Fa, műanyag , 85,5 x 15 x 15 cm, Jelezve lent: Vasarely Editions Pyra AG Zumikon Switzerland Title: NB 1 No. Edition: 28/50

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, vászon , 56 x 45 cm, Jelezve balra lent: L. Tihanyi 923

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Gerzson Pál (Hird, 1931 – Budapest, 2008) Csendélet Olaj, farost 60 × 80 cm Jelezve balra fent: Gerzson

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gasztronómia. Domafalvy Andor: Szakácsművészeti szakkönyv. 2. kiad.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

Folyóirat. Pásztortűz. 1943. Erdélyi irodalmi és művészeti folyóirat. Alapította Reményik Sándor, szerk. Vásárhelyi Z. Emil.. XIX. évf. 1, 3-6, 8-12. sz. (Két szám hiányzik.)

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Hüttl Tivadar Aquincum, kézi festett porcelán mokkáscsésze alátéttel, jelezve.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Kalendárium, naptár. Gyermek-Naptár az 1914. évre.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Akvarell, ceruza, papír, 20 x 27 cm, Jelezve jobbra lent: NG. 1907. VI. 3.

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

23x15,5 cm olaj, ceruza, karton, jelzés balra lent: Tzortzoglou Georgios

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Kerámia, Átmérő: 23,5 cm, Jelezve alul: Masszába nyomott Madoura műhely jelzés, máz alatt festett jelzések: SR monogram, G, MADOURA d’après Picasso

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Erotika. (Margit, Navarrai királyné): Heptameron. Forró Páls és Szini Gyula fordítása. F. Bayros rajzaival.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Tayler Patrick (1989-): Pécsi mix, 2019, olaj, vászon, 30 x 30 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Cooper, (James Fenimore): Az utolsó mohikán. Angol regény. Ford. Gondol Dániel. I-II. rész. (egybekötve). Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével. Első magyar nyelvű kiadás.

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, vászon, 100 x 80 cm, Jelezve balra lent: Szín Gy.

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

1500 x 1250 mm Szitanyomat, merített papír, j.j.l.: Dús

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Folyóirat. Az Érdekes Újság. 1913. Szerk. Kabos Ede. I. évf. II. félév. 16-41. sz. Benne Ady Endre érdmindszenti otthonában készült fotókkal, valamint saját írásával.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

Olaj, karton vászonon, 46 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Bibliofília. Heine, Heinrich: Atta Troll. Nyáréji álom. Ford. Erdődy János. Kétnyelvű (magyar-német) kiadvány. Számozott példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Végh Éva (1955 - ) : Virágcsendélet. J.j.l.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Földessy Gyula: Tanulmányok és élmények. Az irodalom és az esztétika köréből. Szervánszky Endre (1911-1977) zeneszerző számára dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

Akvarell, papír, 31,5 x 49,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Folyóirat. Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle. 1895-1906. Kiadja az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. II-XIII. évf. Szórványszámok, 7 db.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00