Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 – Dunaújváros, 2007) Akt, 1950 körül Ceruza, papír 60 × 40 cm Jelezve balra lent: P.
Kikiáltási ár: 32 000 FtOlaj, papírlemez, 44 x 34,5 cm, Jelezve jobbra lent: NB Gráber M
Kikiáltási ár: 280 000 FtOlaj, zománcfesték, homok, textil, farost, 150,5 x 198,5 cm, Jelezve jobbra fent: WA '87, Jelezve balra lent: falling
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ftfa, olaj, 37x31 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 585, caul fazon, közepén 1 nagy, modern csiszolású briliáns cca. 1,10 ct, K, SI2 , 5,6 g, méret: 53
Kikiáltási ár: 500 000 FtOlaj, vászon papírlemezen, 50,5 x 40 cm, Jelezve jobbra középen: Gulácsy
Kikiáltási ár: 5 000 000 FtSzalay Lajos (Őrmező, 1909 – Miskolc, 1995) A zene allegóriája, 1940-es évek második fele Tus, papír 265 × 210 mm Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 FtAkvarell, papír , 42.5 x 28 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 550 000 FtGouache, papír, 40,5 x 28 cm, Jelezve balra lent: MS
Kikiáltási ár: 480 000 FtFehérarany 585, szív csiszolású kék topáz csüngővel, fülbevaló és függő láncon, 11 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, I, VS, patentzáras beakasztással, 4,7 g, hossz: 40 cm
Kikiáltási ár: 300 000 FtAkril, farost, 100 x 100 cm, Jelezve jobbra lent: UP 2004; Jelezve hátoldalon: Ujházi Péter "Liftek" 2004 farost, akril 100x100
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtOlaj, fa, 70,5 x 96,5 cm, Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 800 000 FtSzabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 – Budapest, 1991) Budai Vár, 1983 Olaj, vászon 60 × 70 cm Jelezve jobbra lent: Szabó Valdimir, 1983
Kikiáltási ár: 280 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Gasztronómia. Cummings, Richard Osborn: The American and His Food A History of Food. Habits in the United States. First edition. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 10 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Folyóirat. Nyelvtudományi Közlemények. 1878. Szerk. Hunfalvy Pál. 14. kötet.
Kikiáltási ár: 3 000 FtHüttl Tivadar Aquincum, kézi festett porcelán mokkáscsésze alátéttel, jelezve.
Kikiáltási ár: 5 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Grimm (Jakob és Wilhelm): Válogatott Grimm mesék. Az ifjúság számára ford. Szondy György. K. Sávely Dezső rajzaival.
Kikiáltási ár: 1 800 FtOlaj, vászon, 55 x 45,5 cm, Jelezve balra lent: MCP 1932
Kikiáltási ár: 900 000 Ft57x55 cm akril, farost, jelzés jobbra lent: Kulinyi 90.
Kikiáltási ár: 110 000 FtOlaj, homok, vászon, 2 x 230 x 160 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 3 400 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Erotika. Krafft-Ebing R(ichard): Psychopathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Törvényszéki orvosi tanulmány orvosok és jogászok számára. 2. jav. kiadás.
Kikiáltási ár: 4 000 FtSzurcsik József (1959-): Kies táj fekete holdakkal, 2019, akril, olaj, vászon, 24 x 30 cm, Jelezve jobbra lent
Kikiáltási ár: 150 000 FtKönyv, papírrégiség
112. tétel:Complément du dictionnaire de l'Académie française.
Kikiáltási ár: 6 000 FtOlaj, ónlemez, 26,5 x 38 cm, Jelezve balra lent: Gyarmathy 950; Jelezve hátoldalon: 49/25 "Kozmikus körök"
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft