Olaj, vászon, 285 x 110 cm, Jelezve hátoldalon: Fajó '89

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

Fa dísztárgyak

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Fehérarany 585, sorban rendezett, buton foglalt 8 modern csiszolású briliáns cca. 0,80 ct, M-O, VS-SI2 6,4 g, hossz: 20 cm

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 17 x 28,5 cm, Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1856

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Maurer Dóra (Budapest, 1937) Pompeji-sor 10. (Várakozás), 1966 Rézkarc, papír 170 × 170 mm Jelzve balra lent: Várakozás Jelezve jobbra lent: Maurer 1966 Oeuvre-jegyzék: 39. In.: Maurer Dóra. Szerk.: Maurer Dóra, Budapest, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Rézkarc, papír , 39 x 27,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kass/84, Jelezve középen lent: A/p, Jelezve balra lent: Biblia

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Tempera, homok, akvarell, papír, 93 x 64 cm, Jelezve jobbra lent: Tolvaly Ernő 1992

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Ékszer, drágakő

120. tétel:

Női gyűrű

Fehérarany 750, virágforma gyűrűfej 52 modern csiszolású briliáns cca. 0,50 ct, J, P1-P2, 5,1 g, méret: 54

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Ceruza, színes ceruza, papír , 23,5 x 17 cm, Jelezve balra lent: Rozsda

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, papírlemez , 63 x 46,5 cm, Jelezve hátoldalon: 2 síkú relief festmény Pál István festőművész Gyöngyös-Solymosi tájkép.; A többsíkú képmegoldás szerzői joga és reprodukció joga fenntartva

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Ifj. Benedek Jenő (Csongrád,1939 – Budapest,2019) Az út véget ér Olaj, farost 40 × 59 cm Jelezve balra lent: ifj. Benedek

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gömöry-Laiml László: Fegyveres közbelépésünk a keleti kérdésben 1840-41-ben.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

(Gárdonyi Géza) Göre Gábor: A pesti úr. Hetedik eresztés.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Gyermek- és ifjúsági művek. A Tündérvásár képes kalendáriuma. 1929.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Akvarell, papír, 46,5 x 55,5 cm, Jelezve jobbra lent: Basch

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

60x80 cm olaj, farost, jelzés balra lent: Dobrovits 86.

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, karton, 50 x 65 cm, Jelezve jobbra lent: Rozsda, Hátoldalon felirat: Endre Rozsda Il rue de L'Epargne Chatillon-sous-Bagneux (Seine) France REN-09-11- Tigre dans le desert

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Fehér Klára: Hová álljanak a belgák? Regény. Első kiadás. Várkonyi Endre (1926-2020) újságíró, szerkesztő számára dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Végh András (1940-): Buburékcsokor, 2022, akril, papír, 50 x 40 cm, Jelezve jobbra lent

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

A Cserépfalvi kiadó Kék könyvek sorozata, 6 db. Borítós példányok.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, vászon, 75 x 55 cm, Jelezve jobbra lent: Koszta J.

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

295 x 420 mm Egyedi beavatkozású print, papír 2/12, j.j.l.: ef.Zámbó 91.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Faludy György: Börtönversek. 1950-53. (Az ÁVO pincéjében és Recsken.) Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Erotika. Bocaccio, (Giovanni): Dekameron, melyben hét bájos firenzei hölgy és három ifjú száz tarka mesét kötött a szerelem hervadhatatlan örökifjan virágzó csokrába. Forró Pál és Szini Gyula fordítása. F(ranz) von Bayros rajzaival.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00