litográfia, próbanyomat, szignált, 23 x 29
Kikiáltási ár: 15 000 FtEzüst talpon fúvott és gyémántoltan csiszolt üveg kínálótál. Bordákkal tagolt peremein domborított, poncolt és vésett leveles-virágos bordűr. Üveg peremein apróbb csorbák. Jelzett: Schwäbisch Gmünd, 800-as fémfinomsági jellel, Gebrüder Deyhle. Német, 1930
Kikiáltási ár: 100 000 FtFestmény, grafika
123. tétel:Jaschik Ámos (1885-1950): A csodagyémánt (Illusztráció Maurice Maeterlinck "Kék madár" című művéhez)
Ceruza, anilin, papír, 23x21,5 cm, Jelzés nélkül, Hátoldalon: Magyar és Pasztellfestők Egyesületének raglapja
Kikiáltási ár: 240 000 FtKondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Kentaur, 1968 Rézkarc, papír 120 x 165 mm Jelezve balra lent: 50/17 Kentaur Jelezve jobbra lent: Kondor B. 1968
Kikiáltási ár: 75 000 FtSzent György tallér Ezüst, 29 g. Aranyozott ezüst keretben. Jelzett: Bécs, XIX. század vége. Átm.: 4,5 cm
Kikiáltási ár: 80 000 FtOlaj, fa, 49,5 x 59,5 cm, Jelezve jobbra lent: Orbán Croissy 23.
Kikiáltási ár: 950 000 FtKézelőgombpár Fehérarany 585, matított, szögletes forma, Varga Miklós design, 9,6 g
Kikiáltási ár: 150 000 FtGulyás Dénes (Doboz, 1927 – Budapest, 2003) Női portré, 1963 Olaj, vászon 80 × 60 cm Jelezve jobbra lent: G.D. 63
Kikiáltási ár: 140 000 FtFestmény, grafika
123. tétel:Munkácsy Mihály (1844-1900): Anya gyermekével. Tanulmány a Siralomházhoz, 1869
Olaj, fa, 50 x 37 cm, Jelezve balra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 24 000 000 FtPasztell, ceruza, papír, 100 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Pet'R'97
Kikiáltási ár: 400 000 Ftréz, üveg
Kikiáltási ár: 5 000 FtFehérarany 585, vékony anker láncon háromszög forma függő és fülbevalópár, 159 modern csiszolású briliáns cca. 2,40 ct, H, VVS, 11,7 g, hossz: 50 cm
Kikiáltási ár: 300 000 FtOlaj, vászon, 54 x 65 cm, Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 500 000 FtLászló Gyula (Kőhalom, 1910 – Nagyvárad, 1998) Fekvő akt, 1930-as évek közepe Diópác, papír 310 × 310 mm Jelezve jobbra fent: László Gyula
Kikiáltási ár: 36 000 FtSzitanyomat, papír, 53 x 47 cm, Jelezve jobbra lent: Fajó’69-91., Jelezve balra lent: 14/90
Kikiáltási ár: 240 000 FtPapíraplikáció, színes ceruza, papíron, 50 x 40 cm, Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019., Jelezve balra lent: O. 1/1
Kikiáltási ár: 180 000 FtArany 580, buton foglalt 4 régi csiszolású briliáns cca. 1,20 ct, J, SI2, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 2,8
Kikiáltási ár: 380 000 FtOlaj, rétegelt falemez , 48 x 66 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 850 000 FtOlaj, fa , 19 x 14 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemisza; Hátoldalon felirat: Dzodzoglu- Jorgosz-nak szeretettel 1982. márc. 2.-án Bornemisza László
Kikiáltási ár: 160 000 FtBirkás István (Kunmadaras, 1947 – Dunaújváros, 2018) Napló, 1998 Akril, papír 49 × 39 cm Jelezve jobbra lent: BI ligatúra 98.07.14.
Kikiáltási ár: 85 000 FtKönyv, papírrégiség
123. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. Benedek Elek: Öcsike levelei az ő nadselü gondolatairól. Róna Emy rajzaival.
Kikiáltási ár: 4 500 FtKönyv, papírrégiség
123. tétel:Gasztronómia. Gyurcsány Ferenc: Gyurcsány a konyhában. Aláírt példány.
Kikiáltási ár: 3 000 FtKönyv, papírrégiség
123. tétel:Gyógyszerészet, orvostudomány. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. Negyedik kiadás. I-II. kötet. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 4 000 FtOlaj, papírlemez, 36 x 35,5 cm, Jelezve jobbra lent: Pólya T
Kikiáltási ár: 550 000 Ft