sz. szita, szig., 40 x 23

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció: 88. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-05-30 11:00

2020-08-20 00:00:00

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-08-19 18:00

Akril, fa;44x54 cm;Jelezve hátoldalon: Bak/79

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-20 18:00

50x50;olaj, vászon;Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-18 18:00

papírragasztás, tus, akvarell, 82,5 x 58,5

Kikiáltási ár: 22 000 Ft
Aukció: 89. aukció
Aukció időpontja: 2020-09-26 11:00

Briliáns gyűrű fülbevaló pár Arany 585, rozetta forma, gyűrű 13 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct, K, P2, fülbevaló pár 20 régi csiszolású briliáns cca. 2,00 ct, K, P1, patentzár, 7,2 g, méret: 55

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-09-29 18:00

Bizsu kollekció, 11db

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-11-21 14:00

akvarell, tempera, 28,5 x 42

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ezüst, 435 g. Kerek talpon négyoszlopos szár öblös, fűrészelt díszítésű tállal. Üvegbetétje hiányzik. Jelzett: Bécs, 1910 körül, Hermann Südfeld. Neuwirth: II/240. M.: 19 cm, átm.: 17,4 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Porcelán, kerámia

113. tétel:

Herendi váza

32 cm,Herendi Viktória mintás váza, jelzés alján: herendi márkajelzés,

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-01-31 18:00

Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 – Budapest, 2005) Rendeződő ívelt vonalak, 1946 Ceruza, papír 140 x 205 mm Jelezve jobbra lent: 1946 XI. Gy. T.

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Tejkiöntő Trébelt ezüst, 225 g. Belül aranyozva. Bordázott díszítésű öblös edény, rokályos díszítésű füllel és peremszéllel. Talpperemén jelzett: Szentpétervár, 1843., Thomas Sohka mesterjeggyel, valamint Dmitrij Iljics Tverszkoj próbamester jegyével. M

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, vászon, 50,5 x 66 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 941

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Ékszer, drágakő

113. tétel:

Briliánsgyűrű

Briliánsgyűrű Arany 750, szögletesforma fejen, 10 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, VS és 7 smaragd cca. 0,30 ct, 5,6 g, méret: 51, középkő kopott

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

Gönczi Gebhardt Tibor (Budapest, 1902 – Budapest, 1994) Kútnál, 1945 Olaj, vászon 60 × 80 cm Jelezve jobbra lent: Gönczi 945

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 60 x 80 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Olaj, fa, 100 x 125 cm, Jelezve hátoldalon: SP/457/HO.Á./018 Hollós Ádám 2013 Katasztrófa akril-bükkfatáblán Hollós Ádám

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

Ékszer, drágakő

113. tétel:

Briliáns karék

Fehérarany 750, tagolt csuklós pánt, 182 ékszer foglalású modern csiszolású briliáns cca. 2,50 ct, I, VS1, 58,9 g, átmérő: 7,5 cm

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 78 x 121 cm, Jelezve balra lent: Ligeti A. 1883.

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Szemethy Imre (Budapest, 1945) Macskanyújtóztató, 1981 Rézkarc, papír 210 × 100 mm Jelezve balra lent: 'Macskanyújtóztató' 10/100 Jelezve jobbra lent: Szemethy Imre 1981

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Szitanyomat, papír , 34.5 x 24.5 cm, Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi, 1977, Jelezve balra lent: 168/200

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Olaj, fa, 40 x 51 cm, Jelezve jobbra lent: Klie, Jelezve hátoldalon: Klie Z. Átló

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Ékszer, drágakő

113. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 585, karmos foglalású topáz cca. 6,00 ct, 18 apró modern csiszolású briliánssal keretezve, J, SI, 4,9 g, méret:

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00