114. tétel:Ékszer, drágakő
114. tétel:Műtárgy leírás - olaj, fa, 59*76,5 cm, j.j.l.: J. Van So... (töredékes)
Tételkód - NAG216-114
Műtárgy leírás - Kosztolányi Kann Gyula Budapest, 1868 – Budapest, 1945 PARKRÉSZLET Olaj, karton 59,5 × 46,8 cm Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Tételkód - BAV201606.14-114
gouache, papír, Fajó, 1971., 21*20 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ftvászon, olaj, jbl., 70 x 100 cm
Kikiáltási ár: 180 000 FtNikkelezett acél, belsejében aranyozva. Ráforrasztott sárgaréz szalagon Ferenc József és II. Vilmos emlékérmék, valamint feliratok: ' Zord időknek vas vitéze vas serleget fogjon kezébe' és ' 1914 D.R.G.M HADI-SERLEG TÖRV.VÉDVE 1916'. Palástján német n
Kikiáltási ár: 20 000 FtOlaj, vászon 48x45,5 cm Jelezve jobbra lent: Gyárfás 909
Kikiáltási ár: 500 000 FtSchönberger Armand ( Galgóc, 1885 - Budapest, 1974 ) Dunán Technika: színezett rézkarc Hordozó: papír Mérete: 395 x 600 Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 55 000 FtThis Is America 1982 amerikai Romano Vanderbes (rend.) Molnár Kálmán (graf.) ca. 594 × 420 m
Kikiáltási ár: 20 000 Ftolaj, vászon,73 x 101
Kikiáltási ár: 650 000 Ftolaj, vászon, 73*100 cm, j.b.l.: Rappai Vilmos
Kikiáltási ár: 90 000 FtKaukázusi-Kurd-imaszőnyeg
Kikiáltási ár: 80 000 FtKarék Arany 580, nyitható reif, középrészén áttört vésett mintás oldaldíszek között tükörsaton foglalatban 5 rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,35 ct ékítéssel, Pest, 1930 körül, 18,5 g, átmérő: 6 cm, horpadt
Kikiáltási ár: 140 000 Ftlavírozott tus, papír, Bér, 28*22 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftakvarell-papír, j,h,ol: Mihálylovics Áron 420*290cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtZsolnay arany eozinmázas art deco kakas figura. Magassága: 21 cm Szélessége: 15 cm Állapot: Hibátlan
Kikiáltási ár: 14 000 FtLánc függővel Chopard_x000D_ Arany 750, vékony anker láncon elefántforma függő, 18 briliáns cca. 0,20 ct (M-ATCrVs) ékítéssel, Happy Diamonds kollekcióból, modellszám: 9369258 79-2277-20, 14,1 g, hossz: 42 cm
Kikiáltási ár: 170 000 FtOlaj, vászon 66,5x82,5 cm
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ftvegyes technika, karton 70x100 cm
Kikiáltási ár: 220 000 Ft