Olaj, vászon, 27,5 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Vera Braun
Kikiáltási ár: 500 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Erotika. Kelen József: A nemi élet elfajulásai. Tanulmányok a szerelem kicsapongásairól, a kéjgyilkolásról, sexualis büntettek és kegyetlenségekről. Onania, lesbosi szerelem, sodomia flagellantismus, vallásos rajongások, masochismus, sadismus stb. stb. Ba
Kikiáltási ár: 3 000 Ft24 cm patinázott bronz
Kikiáltási ár: 36 000 FtSzöllősi Géza (1977-): Women’s studies – Araki álma elefántbébivel, rizográfia, 42 x 29,7 cm, Jelezve balra lent
Kikiáltási ár: 50 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Colletta, Pietro: Storia del reame di Napoli dal 1734 al 1825. I-IV kötet (két kötetbe kötve).
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, vászon, 35 x 40,5 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft200 x 280 mm Monotípia papír, j.h.o.: Bálint
111. tétel:Engels, (Friedrich) Frigyes: A kommunizmus alapelvei. -- hagyatékából sajtó alá rendezte Bernstein Ede. Ford. Garami Ernő.
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Írta és rajzolta - -.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Folyóirat. Aviatika. Magyar Repülés. 1948. Első évf. 1-17. sz. (egybekötve). Teljes.
Kikiáltási ár: 4 000 FtTempera, akvarell, papír, 54,5 x 74,5 cm, Jelezve balra lent: Aba-Novák 1930
Kikiáltási ár: 12 000 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Bibliofília. (Divald Kornél) Tarczai György: Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Gottermayer-kötés.
Kikiáltási ár: 3 000 FtVégh Éva (1955 - ) : Virágcsendélet. J.j.l.
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Forgách Ferenc, Ghymesi: -- Magyar Historiája. 1540-1572. Forgách Simon és Istvánfi Miklós jegyzéseikkel együtt. A herceg Esterházy-féle kéziratból közli Majer Fidél. Bévezette Toldy Ferencz.
Kikiáltási ár: 3 000 FtPasztell, papír, 49,5 x 65 cm, Jelezve jobbra lent: Jándi 942
Kikiáltási ár: 550 000 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Folyóirat. Magyar Csillag. 1942. Szerk. llyés Gyula és Schöpflin Aladár. II. évf. 1-14. sz. 1-2 kötet. Teljes évfolyam.
Kikiáltási ár: 3 400 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Erotika. Nemes Nagy Zoltán: Vita sexualis. Az ember nemi élete… Sexualpathologiai tanulmány.
Kikiáltási ár: 1 600 FtKönyv, papírrégiség
111. tétel:Ponyva. (Rejtő Jenő) P. Howard Ponyva. (Rejtő Jenő) P. Howard: A pokol zsoldosai. Ford. Rejtő Jenő. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft1930 körüli tornász (korlát) verseny,helyszín: Hűvösvölgyi (Hidegkúti) út 21., Császári és Királyi Gyalogsági Hadapródiskola, erdeti fotó 11×16,5 cm
Kikiáltási ár: 3 000 Ft60 x 80 cm, Olaj, farost, jelezve balra fenn, XX. század második fele
Kikiáltási ár: 85 000 FtBronz plakett, jelezeve az oldalán, granit talapzaton, falra akasztható, d:16,5 cm, 27×23 cm
Kikiáltási ár: 90 000 Ft