flic 1987 francia José Pinheiro (rend.) 420 x 594 mm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Olaj, fa, 22 x 29,5 cm, Jelezve jobbra lent: Magyar Mannheimer G.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00

1892. 5k csomagszállító

Kikiáltási ár: 1 500 Ft
Aukció: 56.Aukció
Aukció időpontja: 2017-05-11 18:00