35x65 cm olaj, farost, jelzés jobbra lent: H.É.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Olaj, farost, 119,5 x 73 cm, Jelzés nélkül:

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Fehér Klára: Perben, haragban. Két regény. Első kiadás. Várkonyi Endre (1926-2020) újságíró, szerkesztő számára dedikált példány.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Vincze Ottó (1964-): A tanárnő (csak buliban dohányzik), 2014, szitanyomat, 54,5 x 52,5 cm, Jelezve lent

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

(Dante, Alighieri): Allighieri Dante új élete. Olaszból fordítva, szerző életrajzával, bevezetéssel és jegyzetekkel kisérve Császár Ferencz által. 2. kiad. Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képvi

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, vászon, 90 x 116 cm, Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor; Jelezve hátoldalon: Őszi reggel NB 1911 Boromisza Tibor

Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

31 x 21,5 cm Akrill papír, j.k.l.: Drégely

Kikiáltási ár: 34 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-02-08 19:00

Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Első kiadás. + Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Első kiadás.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Faragó Miksa: A Kossuth-bankók kora. A szabadságharc pénzügyei. Írta --. Előszót írt hozzá Madarassy-Beck Gyula.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Folyóirat. Századok. 1908. A Magyar Történelmi Társulat közlönye. Szerk. Nagy Gyula. XLII. évf. Az előzéklapon a marcaltői gróf Esterházy Károly ex librisszével.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00

Gouache, pasztell, papír, 62,5 x 49 cm, Jelezve középen lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-17 18:00

Bibliofília. Vörösmarty Mihály: -- összes költői művei. Költemények, költői elbeszélések, drámák, pályalombok, Shakespeare fordítások. Művészi kivitelű színes képekkel. Sajtó alá rend. és életrajzzal ell. Endrei Zalán. A színes műmellékleteket festette Ge

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Csillag József (1894-1977): Vasárnap a templomnál. J.j.l.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Gere József: A szárnyaskerék katonái. Hogyan lett Balassagyarmat a legbátrabb város? Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

Olaj, vászon, 69 x 105 cm, Jelezve jobbra lent: Madarász Gy.

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Folyóirat. Színházi élet. 1931 -1940. Színházi, irodalmi és művészeti hetilap. Főszerkesztő: Incze Sándor. Szórványszámok, 22 db.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00

Folyóirat. Áller Képes Családi Lapja. 1924-1926. Szórványszámok, 49 db.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

Stifter, Adalbert Stifter, Adalbert: A pusztai falu. Ford. Szabó Lőrinc. Kner-kiadvány. Első kiadás. Szabó Lőrinc által aláírt példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-12-03 18:00

Könyv, papírrégiség

123. tétel:

Erotissimo (1969).

Erotissimo (1969). Rendezte: Gérard Pirès. Főszereplők: Annie Girardot, Daniel Prévost. Plakáttervező: Nincs feltüntetve (1970). Hajtott, felcsavarva, apró szakadással, 81×56,5 cm

Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/01/28 20:00

43x37 cm, Olaj, vászon, elegánsan keretezve, jelezve jobbra lenn, XX. század első fele

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/12 18:00

Dianás és négylevelű lóhere fémjelzéssel, ezüst galvanoplasztikával, kopott, alján kisebb horpadásokkal, nettó: 386 gr. m:20,5 cm, d:10,5 cm

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2025/12/28 20:00

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2014-12-09 12:00

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-03-24 17:00

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2015-05-19 18:00