sz. szita, szig., 40 x 23
Kikiáltási ár: 36 000 Ft2020-08-20 00:00:00
Kikiáltási ár: 10 000 FtAkril, fa;44x54 cm;Jelezve hátoldalon: Bak/79
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft50x50;olaj, vászon;Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ftpapírragasztás, tus, akvarell, 82,5 x 58,5
Kikiáltási ár: 22 000 FtBriliáns gyűrű fülbevaló pár Arany 585, rozetta forma, gyűrű 13 régi csiszolású briliáns cca. 0,90 ct, K, P2, fülbevaló pár 20 régi csiszolású briliáns cca. 2,00 ct, K, P1, patentzár, 7,2 g, méret: 55
Kikiáltási ár: 340 000 FtBizsu kollekció, 11db
Kikiáltási ár: 10 000 Ftakvarell, tempera, 28,5 x 42
Kikiáltási ár: 50 000 FtEzüst, 435 g. Kerek talpon négyoszlopos szár öblös, fűrészelt díszítésű tállal. Üvegbetétje hiányzik. Jelzett: Bécs, 1910 körül, Hermann Südfeld. Neuwirth: II/240. M.: 19 cm, átm.: 17,4 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ft32 cm,Herendi Viktória mintás váza, jelzés alján: herendi márkajelzés,
Kikiáltási ár: 40 000 FtGyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 – Budapest, 2005) Rendeződő ívelt vonalak, 1946 Ceruza, papír 140 x 205 mm Jelezve jobbra lent: 1946 XI. Gy. T.
Kikiáltási ár: 160 000 FtTejkiöntő Trébelt ezüst, 225 g. Belül aranyozva. Bordázott díszítésű öblös edény, rokályos díszítésű füllel és peremszéllel. Talpperemén jelzett: Szentpétervár, 1843., Thomas Sohka mesterjeggyel, valamint Dmitrij Iljics Tverszkoj próbamester jegyével. M
Kikiáltási ár: 50 000 FtOlaj, vászon, 50,5 x 66 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 941
Kikiáltási ár: 750 000 FtBriliánsgyűrű Arany 750, szögletesforma fejen, 10 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, VS és 7 smaragd cca. 0,30 ct, 5,6 g, méret: 51, középkő kopott
Kikiáltási ár: 280 000 FtGönczi Gebhardt Tibor (Budapest, 1902 – Budapest, 1994) Kútnál, 1945 Olaj, vászon 60 × 80 cm Jelezve jobbra lent: Gönczi 945
Kikiáltási ár: 480 000 FtOlaj, vászon , 60 x 80 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 550 000 FtOlaj, fa, 100 x 125 cm, Jelezve hátoldalon: SP/457/HO.Á./018 Hollós Ádám 2013 Katasztrófa akril-bükkfatáblán Hollós Ádám
Kikiáltási ár: 850 000 Ft48x35cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 750, tagolt csuklós pánt, 182 ékszer foglalású modern csiszolású briliáns cca. 2,50 ct, I, VS1, 58,9 g, átmérő: 7,5 cm
Kikiáltási ár: 1 300 000 FtOlaj, vászon, 78 x 121 cm, Jelezve balra lent: Ligeti A. 1883.
Kikiáltási ár: 8 000 000 FtSzemethy Imre (Budapest, 1945) Macskanyújtóztató, 1981 Rézkarc, papír 210 × 100 mm Jelezve balra lent: 'Macskanyújtóztató' 10/100 Jelezve jobbra lent: Szemethy Imre 1981
Kikiáltási ár: 14 000 FtSzitanyomat, papír , 34.5 x 24.5 cm, Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi, 1977, Jelezve balra lent: 168/200
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlaj, fa, 40 x 51 cm, Jelezve jobbra lent: Klie, Jelezve hátoldalon: Klie Z. Átló
Kikiáltási ár: 380 000 FtFehérarany 585, karmos foglalású topáz cca. 6,00 ct, 18 apró modern csiszolású briliánssal keretezve, J, SI, 4,9 g, méret:
Kikiáltási ár: 100 000 Ft