olaj, farost, Thilo 27, 48,5*38 cm

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

papír, pasztell, akril, jkl, 31 x 21 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft

Selyemre nyomott független politikai lap. A szurcsány=ruttkai függetlenségi és 48-as párt hivatalos közlönye. II. évfolyam. Ruttka, 1907. vasárnap, augusztus 18. 33. szám. Kissé foltos. E ritka kiadvány 1906 és 1918 között jelent meg, felelős szerkesz

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Akvarell, fedőfehér, papír kartonon 31,5x26 cm Jelezve jobbra lent: Aug. Canzi 1853.

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Rudnay Gyula ( Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957 ) Mulatság 1918 Technika: szén Hordozó: papír Mérete: 150 x 185 Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

The Prisoner of Second Avenue 1976 amerikai Melvin Frank (rend.) Kálmánchey Zoltán (graf.) ca. 841 × 594 mm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,60 x 80

Kikiáltási ár: 600 000 Ft

olaj, vászon, 60*81 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázusi-Shirvan-szőnyeg

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Fülbevaló pár Arany 585 és ezüst, 50 régi csiszolású briliáns cca. 4,0 ct (R2CrP1) többsoros rozetta fazonban, patentzáras beakasztással, 1930 körül, után fémjelzett, 6,1 g, középkövek eltérő nagyságúak, 1 patent javított

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

porcelán, kézzel festett, 7 x 10 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

litográfia, papír, Paul Renpuard 1898 (nyomtatott), 31,5*22,5 cm

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

selyem-akvarell-tús j,j,l,: Macskássy 33*22cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Színesen festett kerámia, plasztikusan megformált kislány "Hulla-Hopp" Hummel fantázianévvel. Masszába nyomott J M Hummel jelzés, máz alatti kék jelzés. Magassága: 10 cm Szélessége: 12 cm Formaszám: 2088/A Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Ékszer 2 db Fope_x000D_ Arany 750, 3 részes gyűrű, középső fehérarany tagján 19 apró briliáns cca. 0,15 ct (MTCrSi) ékítéssel, függő 14 apró briliáns cca. 0,10 ct (MTCrSi) ékítéssel, jelzett Fope, 15,7 g, átmérő: 17,5 mm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 62,5x75 cm

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

egyéni technika, papír 25,5x65,5 cm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, fémlemez, 24*33 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft

olaj, vászon; 75 x 60

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

Kádár Béla_x000D_ Budapest, 1877 - Budapest, 1956_x000D_ Absztakt kompozíció_x000D_ Tus, papír_x000D_ 290 × 220 mm_x000D_ Jelezve középen lent:_x000D_ Kádár Béla

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

rézkarc, papír, Uwe Bremer 70, 18*12 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Kora: 1910’. Anyag, technika, máz: Fehércserép. Több tónusú flambémázzal, eozinnal fedett szecessziós stílusú női büszt. Mater Doloroda,a Fájdalmas Anya, Szűz Mária ábrázolás. Magassága: 12,5cm. Jelzés: domború körbélyegző, pontozott körbélyegző Made in H

Kikiáltási ár: 130 000 Ft

olaj, fa, 20*38 cm, j.j.l.: Egerváry

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüst, 1472 g. Jelzett: Pest, 1920 körül.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00