Olaj, vászon, 66,5 x 53,5 cm, Jelezve középen lent: Aba-Novák 20.; Hátoldalon felirat: komolósi Szász Tibor képmása 1920. XI. 7-én pinx: Aba Novák Vilmos
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft60x80 cm akril-tembera, farost jelzés balra lent: Dobrovits 88.
Kikiáltási ár: 70 000 FtAkril, föld, üvegszálas poliészter, metál fólia, préselt lemez, 95 x 130 cm, Jelezve jobbra lent: Paizs 09
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:A fasiszta szovjetellenes antidemokratikus sajtótermékek jegyzéke.
Kikiáltási ár: 3 000 FtVárady Róbert (1950-): Hasonmás, 2015, olaj, vászon, 40 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 400 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Csengery Antal: Történeti tanulmányok ---tól. I. kötet. Unicus, több kötet nem jelent meg. Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével. Első kiadás.
Kikiáltási ár: 4 000 FtPasztell, vászon, 120 x 83,5 cm, Jelezve jobbra lent: Poll
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft480 x 320 mm Ceruza papír, jelzés nélkül,
Kikiáltási ár: 12 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Erotika. Silvestre, Armand - Ludwig Wechsler: Die kleinen Schwanke des Herrn Cadet-Bitard.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Erdei Ferenc Erdei Ferenc: Magyar város. Első kiadás. Aláírt példány.
Erdei Ferenc: Magyar város. Első kiadás. Aláírt példány.
119. tétel:Folyóirat. Journal des Demoiselles. 1856. Folyóirat. Journal des Demoiselles. 1856. 24. année.
Folyóirat. Journal des Demoiselles. 1856. 24. année.
Kikiáltási ár: 6 000 FtGouache, pasztell, papír, 68 x 56 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 400 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Bibliofília. Rolland, Romain: Jean-Christophe. Ford. Benedek András. Számozott példány.
Kikiáltási ár: 3 000 FtZala jelzéssel: Erdei patak. J.j.l.
Kikiáltási ár: 24 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Gál György Sándor: Majális. Szinyei Merse Pál élete. Somogyi Vilmos zenetörténész, zenei író, újságírónak szóló különleges, részben kottába írt dedikációval.
Kikiáltási ár: 1 600 FtTus, papír, 42,5 x 59,5 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 3 000 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Folyóirat. Magyar Minerva. 1936. Főszerkesztő Reinel János. VII. évf. 1-10. sz. (egybekötve). Többek között Weöres Sándor és Takáts Gyula korai verseivel.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:A Filozófiai írók tára két kötete. Hume, (David): Vizsgálódás az emberi értelemről. Ford. magyarázatokkal ellátta Alexander Bernát. 2. jav. és bőv. kiad.
Kikiáltási ár: 1 800 FtKönyv, papírrégiség
119. tétel:Sophoklés Sophoklés: Antigoné. Ford. Trencsényi-Waldapfel Imre. Trencsényi-Waldapfel Oroszlán Zoltán (1891-1971) régészprofesszornak szóló dedikációjával.
Kikiáltási ár: 5 000 FtCherbourg-i esernyők (1964). Rendezte: Jacques Demy. Főszereplők: Catherine Deneuve és Nino Castelnuovo. Plakáttervező: Máté András (1965). Hajtott, felcsavarva, 82,5×56,5 cm
Kikiáltási ár: 18 000 FtZsolnay manufaktúra, 12 x 7 cm, Porcelánfajansz, 1890-95
Kikiáltási ár: 120 000 FtFémjellel, JL mesterjeggyel, vésett díszítéssekkel, kiöntőn bakelit tetővel és fogóval, bruttó: 851 gr.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft