71 x 50 cm tempera, papír jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ftolaj, fa, jelezve hátoldalon: Szóláth Gábor, 2006
Kikiáltási ár: 180 000 FtSalvador Dali ( Figueres, 1904 - Figueres,1989 ) Geheiligt werde dein Name Szentséges legyen a neved A grandiózus Az Atya imádságában ciklus darabja. 8 féle grafika Külső méret: 500 x 400 mm Paszpartu ablak: 400 x 295 Múzeumi paszpartuban, savmentes karto
Kikiáltási ár: 25 000 FtBornyik Sándor kiállítása az Erdész Galériában (kiállítási plakát) 1995 magyar Bortnyik Sándor (graf.) 700 × 500 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 30 000 FtKassák Lajos (Érsekújvár, 1887 – Budapest, 1967) Képarchitektúra Linóleummetszet, papír 660 × 490 mm Jelezve jobbra lent: Kassák
Kikiáltási ár: 35 000 Ftszínezett litográfia, papír, 240*330 mm, j.j.l.: R. Steindl (?) 1897 Wien
Kikiáltási ár: 60 000 FtPoll Hugó Napfényes domboldal Pasztell, papír 330 × 250 mm Jelezve jobbra lent: Poll H. Hátoldalán 1908. évi Téli kiállítás-etikett
Kikiáltási ár: 140 000 FtOlaj, vászon 71,5x100,5 cm
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft86x65,5,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 8 500 000 FtÉkszer, drágakő
111. tétel:Fülbevaló pár Arany 585, 10 régi csiszolású briliáns cca. 1,10 ct (R2CrP1), karmos, tükörsaton foglalatokból, keresztforma elrendezésben, patentzáras beakasztással, 3,0 g
Kikiáltási ár: 180 000 Ftolaj, vászon, 92*73 cm, j.n., sérült, keret nélkül
Kikiáltási ár: 600 000 FtFerenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1867, Wien, a budai koronázásra /auf die Krönung in Ofen/ Av: ERZSÉBET AVSZRIAI CSÁSZÁRNÉ• koronás mellkép balra, alatta verdejegy /gekröntes Kopf n.l., darunter Mzz./ A , Rv: BOLDOGITÓ CSILLAGZ
Kikiáltási ár: 0 Ftpapír, akvarell, 41 x 28 cm
Kikiáltási ár: 2 000 FtÜvegtárgyak
111. tétel:Ékszertartó dobozka_x000D_ Fúvott és csiszolt, színtelen üveg bronz montírozással._x000D_ Német, XIX. század vége._x000D_ M.: 12,5 × 9 × 8,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 FtNeorokokó cukordoboz Ezüstözött ón, belül aranyozva. Német, XIX. század vége. M.: 13 × 9 × 13 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, tempera, farost, 56*46,5 cm, j.j.l.. M. J.; ho.: felirat, 1966
Kikiáltási ár: 60 000 FtTus, papír, 41,5x29,5 cm, Jelezve jobbra lent: UAI Ámos Imre 1933
Kikiáltási ár: 280 000 Ft77x62, olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 24 000 000 FtOris férfi karóra Acéltok, bőrszíj, fekete számlap foszforeszkáló indexekkel, centrál percmutatóval és dátumkijelzéssel, forgatható lünetta, zafírüveg, 200 méterig vízálló tok, automata szerkezet. Jelzett: Oris Automatic, szériaszám: 635-7514, tokszám: 20
Kikiáltási ár: 220 000 FtArany 580, 1 smaragd cca. 0,50 ct és 10 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct (R2CrP1) karmazált fazonban, Pest, 1930 körül, 4,4 g, méret: 51, smaragd sérült
Kikiáltási ár: 260 000 FtFestmény, grafika
111. tétel:Collins, David (Rotterdam, 1582-Amszterdam, 1668)-nak tulajdonítva: József megkötözteti Simeont
olaj, vászon, 150*232 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 8 000 000 FtScheiber Hugó: Esti boulvard autómobilokkal vegyes technika, papír 57 x 45 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 800 000 FtArany 580, keskenyedő pálcán és leveles-bimbós_x000D_ díszítményén 1 igazgyöngy és 26 különböző nagyságú,_x000D_ régi csiszolású briliáns cca. 3,00 ct (R2CrP1),_x000D_ 10,4 g_x000D_
Kikiáltási ár: 320 000 FtOlaj, kollázs, vászon,40x30 cm,Jelezve balra lent: Anna Margit, Jelezve hátoldalon: Anna Margit 1978 "Nő virággal, madárral (Magány)" 40x30
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft