textil, Y. Laloy 71, 92*62 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 37. Aukció
Aukció időpontja: 2016-09-27 18:00

vászon, akril, jho., 21,5 x 38 cm

Kikiáltási ár: 70 000 Ft

Ezüst, 799 g., belül aranyozva. Fúvott és csiszolt, színtelen üvegbetétjén apró csorba. Jelzett: német, 1930 körül, M. H. Wilkens & Söhne, valamint 1902 utáni pesti behozatali jellel. M.: 21,5 cm Átm.: 23 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Tempera, pasztell, farost 80x100 cm Jelezve balra lent: B.A.

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Szepesi Kuszka Jenő ( Igló, 1885 - 1948 ) Tátrai táj Technika: olaj Hordozó: vászon Mérete:80 x 60 cm Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

120. tétel:

Szédülés

Vertigo 1958/1983 amerikai Alfred Hitchcock (rend.) 840 × 580 mm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, vászon,56 x 66,5

Kikiáltási ár: 600 000 Ft

olaj, falemez, 60*79 cm, j.b.l.: Meilinger, ho.: Nemzeti Szalon Tavaszi kiállítás címke

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázusi-Lezgistan-szőnyeg

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Fülbevaló pár Arany 585, azsúrfoglalt 2 nagy régi csiszolású briliáns ékítéssel, egyik briliáns cca. 1,70 ct, Crystal szín, P2 hibakategória, nagyobb természetes zárványokkal, másik briliáns cca. 1,60 ct, Crystal szín, P1 hibakategória, nagy természetes

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

1896. 2k címszalagon

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció: 48. aukcó
Aukció időpontja: 2016-11-24 18:00

mázas terrakotta, KM Made in Hungary, m: 13,5 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

120. tétel:

Pillangók

akvarell-papír, j,h,ol,:Pető Anna, 420*290 cm

Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

Herendi virágmintás kétfüles csésze. Magassága: 7 cm Szélessége: 11 cm Jelzett

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Fülbevaló pár_x000D_ Fehérarany 750, csüngős fazon, 2 tahiti gyöngyszem, szemátmérő: 12,1-12,3 mm, 192 különböző nagyságú briliáns cca. 3,0 ct (MTCrVs) ékítéssel, beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 24,0 g

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Olaj, vászon 50x41 cm

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

olaj, farost 70x90 cm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 68,5*82,5 cm
j.n.

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

olaj, vászon; 140 x 120

Kikiáltási ár: 42 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

Kohán György_x000D_ Gyulavári, 1910 - _x000D_ Gyula, 1966_x000D_ _x000D_ TANULMÁNY ÖLELKEZŐ PÁRRÓL_x000D_ Szén, papír_x000D_ 250 × 290 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kohán_x000D_ Hátoldalon: _x000D_ Képcsarnok kiállítási etikettek_x000D_

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

ceruza, papír, R Gy 59, 17*24 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Ékszer, drágakő

120. tétel:

FÜLBEVALÓ PÁR

14 K arany, Csepp alakú, fazettára csiszolt fekete üveg kővel és csiszolt gyémántokkal ( cca. 0,15 ct). Patentos záródás. 1867- 1937, Pest, I.B. mesterjel. Bruttó: 5,31 gr

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

olaj, vászon, 69,5*90 cm, j.j.l.: Ulrich Géza

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Ezüst, bruttó 235 g., belsejében bőr és selyem borítással. Jelzett: Pest, 1920 körül. M.: 16,5 × 2,5 × 14,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00