textil, Y. Laloy 71, 92*62 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftvászon, akril, jho., 21,5 x 38 cm
Kikiáltási ár: 70 000 FtEzüst, 799 g., belül aranyozva. Fúvott és csiszolt, színtelen üvegbetétjén apró csorba. Jelzett: német, 1930 körül, M. H. Wilkens & Söhne, valamint 1902 utáni pesti behozatali jellel. M.: 21,5 cm Átm.: 23 cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtFestmény, grafika
120. tétel:Bernáth Aurél (1895-1982) Nő virágzó kaktusszal (Juhász Etelka portréja), Boldogkőváralja, 1970
Tempera, pasztell, farost 80x100 cm Jelezve balra lent: B.A.
Kikiáltási ár: 0 FtSzepesi Kuszka Jenő ( Igló, 1885 - 1948 ) Tátrai táj Technika: olaj Hordozó: vászon Mérete:80 x 60 cm Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 240 000 FtVertigo 1958/1983 amerikai Alfred Hitchcock (rend.) 840 × 580 mm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftolaj, vászon,56 x 66,5
Kikiáltási ár: 600 000 Ftolaj, falemez, 60*79 cm, j.b.l.: Meilinger, ho.: Nemzeti Szalon Tavaszi kiállítás címke
Kikiáltási ár: 90 000 FtKaukázusi-Lezgistan-szőnyeg
Kikiáltási ár: 40 000 FtFülbevaló pár Arany 585, azsúrfoglalt 2 nagy régi csiszolású briliáns ékítéssel, egyik briliáns cca. 1,70 ct, Crystal szín, P2 hibakategória, nagyobb természetes zárványokkal, másik briliáns cca. 1,60 ct, Crystal szín, P1 hibakategória, nagy természetes
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft1896. 2k címszalagon
Kikiáltási ár: 1 000 Ftmázas terrakotta, KM Made in Hungary, m: 13,5 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ftakvarell-papír, j,h,ol,:Pető Anna, 420*290 cm
Kikiáltási ár: 7 000 FtHerendi virágmintás kétfüles csésze. Magassága: 7 cm Szélessége: 11 cm Jelzett
Kikiáltási ár: 15 000 FtFülbevaló pár_x000D_ Fehérarany 750, csüngős fazon, 2 tahiti gyöngyszem, szemátmérő: 12,1-12,3 mm, 192 különböző nagyságú briliáns cca. 3,0 ct (MTCrVs) ékítéssel, beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 24,0 g
Kikiáltási ár: 750 000 FtOlaj, vászon 50x41 cm
Kikiáltási ár: 340 000 Ftolaj, farost 70x90 cm
Kikiáltási ár: 360 000 FtFestmény, grafika
120. tétel:Opstal ifj., Kaspar Jacob van (1654 – 1717) -nak tulajdonítva: Flóra virágfüzéres puttókkal
olaj, vászon, 68,5*82,5 cm
j.n.
olaj, vászon; 140 x 120
Kikiáltási ár: 42 000 000 FtKohán György_x000D_ Gyulavári, 1910 - _x000D_ Gyula, 1966_x000D_ _x000D_ TANULMÁNY ÖLELKEZŐ PÁRRÓL_x000D_ Szén, papír_x000D_ 250 × 290 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kohán_x000D_ Hátoldalon: _x000D_ Képcsarnok kiállítási etikettek_x000D_
Kikiáltási ár: 130 000 Ftceruza, papír, R Gy 59, 17*24 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ft14 K arany, Csepp alakú, fazettára csiszolt fekete üveg kővel és csiszolt gyémántokkal ( cca. 0,15 ct). Patentos záródás. 1867- 1937, Pest, I.B. mesterjel. Bruttó: 5,31 gr
Kikiáltási ár: 28 000 Ftolaj, vászon, 69,5*90 cm, j.j.l.: Ulrich Géza
Kikiáltási ár: 48 000 FtEzüst, bruttó 235 g., belsejében bőr és selyem borítással. Jelzett: Pest, 1920 körül. M.: 16,5 × 2,5 × 14,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft