mű kovácsolt vas
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 585, karmazált fazon, középen 1 smaragd cca. 1,20 ct, 8 modern csiszolású briliáns cca. 1,30 ct, J, P1, 4,7 g, méret: 54
Kikiáltási ár: 400 000 FtFestmény, grafika
122. tétel:B. Wellisch Margit (1892-?): Lány mandolinnal (Nő gitárral), 1930 körül
Olaj, vászon, 90 x 80 cm, Jelezve jobbra lent: B. Wellisch M
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtSzalay Lajos (Őrmező, 1909 – Miskolc, 1995) Magvető Tus, papír 260 × 190 mm Jelezve jobbra lent: Szalay
Kikiáltási ár: 140 000 FtSzén, papír , 53 x 38 cm, Jelezve jobbra lent: Csók 95, Jelezve balra fent: Zsuzska
Kikiáltási ár: 260 000 FtOlaj, vászon, 70,5 x 70 cm, Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond
Kikiáltási ár: 480 000 FtFehérarany 750, hosszúkás csüngős fazon 154 pave foglalt modern csiszolású briliáns cca. 1,00 ct, L-M, SI2-P1, beszúrós stiftes szereléssel, 18,0 g
Kikiáltási ár: 380 000 FtFestmény, grafika
122. tétel:Kondor Béla (1931-1972): Babits Mihály: Veronika kendője I. (variáció a.), 1966
Monotípia, papír , 76 x 64 cm, Jelezve jobbra lent: KondorB.; Jelezve balra lent: Julinak szeretettel Kondor -966.
Kikiáltási ár: 1 500 000 FtPorcelán, kerámia
122. tétel:Zsolnay Díszkancsó, bogyós, leveles díszítéssel, Zsolnay, 1902, Formaterv: Mack Lajos
Keménycserép, plasztikus, rátett, összedolgozott díszítéssel. A többszínű, transzparens eozin mázas alapon a plasztikus részek savmaratott, opak, aranyszínű mázzal festettek., Magasság: 29,9 cm, szélesség: 13,4 cm, Jelzés: domború körpecsét, masszába nyom
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtBirkás István (Kunmadaras, 1947 – Dunaújváros, 2018) Okker jeles kép Farost alapon fa és gipsz applikáció 41 × 31 cm Jelezve balra lent: BI ligatúra
Kikiáltási ár: 150 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiad. Számos szövegképpel.
Kikiáltási ár: 3 200 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Gasztronómia. Festetits (Festetich) Andorné (Pejacsevich Lenke grófnő): Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése.
Kikiáltási ár: 8 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Gyógyszerészet, orvostudomány. Argenti Döme: Hasonszenvi gyógymód és gyógyszertan kezdő h. orvosok és művelt nemorvosok használatára. Ötödik bőv. kiad. I. kötet.
Kikiáltási ár: 3 000 FtOlaj, vászon, 81 x 100 cm, Jelezve balra lent: Ifj. Czene Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft32x46 cm akvarell, papír, jelzés jobbra lent: Hankó B. 87.
Kikiáltási ár: 38 000 FtOlaj, MDF, 70 x 100,5 cm, Jelezve jobbra lent: Harasztÿ István / 95; Jelezve hátoldalon: Ildikónak 30. szül. napjára Harasztÿ István
Kikiáltási ár: 400 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Fehér Klára: Oxygénia. 3. kiadás. Várkonyi Endre (1926-2020) újságíró, szerkesztő számára dedikált példány.
Kikiáltási ár: 2 000 FtVető Orsolya Lia (1991-): Biophilia (38PDS), 2022, akril, vászon, 40 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 360 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Dante Alighieri: La Commedia di --. Novamente riveduta nel testo e dichiarata da Brunone Bianchi.
Kikiáltási ár: 10 000 FtOlaj, vászon, 73 x 60 cm, Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft195 x 290 mm Tus papír, j.j.l.: Drégely 1981.
Kikiáltási ár: 18 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Fedor Ágnes – Radó Zsuzsa Fedor Ágnes – Radó Zsuzsa: Nincs mit felvennem! Az öltözködés illemtana.
Fedor Ágnes - Radó Zsuzsa: Nincs mit felvennem! Az öltözködés illemtana.
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Ezer év Pest vármegye földjén. Történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. (Összeáll. Endre László, Fára József, Kampis Antal stb.).
Kikiáltási ár: 2 000 FtKönyv, papírrégiség
122. tétel:Folyóirat. A Magyarság hetilap 1925-ös évfolyamának képes mellékletei egybekötve. 1925. február 26 - december 25. (Nem teljes.)
Kikiáltási ár: 3 000 Ft