Olaj, vászon, 285 x 110 cm, Jelezve hátoldalon: Fajó '89
Kikiáltási ár: 6 000 000 FtFa dísztárgyak
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 585, sorban rendezett, buton foglalt 8 modern csiszolású briliáns cca. 0,80 ct, M-O, VS-SI2 6,4 g, hossz: 20 cm
Kikiáltási ár: 360 000 FtOlaj, vászon, 17 x 28,5 cm, Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1856
Kikiáltási ár: 900 000 FtMaurer Dóra (Budapest, 1937) Pompeji-sor 10. (Várakozás), 1966 Rézkarc, papír 170 × 170 mm Jelzve balra lent: Várakozás Jelezve jobbra lent: Maurer 1966 Oeuvre-jegyzék: 39. In.: Maurer Dóra. Szerk.: Maurer Dóra, Budapest, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti
Kikiáltási ár: 160 000 FtRézkarc, papír , 39 x 27,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kass/84, Jelezve középen lent: A/p, Jelezve balra lent: Biblia
Kikiáltási ár: 70 000 FtTempera, homok, akvarell, papír, 93 x 64 cm, Jelezve jobbra lent: Tolvaly Ernő 1992
Kikiáltási ár: 400 000 FtFehérarany 750, virágforma gyűrűfej 52 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, P1-P2, 5,1 g, méret: 54
Kikiáltási ár: 120 000 FtCeruza, színes ceruza, papír , 23,5 x 17 cm, Jelezve balra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 600 000 FtOlaj, papírlemez , 63 x 46,5 cm, Jelezve hátoldalon: 2 síkú relief festmény Pál István festőművész Gyöngyös-Solymosi tájkép.; A többsíkú képmegoldás szerzői joga és reprodukció joga fenntartva
Kikiáltási ár: 3 600 000 FtIfj. Benedek Jenő (Csongrád,1939 – Budapest,2019) Az út véget ér Olaj, farost 40 × 59 cm Jelezve balra lent: ifj. Benedek
Kikiáltási ár: 110 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Gömöry-Laiml László Gömöry-Laiml László: Fegyveres közbelépésünk a keleti kérdésben 1840-41-ben.
Gömöry-Laiml László: Fegyveres közbelépésünk a keleti kérdésben 1840-41-ben.
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:(Gárdonyi Géza) Göre Gábor (Gárdonyi Géza) Göre Gábor: A pesti úr. Hetedik eresztés.
(Gárdonyi Géza) Göre Gábor: A pesti úr. Hetedik eresztés.
120. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. A Tündérvásár képes kalendáriuma. 1929.
Kikiáltási ár: 1 400 FtAkvarell, papír, 46,5 x 55,5 cm, Jelezve jobbra lent: Basch
Kikiáltási ár: 200 000 Ft60x80 cm olaj, farost, jelzés balra lent: Dobrovits 86.
Kikiáltási ár: 70 000 FtOlaj, karton, 50 x 65 cm, Jelezve jobbra lent: Rozsda, Hátoldalon felirat: Endre Rozsda Il rue de L'Epargne Chatillon-sous-Bagneux (Seine) France REN-09-11- Tigre dans le desert
Kikiáltási ár: 4 000 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Fehér Klára: Hová álljanak a belgák? Regény. Első kiadás. Várkonyi Endre (1926-2020) újságíró, szerkesztő számára dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtVégh András (1940-): Buburékcsokor, 2022, akril, papír, 50 x 40 cm, Jelezve jobbra lent
Kikiáltási ár: 180 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:A Cserépfalvi kiadó Kék könyvek sorozata, 6 db. Borítós példányok.
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, vászon, 75 x 55 cm, Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft295 x 420 mm Egyedi beavatkozású print, papír 2/12, j.j.l.: ef.Zámbó 91.
Kikiáltási ár: 50 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Faludy György: Börtönversek. 1950-53. (Az ÁVO pincéjében és Recsken.) Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
120. tétel:Erotika. Bocaccio, (Giovanni): Dekameron, melyben hét bájos firenzei hölgy és három ifjú száz tarka mesét kötött a szerelem hervadhatatlan örökifjan virágzó csokrába. Forró Pál és Szini Gyula fordítása. F(ranz) von Bayros rajzaival.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft