112. tétel:Thilo Maatsch (Braunschweig, 1900 – Königslutter, 1983) – Kompozíció, 1927
olaj, farost, Thilo 27, 48,5*38 cm
Kikiáltási ár: 440 000 Ftpapír, pasztell, akril, jkl, 31 x 21 cm
Kikiáltási ár: 35 000 FtSelyemre nyomott független politikai lap. A szurcsány=ruttkai függetlenségi és 48-as párt hivatalos közlönye. II. évfolyam. Ruttka, 1907. vasárnap, augusztus 18. 33. szám. Kissé foltos. E ritka kiadvány 1906 és 1918 között jelent meg, felelős szerkesz
Kikiáltási ár: 15 000 FtAkvarell, fedőfehér, papír kartonon 31,5x26 cm Jelezve jobbra lent: Aug. Canzi 1853.
Kikiáltási ár: 100 000 FtRudnay Gyula ( Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957 ) Mulatság 1918 Technika: szén Hordozó: papír Mérete: 150 x 185 Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 65 000 FtThe Prisoner of Second Avenue 1976 amerikai Melvin Frank (rend.) Kálmánchey Zoltán (graf.) ca. 841 × 594 mm
Kikiáltási ár: 22 000 Ftolaj, vászon,60 x 80
Kikiáltási ár: 600 000 Ftolaj, vászon, 60*81 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 60 000 FtKaukázusi-Shirvan-szőnyeg
Kikiáltási ár: 60 000 FtFülbevaló pár Arany 585 és ezüst, 50 régi csiszolású briliáns cca. 4,0 ct (R2CrP1) többsoros rozetta fazonban, patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzett, 6,1 g, középkövek eltérő nagyságúak, 1 patent javított
Kikiáltási ár: 550 000 Ftporcelán, kézzel festett, 7 x 10 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtFestmény, grafika
112. tétel:Paul Renouard (Cour Cheverny, 1845 – Párizs, 1924) – Balett előtt, 1898
litográfia, papír, Paul Renpuard 1898 (nyomtatott), 31,5*22,5 cm
Kikiáltási ár: 55 000 Ftselyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy 33*22cm
Kikiáltási ár: 25 000 FtSzínesen festett kerámia, plasztikusan megformált kislány "Hulla-Hopp" Hummel fantázianévvel. Masszába nyomott J M Hummel jelzés, máz alatti kék jelzés. Magassága: 10 cm Szélessége: 12 cm Formaszám: 2088/A Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 20 000 FtÉkszer 2 db Fope_x000D_ Arany 750, 3 részes gyűrű, középső fehérarany tagján 19 apró briliáns cca. 0,15 ct (MTCrSi) ékítéssel, függő 14 apró briliáns cca. 0,10 ct (MTCrSi) ékítéssel, jelzett Fope, 15,7 g, átmérő: 17,5 mm
Kikiáltási ár: 220 000 FtOlaj, vászon 62,5x75 cm
Kikiáltási ár: 480 000 Ftegyéni technika, papír 25,5x65,5 cm
Kikiáltási ár: 200 000 Ftolaj, fémlemez, 24*33 cm
j.n.
olaj, vászon; 75 x 60
Kikiáltási ár: 12 000 000 FtKádár Béla_x000D_ Budapest, 1877 - Budapest, 1956_x000D_ Absztakt kompozíció_x000D_ Tus, papír_x000D_ 290 × 220 mm_x000D_ Jelezve középen lent:_x000D_ Kádár Béla
Kikiáltási ár: 190 000 Ftrézkarc, papír, Uwe Bremer 70, 18*12 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtKora: 1910’. Anyag, technika, máz: Fehércserép. Több tónusú flambémázzal, eozinnal fedett szecessziós stílusú női büszt. Mater Doloroda,a Fájdalmas Anya, Szűz Mária ábrázolás. Magassága: 12,5cm. Jelzés: domború körbélyegző, pontozott körbélyegző Made in H
Kikiáltási ár: 130 000 Ftolaj, fa, 20*38 cm, j.j.l.: Egerváry
Kikiáltási ár: 30 000 FtEzüst, 1472 g. Jelzett: Pest, 1920 körül.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft