90 x 117 cm. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Csuk Jenő

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-30 18:00

Női gyűrű Arany 580, áttört, hosszúkás fejen 3 nagyobb régi csiszolású briliáns cca. 0,47 ct (R2CrP1) és 16 apró briliáns cca. 0,20 ct (R2CrP1) ékítéssel, 4,7 g, átmérő: 17,6 mm

Kikiáltási ár: 185 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-05 17:00

faragott fa, m: 38 cm, , sérült

Kikiáltási ár: 55 000 Ft

61,5x49 cm Jelezve balra lent: Benczúr Gyula Dolány 1917., Jelezve hátul a vakrámán balra lent: Gr. Pejacsevich Mikó Pál és Endre.

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció: 57. aukció
Aukció időpontja: 2017-12-17 18:00

77,5 x 77,5 cm olaj, vászon jelezve jobbra lent: Biai Föglein 1928

Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

olaj, kréta, vászon, 70 x 50 cm, jelezve hátoldalon: Naomi Devil, 2017

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Alberth Ferenc ( Budapest, 1883 - Budapest, 1959 ) Őszi táj Technika: olaj Hordozó: vászon Mérete: 75 x 100 cm Jelezve: balra lent

Kikiáltási ár: 170 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

Czóbel Béla emlékkiállítása a párizsi Salle d’Exposition di Vieux Colombier á lá Mairie du VIéme-ben (kiállítási plakát) 2001 francia 596 × 420 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

Klimó István (Érsekújvár, 1887 – Budapest, 1967) Feleségemmel Szén, papír 380 × 513 mm Jelezve jobbra lent: Klimó István Hátoldalon: Falusi tájkép

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

olaj, vászon fára ragasztva, 30*42,5 cm, j.j.l.: Pállya Celesztin

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

Remsey Jenő (Nagykőrös,1885 - Szentendre,1980) Tájkép Rézkarc, papír 190 × 285 mm Jelezve jobbra lent: Remsey

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

Olaj, vászon 58,5x42 cm

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

17x23,aristo, zselatinos napfénypapír

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Melltű Arany 375, szitakötőforma, teljes felületén apró achtkant csiszolású briliánsok cca. 2,00 ct (ACP2) ékítve, 9.0 g

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, vászon, 74*61,5 cm, j.n., sérült

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

Ferenc József (1848-1916), Ezüstérem /Silbermedaille/ , Ag , 1882, von H. Jauner Simor János esztergomi érsek /János Simor, Erzbischof von Gran/ Av: mellkép szemben, a Szent István-rend láncon függô jelvényével és a bal mellen viselt csillagával, ez alatt

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

papír, ceruza, kasírozva, 28 x 20,5 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Francia díszpohár_x000D_ Fúvott, maratott, színtelen üveg. Felületén francia felirat 1889-es dátummal, valamint az Eiffel-torony képe._x000D_ Francia, XIX. század vége._x000D_ M.: 9,5 cm_x000D_

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

Kisplasztika - Agár Öntött, patinázott bronz, fa talpon. Jelzés nélkül. 1900 körül. M.: 16 x 9 x 16 cm

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, fa, 14*10 cm, j.b.l.: Carolus Pállya

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Olaj, kátrány, farost , 93x83,5 cm, Jelezve jobbra lent: Frey

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

21,5x38,5, olaj, fa, jelezve jobbra lent: Ligeti

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Ulysse Nardin Maxi Marine férfi karóra Acéltok, eredeti krokodilbőr szíj, sárga és ezüst színű számlap foszforeszkáló római számos indexekkel, 2 segédkörrel és dátumkijelzéssel, zafírüveg, 200 méterig vízálló tok, automata 57 köves, 42 óra járástartal

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

114. tétel:

Ékszer 2 db

Arany 585 és ezüst melltű, arany 375 fülbevaló pár, leveles-bimbós, csüngős fazon, zárt foglalású, különböző nagyságú rózsacsiszolású gyémántok cca. 2,00 ct, patentzáras beakasztással, 20,3 g, alakított

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00