71 x 50 cm tempera, papír jelezve jobbra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

olaj, fa, jelezve hátoldalon: Szóláth Gábor, 2006

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Salvador Dali ( Figueres, 1904 - Figueres,1989 ) Geheiligt werde dein Name Szentséges legyen a neved A grandiózus Az Atya imádságában ciklus darabja. 8 féle grafika Külső méret: 500 x 400 mm Paszpartu ablak: 400 x 295 Múzeumi paszpartuban, savmentes karto

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

Bornyik Sándor kiállítása az Erdész Galériában (kiállítási plakát) 1995 magyar Bortnyik Sándor (graf.) 700 × 500 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

Kassák Lajos (Érsekújvár, 1887 – Budapest, 1967) Képarchitektúra Linóleummetszet, papír 660 × 490 mm Jelezve jobbra lent: Kassák

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

színezett litográfia, papír, 240*330 mm, j.j.l.: R. Steindl (?) 1897 Wien

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

Poll Hugó Napfényes domboldal Pasztell, papír 330 × 250 mm Jelezve jobbra lent: Poll H. Hátoldalán 1908. évi Téli kiállítás-etikett

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

Olaj, vászon 71,5x100,5 cm

Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

86x65,5,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Fülbevaló pár Arany 585, 10 régi csiszolású briliáns cca. 1,10 ct (R2CrP1), karmos, tükörsaton foglalatokból, keresztforma elrendezésben, patentzáras beakasztással, 3,0 g

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, vászon, 92*73 cm, j.n., sérült, keret nélkül

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

Ferenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1867, Wien, a budai koronázásra /auf die Krönung in Ofen/ Av: ERZSÉBET AVSZRIAI CSÁSZÁRNÉ• koronás mellkép balra, alatta verdejegy /gekröntes Kopf n.l., darunter Mzz./ A , Rv: BOLDOGITÓ CSILLAGZ

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

papír, akvarell, 41 x 28 cm

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Ékszertartó dobozka_x000D_ Fúvott és csiszolt, színtelen üveg bronz montírozással._x000D_ Német, XIX. század vége._x000D_ M.: 12,5 × 9 × 8,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Neorokokó cukordoboz Ezüstözött ón, belül aranyozva. Német, XIX. század vége. M.: 13 × 9 × 13 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, tempera, farost, 56*46,5 cm, j.j.l.. M. J.; ho.: felirat, 1966

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Tus, papír, 41,5x29,5 cm, Jelezve jobbra lent: UAI Ámos Imre 1933

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

77x62, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Vaszary J

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Oris férfi karóra Acéltok, bőrszíj, fekete számlap foszforeszkáló indexekkel, centrál percmutatóval és dátumkijelzéssel, forgatható lünetta, zafírüveg, 200 méterig vízálló tok, automata szerkezet. Jelzett: Oris Automatic, szériaszám: 635-7514, tokszám: 20

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

111. tétel:

Női gyűrű

Arany 580, 1 smaragd cca. 0,50 ct és 10 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct (R2CrP1) karmazált fazonban, Pest, 1930 körül, 4,4 g, méret: 51, smaragd sérült

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, vászon, 150*232 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Scheiber Hugó: Esti boulvard autómobilokkal vegyes technika, papír 57 x 45 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

111. tétel:

Karkötő

Arany 580, keskenyedő pálcán és leveles-bimbós_x000D_ díszítményén 1 igazgyöngy és 26 különböző nagyságú,_x000D_ régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct (R2CrP1),_x000D_ 10,4 g_x000D_

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Olaj, kollázs, vászon,40x30 cm,Jelezve balra lent: Anna Margit, Jelezve hátoldalon: Anna Margit 1978 "Nő virággal, madárral (Magány)" 40x30

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00