113. tétel:Vasarely Victor (1906-1997): Iboya NB-I, No.: 28, (1970), 1980-as évek második fele
Fa, műanyag , 85,5 x 15 x 15 cm, Jelezve lent: Vasarely Editions Pyra AG Zumikon Switzerland Title: NB 1 No. Edition: 28/50
Kikiáltási ár: 3 000 000 FtOlaj, vászon , 56 x 45 cm, Jelezve balra lent: L. Tihanyi 923
Kikiáltási ár: 36 000 000 FtGerzson Pál (Hird, 1931 – Budapest, 2008) Csendélet Olaj, farost 60 × 80 cm Jelezve balra fent: Gerzson
Kikiáltási ár: 140 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Gasztronómia. Domafalvy Andor Gasztronómia. Domafalvy Andor: Szakácsművészeti szakkönyv. 2. kiad.
Gasztronómia. Domafalvy Andor: Szakácsművészeti szakkönyv. 2. kiad.
Kikiáltási ár: 4 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Folyóirat. Pásztortűz. 1943. Erdélyi irodalmi és művészeti folyóirat. Alapította Reményik Sándor, szerk. Vásárhelyi Z. Emil.. XIX. évf. 1, 3-6, 8-12. sz. (Két szám hiányzik.)
Kikiáltási ár: 4 000 FtHüttl Tivadar Aquincum, kézi festett porcelán mokkáscsésze alátéttel, jelezve.
Kikiáltási ár: 5 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Kalendárium, naptár. Gyermek-Naptár az 1914. évre.
Kikiáltási ár: 2 000 FtFestmény, grafika
113. tétel:Nikelszky Géza (1877-1966): Kaspó tervrajza a Zsolnay-gyár részére, 1907
Akvarell, ceruza, papír, 20 x 27 cm, Jelezve jobbra lent: NG. 1907. VI. 3.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft23x15,5 cm olaj, ceruza, karton, jelzés balra lent: Tzortzoglou Georgios
Kikiáltási ár: 300 000 FtKerámia, Átmérő: 23,5 cm, Jelezve alul: Masszába nyomott Madoura műhely jelzés, máz alatt festett jelzések: SR monogram, G, MADOURA d’après Picasso
Kikiáltási ár: 2 600 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Erotika. (Margit, Navarrai királyné): Heptameron. Forró Páls és Szini Gyula fordítása. F. Bayros rajzaival.
Kikiáltási ár: 1 600 FtTayler Patrick (1989-): Pécsi mix, 2019, olaj, vászon, 30 x 30 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 100 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Cooper, (James Fenimore): Az utolsó mohikán. Angol regény. Ford. Gondol Dániel. I-II. rész. (egybekötve). Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével. Első magyar nyelvű kiadás.
Kikiáltási ár: 15 000 FtOlaj, vászon, 100 x 80 cm, Jelezve balra lent: Szín Gy.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft1500 x 1250 mm Szitanyomat, merített papír, j.j.l.: Dús
Kikiáltási ár: 180 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Erdei Ferenc Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. Dedikált példány.
Erdei Ferenc: Kossuth Lajos azt üzente. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Folyóirat. Az Érdekes Újság. 1913. Szerk. Kabos Ede. I. évf. II. félév. 16-41. sz. Benne Ady Endre érdmindszenti otthonában készült fotókkal, valamint saját írásával.
Kikiáltási ár: 6 000 FtFestmény, grafika
113. tétel:Márffy Ödön (1878-1959): Tájkép híddal (A szekér, Il caro), 1948 körül
Olaj, karton vászonon, 46 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 200 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Bibliofília. Heine, Heinrich: Atta Troll. Nyáréji álom. Ford. Erdődy János. Kétnyelvű (magyar-német) kiadvány. Számozott példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtVégh Éva (1955 - ) : Virágcsendélet. J.j.l.
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Földessy Gyula: Tanulmányok és élmények. Az irodalom és az esztétika köréből. Szervánszky Endre (1911-1977) zeneszerző számára dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAkvarell, papír, 31,5 x 49,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 460 000 FtKönyv, papírrégiség
113. tétel:Folyóirat. Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle. 1895-1906. Kiadja az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. II-XIII. évf. Szórványszámok, 7 db.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft