Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-03-22 17:00

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-09 18:00

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-24 18:00

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-30 18:00

Műtárgy leírás - olaj, fa, 59*76,5 cm, j.j.l.: J. Van So... (töredékes)
Tételkód - NAG216-114

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-05-31 17:00

Műtárgy leírás - Kosztolányi Kann Gyula Budapest, 1868 – Budapest, 1945 PARKRÉSZLET Olaj, karton 59,5 × 46,8 cm Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Tételkód - BAV201606.14-114

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-06-14 17:00

gouache, papír, Fajó, 1971., 21*20 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

vászon, olaj, jbl., 70 x 100 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Nikkelezett acél, belsejében aranyozva. Ráforrasztott sárgaréz szalagon Ferenc József és II. Vilmos emlékérmék, valamint feliratok: ' Zord időknek vas vitéze vas serleget fogjon kezébe' és ' 1914 D.R.G.M HADI-SERLEG TÖRV.VÉDVE 1916'. Palástján német n

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Olaj, vászon 48x45,5 cm Jelezve jobbra lent: Gyárfás 909

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Schönberger Armand ( Galgóc, 1885 - Budapest, 1974 ) Dunán Technika: színezett rézkarc Hordozó: papír Mérete: 395 x 600 Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

114. tétel:

Ez Amerika

This Is America 1982 amerikai Romano Vanderbes (rend.) Molnár Kálmán (graf.) ca. 594 × 420 m

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,73 x 101

Kikiáltási ár: 650 000 Ft

olaj, vászon, 73*100 cm, j.b.l.: Rappai Vilmos

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázusi-Kurd-imaszőnyeg

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Karék Arany 580, nyitható reif, középrészén áttört vésett mintás oldaldíszek között tükörsaton foglalatban 5 rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,35 ct ékítéssel, Pest, 1930 körül, 18,5 g, átmérő: 6 cm, horpadt

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

lavírozott tus, papír, Bér, 28*22 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

114. tétel:

Pillangó

akvarell-papír, j,h,ol: Mihálylovics Áron 420*290cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Zsolnay arany eozinmázas art deco kakas figura. Magassága: 21 cm Szélessége: 15 cm Állapot: Hibátlan

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Lánc függővel Chopard_x000D_ Arany 750, vékony anker láncon elefántforma függő, 18 briliáns cca. 0,20 ct (M-ATCrVs) ékítéssel, Happy Diamonds kollekcióból, modellszám: 9369258 79-2277-20, 14,1 g, hossz: 42 cm

Kikiáltási ár: 170 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 66,5x82,5 cm

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

vegyes technika, karton 70x100 cm

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00