Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 – Dunaújváros, 2007) Akt, 1950 körül Ceruza, papír 60 × 40 cm Jelezve balra lent: P.

Kikiáltási ár: 32 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, papírlemez, 44 x 34,5 cm, Jelezve jobbra lent: NB Gráber M

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Olaj, zománcfesték, homok, textil, farost, 150,5 x 198,5 cm, Jelezve jobbra fent: WA '87, Jelezve balra lent: falling

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

112. tétel:

Képóra

fa, olaj, 37x31 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Fehérarany 585, caul fazon, közepén 1 nagy, modern csiszolású briliáns cca. 1,10 ct, K, SI2 , 5,6 g, méret: 53

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon papírlemezen, 50,5 x 40 cm, Jelezve jobbra középen: Gulácsy

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Szalay Lajos (Őrmező, 1909 – Miskolc, 1995) A zene allegóriája, 1940-es évek második fele Tus, papír 265 × 210 mm Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Akvarell, papír , 42.5 x 28 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Gouache, papír, 40,5 x 28 cm, Jelezve balra lent: MS

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Ékszer, drágakő

112. tétel:

Ékszergarnitúra

Fehérarany 585, szív csiszolású kék topáz csüngővel, fülbevaló és függő láncon, 11 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, I, VS, patentzáras beakasztással, 4,7 g, hossz: 40 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Akril, farost, 100 x 100 cm, Jelezve jobbra lent: UP 2004; Jelezve hátoldalon: Ujházi Péter "Liftek" 2004 farost, akril 100x100

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, fa, 70,5 x 96,5 cm, Jelezve balra lent: Tornyai

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 – Budapest, 1991) Budai Vár, 1983 Olaj, vászon 60 × 70 cm Jelezve jobbra lent: Szabó Valdimir, 1983

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gasztronómia. Cummings, Richard Osborn: The American and His Food A History of Food. Habits in the United States. First edition. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

Folyóirat. Nyelvtudományi Közlemények. 1878. Szerk. Hunfalvy Pál. 14. kötet.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Hüttl Tivadar Aquincum, kézi festett porcelán mokkáscsésze alátéttel, jelezve.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Grimm (Jakob és Wilhelm): Válogatott Grimm mesék. Az ifjúság számára ford. Szondy György. K. Sávely Dezső rajzaival.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, vászon, 55 x 45,5 cm, Jelezve balra lent: MCP 1932

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

57x55 cm akril, farost, jelzés jobbra lent: Kulinyi 90.

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, homok, vászon, 2 x 230 x 160 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Erotika. Krafft-Ebing R(ichard): Psychopathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Törvényszéki orvosi tanulmány orvosok és jogászok számára. 2. jav. kiadás.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Szurcsik József (1959-): Kies táj fekete holdakkal, 2019, akril, olaj, vászon, 24 x 30 cm, Jelezve jobbra lent

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Complément du dictionnaire de l'Académie française.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, ónlemez, 26,5 x 38 cm, Jelezve balra lent: Gyarmathy 950; Jelezve hátoldalon: 49/25 "Kozmikus körök"

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00