Olaj, vászon, 66,5 x 53,5 cm, Jelezve középen lent: Aba-Novák 20.; Hátoldalon felirat: komolósi Szász Tibor képmása 1920. XI. 7-én pinx: Aba Novák Vilmos

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

60x80 cm akril-tembera, farost jelzés balra lent: Dobrovits 88.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Akril, föld, üvegszálas poliészter, metál fólia, préselt lemez, 95 x 130 cm, Jelezve jobbra lent: Paizs 09

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

A fasiszta szovjetellenes antidemokratikus sajtótermékek jegyzéke.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Várady Róbert (1950-): Hasonmás, 2015, olaj, vászon, 40 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Csengery Antal: Történeti tanulmányok ---tól. I. kötet. Unicus, több kötet nem jelent meg. Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Pasztell, vászon, 120 x 83,5 cm, Jelezve jobbra lent: Poll

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

480 x 320 mm Ceruza papír, jelzés nélkül,

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Erotika. Silvestre, Armand - Ludwig Wechsler: Die kleinen Schwanke des Herrn Cadet-Bitard.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Erdei Ferenc: Magyar város. Első kiadás. Aláírt példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Folyóirat. Journal des Demoiselles. 1856. 24. année.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

Gouache, pasztell, papír, 68 x 56 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Bibliofília. Rolland, Romain: Jean-Christophe. Ford. Benedek András. Számozott példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Zala jelzéssel: Erdei patak. J.j.l.

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Gál György Sándor: Majális. Szinyei Merse Pál élete. Somogyi Vilmos zenetörténész, zenei író, újságírónak szóló különleges, részben kottába írt dedikációval.

Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

Tus, papír, 42,5 x 59,5 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Folyóirat. Magyar Minerva. 1936. Főszerkesztő Reinel János. VII. évf. 1-10. sz. (egybekötve). Többek között Weöres Sándor és Takáts Gyula korai verseivel.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00

A Filozófiai írók tára két kötete. Hume, (David): Vizsgálódás az emberi értelemről. Ford. magyarázatokkal ellátta Alexander Bernát. 2. jav. és bőv. kiad.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

Sophoklés Sophoklés: Antigoné. Ford. Trencsényi-Waldapfel Imre. Trencsényi-Waldapfel Oroszlán Zoltán (1891-1971) régészprofesszornak szóló dedikációjával.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-12-03 18:00

Cherbourg-i esernyők (1964). Rendezte: Jacques Demy. Főszereplők: Catherine Deneuve és Nino Castelnuovo. Plakáttervező: Máté András (1965). Hajtott, felcsavarva, 82,5×56,5 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/01/28 20:00

Zsolnay manufaktúra, 12 x 7 cm, Porcelánfajansz, 1890-95

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

Fémjellel, JL mesterjeggyel, vésett díszítéssekkel, kiöntőn bakelit tetővel és fogóval, bruttó: 851 gr.

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/28 20:00

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Aukció időpontja: 2014-12-09 12:00

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-03-24 17:00