litográfia, próbanyomat, szignált, 23 x 29

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció: 90. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2020-12-05 11:00

Ezüst talpon fúvott és gyémántoltan csiszolt üveg kínálótál. Bordákkal tagolt peremein domborított, poncolt és vésett leveles-virágos bordűr. Üveg peremein apróbb csorbák. Jelzett: Schwäbisch Gmünd, 800-as fémfinomsági jellel, Gebrüder Deyhle. Német, 1930

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-10 17:00

Ceruza, anilin, papír, 23x21,5 cm, Jelzés nélkül, Hátoldalon: Magyar és Pasztellfestők Egyesületének raglapja

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2020-12-19 19:00

Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Kentaur, 1968 Rézkarc, papír 120 x 165 mm Jelezve balra lent: 50/17 Kentaur Jelezve jobbra lent: Kondor B. 1968

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-04-28 17:00

Szent György tallér Ezüst, 29 g. Aranyozott ezüst keretben. Jelzett: Bécs, XIX. század vége. Átm.: 4,5 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-05-05 17:00

Olaj, fa, 49,5 x 59,5 cm, Jelezve jobbra lent: Orbán Croissy 23.

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-02 18:00

Ékszer, drágakő

123. tétel:

Kézelőgombpár

Kézelőgombpár Fehérarany 585, matított, szögletes forma, Varga Miklós design, 9,6 g

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-22 18:00

Gulyás Dénes (Doboz, 1927 – Budapest, 2003) Női portré, 1963 Olaj, vászon 80 × 60 cm Jelezve jobbra lent: G.D. 63

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, fa, 50 x 37 cm, Jelezve balra lent: Munkácsy

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

Pasztell, ceruza, papír, 100 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Pet'R'97

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-11-20 18:00

réz, üveg

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Fehérarany 585, vékony anker láncon háromszög forma függő és fülbevalópár, 159 modern csiszolású briliáns cca. 2,40 ct, H, VVS, 11,7 g, hossz: 50 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, vászon, 54 x 65 cm, Jelezve balra lent: Márffy Ödön

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

László Gyula (Kőhalom, 1910 – Nagyvárad, 1998) Fekvő akt, 1930-as évek közepe Diópác, papír 310 × 310 mm Jelezve jobbra fent: László Gyula

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Szitanyomat, papír, 53 x 47 cm, Jelezve jobbra lent: Fajó’69-91., Jelezve balra lent: 14/90

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Papíraplikáció, színes ceruza, papíron, 50 x 40 cm, Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019., Jelezve balra lent: O. 1/1

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Arany 580, buton foglalt 4 régi csiszolású briliáns cca. 1,20 ct, J, SI2, patentzáras beakasztással, 1930 körül, 2,8

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Olaj, rétegelt falemez , 48 x 66 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, fa , 19 x 14 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemisza; Hátoldalon felirat: Dzodzoglu- Jorgosz-nak szeretettel 1982. márc. 2.-án Bornemisza László

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Birkás István (Kunmadaras, 1947 – Dunaújváros, 2018) Napló, 1998 Akril, papír 49 × 39 cm Jelezve jobbra lent: BI ligatúra 98.07.14.

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. Benedek Elek: Öcsike levelei az ő nadselü gondolatairól. Róna Emy rajzaival.

Kikiáltási ár: 4 500 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

Gasztronómia. Gyurcsány Ferenc: Gyurcsány a konyhában. Aláírt példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Gyógyszerészet, orvostudomány. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. Negyedik kiadás. I-II. kötet. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, papírlemez, 36 x 35,5 cm, Jelezve jobbra lent: Pólya T

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00