mű kovácsolt vas

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Ékszer, drágakő

122. tétel:

Briliáns gyűrű

Fehérarany 585, karmazált fazon, középen 1 smaragd cca. 1,20 ct, 8 modern csiszolású briliáns cca. 1,30 ct, J, P1, 4,7 g, méret: 54

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 90 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: B. Wellisch M

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Szalay Lajos (Őrmező, 1909 – Miskolc, 1995) Magvető Tus, papír 260 × 190 mm Jelezve jobbra lent: Szalay

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Szén, papír , 53 x 38 cm, Jelezve jobbra lent: Csók 95, Jelezve balra fent: Zsuzska

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Olaj, vászon, 70,5 x 70 cm, Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Fehérarany 750, hosszúkás csüngős fazon 154 pave foglalt modern csiszolású briliáns cca. 1,00 ct, L-M, SI2-P1, beszúrós stiftes szereléssel, 18,0 g

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Monotípia, papír , 76 x 64 cm, Jelezve jobbra lent: KondorB.; Jelezve balra lent: Julinak szeretettel Kondor -966.

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Keménycserép, plasztikus, rátett, összedolgozott díszítéssel. A többszínű, transzparens eozin mázas alapon a plasztikus részek savmaratott, opak, aranyszínű mázzal festettek., Magasság: 29,9 cm, szélesség: 13,4 cm, Jelzés: domború körpecsét, masszába nyom

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Birkás István (Kunmadaras, 1947 – Dunaújváros, 2018) Okker jeles kép Farost alapon fa és gipsz applikáció 41 × 31 cm Jelezve balra lent: BI ligatúra

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiad. Számos szövegképpel.

Kikiáltási ár: 3 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

Gasztronómia. Festetits (Festetich) Andorné (Pejacsevich Lenke grófnő): Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Gyógyszerészet, orvostudomány. Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód és gyógyszertan kezdő h. orvosok és művelt nemorvosok használatára. Ötödik bőv. kiad. I. kötet.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, vászon, 81 x 100 cm, Jelezve balra lent: Ifj. Czene Béla

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

32x46 cm akvarell, papír, jelzés jobbra lent: Hankó B. 87.

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, MDF, 70 x 100,5 cm, Jelezve jobbra lent: Harasztÿ István / 95; Jelezve hátoldalon: Ildikónak 30. szül. napjára Harasztÿ István

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Fehér Klára: Oxygénia. 3. kiadás. Várkonyi Endre (1926-2020) újságíró, szerkesztő számára dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Vető Orsolya Lia (1991-): Biophilia (38PDS), 2022, akril, vászon, 40 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

Dante Alighieri: La Commedia di --. Novamente riveduta nel testo e dichiarata da Brunone Bianchi.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, vászon, 73 x 60 cm, Jelezve jobbra fent: Czóbel

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

195 x 290 mm Tus papír, j.j.l.: Drégely 1981.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Fedor Ágnes - Radó Zsuzsa: Nincs mit felvennem! Az öltözködés illemtana.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Ezer év Pest vármegye földjén. Történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. (Összeáll. Endre László, Fára József, Kampis Antal stb.).

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Folyóirat. A Magyarság hetilap 1925-ös évfolyamának képes mellékletei egybekötve. 1925. február 26 - december 25. (Nem teljes.)

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00