90 x 117 cm. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Csuk Jenő
Kikiáltási ár: 380 000 FtNői gyűrű Arany 580, áttört, hosszúkás fejen 3 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,47 ct (R2CrP1) és 16 apró briliáns cca. 0,20 ct (R2CrP1) ékítéssel, 4,7 g, átmérő: 17,6 mm
Kikiáltási ár: 185 000 Ftfaragott fa, m: 38 cm, , sérült
Kikiáltási ár: 55 000 FtFestmény, grafika
114. tétel:Benczúr Gyula (1844-1920) Testvérek (Gróf Pejacsevich-Mikó Pál és Endre portréja), 1917
61,5x49 cm Jelezve balra lent: Benczúr Gyula Dolány 1917., Jelezve hátul a vakrámán balra lent: Gr. Pejacsevich Mikó Pál és Endre.
Kikiáltási ár: 2 000 000 FtFestmény, grafika
114. tétel:Biai Föglein István Műtermi csendélet narancssárga-lila art deco vázával (Loetz vázával), 1928
77,5 x 77,5 cm olaj, vászon jelezve jobbra lent: Biai Föglein 1928
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ftolaj, kréta, vászon, 70 x 50 cm, jelezve hátoldalon: Naomi Devil, 2017
Kikiáltási ár: 250 000 FtAlberth Ferenc ( Budapest, 1883 - Budapest, 1959 ) Őszi táj Technika: olaj Hordozó: vászon Mérete: 75 x 100 cm Jelezve: balra lent
Kikiáltási ár: 170 000 FtFestmény, grafika
114. tétel:Czóbel Béla emlékkiállítása a párizsi Salle d’Exposition di Vieux Colombier á lá Mairie du VIéme-ben
Czóbel Béla emlékkiállítása a párizsi Salle d’Exposition di Vieux Colombier á lá Mairie du VIéme-ben (kiállítási plakát) 2001 francia 596 × 420 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 20 000 FtKlimó István (Érsekújvár, 1887 – Budapest, 1967) Feleségemmel Szén, papír 380 × 513 mm Jelezve jobbra lent: Klimó István Hátoldalon: Falusi tájkép
Kikiáltási ár: 28 000 Ftolaj, vászon fára ragasztva, 30*42,5 cm, j.j.l.: Pállya Celesztin
Kikiáltási ár: 50 000 FtRemsey Jenő (Nagykőrös,1885 - Szentendre,1980) Tájkép Rézkarc, papír 190 × 285 mm Jelezve jobbra lent: Remsey
Kikiáltási ár: 16 000 FtFestmény, grafika
114. tétel:Czigány Dezső (1883-1938) Fehér csendélet (Csendélet almákkal), 1912 körül
Olaj, vászon 58,5x42 cm
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft17x23,aristo, zselatinos napfénypapír
Kikiáltási ár: 80 000 FtÉkszer, drágakő
114. tétel:Melltű Arany 375, szitakötőforma, teljes felületén apró achtkant csiszolású briliánsok cca. 2,00 ct (ACP2) ékítve, 9.0 g
Kikiáltási ár: 400 000 Ftolaj, vászon, 74*61,5 cm, j.n., sérült
Kikiáltási ár: 380 000 FtFerenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1882, von H. Jauner Simor János esztergomi érsek /János Simor, Erzbischof von Gran/ Av: mellkép szemben, a Szent István-rend láncon függô jelvényével és a bal mellen viselt csillagával, ez alatt
Kikiáltási ár: 0 Ftpapír, ceruza, kasírozva, 28 x 20,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtÜvegtárgyak
114. tétel:Francia díszpohár_x000D_ Fúvott, maratott, színtelen üveg. Felületén francia felirat 1889-es dátummal, valamint az Eiffel-torony képe._x000D_ Francia, XIX. század vége._x000D_ M.: 9,5 cm_x000D_
Kikiáltási ár: 15 000 FtKisplasztika - Agár Öntött, patinázott bronz, fa talpon. Jelzés nélkül. 1900 körül. M.: 16 x 9 x 16 cm
Kikiáltási ár: 35 000 Ftolaj, fa, 14*10 cm, j.b.l.: Carolus Pállya
Kikiáltási ár: 48 000 FtOlaj, kátrány, farost , 93x83,5 cm, Jelezve jobbra lent: Frey
Kikiáltási ár: 950 000 Ft21,5x38,5, olaj, fa, jelezve jobbra lent: Ligeti
Kikiáltási ár: 600 000 FtUlysse Nardin Maxi Marine férfi karóra Acéltok, eredeti krokodilbőr szíj, sárga és ezüst színű számlap foszforeszkáló római számos indexekkel, 2 segédkörrel és dátumkijelzéssel, zafírüveg, 200 méterig vízálló tok, automata 57 köves, 42 óra járástartal
Kikiáltási ár: 950 000 FtArany 585 és ezüst melltű, arany 375 fülbevaló pár, leveles-bimbós, csüngős fazon, zárt foglalású, különböző nagyságú rózsacsiszolású gyémántok cca. 2,00 ct, patentzáras beakasztással, 20,3 g, alakított
Kikiáltási ár: 200 000 Ft