papír, akvarell, jjl., 24,5 x 17 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft

Ezüst, 214 g. Öblös tálka, belül aranyozva. Palástján rokályos díszítmény, csavart fülén és kanálkáján öntött és cizellált, zenélő puttó. Jelzett: Prága, XIX. sz. vége, S K mesterjeggyel. Tálka M.: 14,5 cm Átm.: 11 cm Kanál H.: 16,7 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-09-28 17:00

Akvarell, papír 53,5x64 cm Jelezve jobbra fent: Bene Géza 943.

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

Szőnyi István ( Újpest, 1894 - Zebegény, 1960 ) Zebegényi táj - Domboldal Technika: akvarell Hordozó: papír Méret: 360 x 550 mm Jelezve: balra lent 2010.12.01.-én szerepelt a Polgár Galéria festmény aukcióján.

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

Piedone l'africano 1978 olasz Steno (rend.) 1000 × 700 mm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, fa,47 x 40

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

olaj, vászon, 60*80 cm, j.j.l.: Gyertyáni Németh Gy.

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

Kaukázus-Seychour-szőnyeg

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Fülbevaló pár Antik arany 18 K, farkába harapó kígyóforma, zománc, rubin és gyöngydíszítéssel, XIX. sz. eleje, 8,5 g, zománc és gyöngy kopott

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

olaj, vászon, 57*93 cm

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

Hollóházi Jurcsák László 4. évszak váza Magassága: 37 cm Szélessége: 16 cm Jelzett Állapot: Hibátan

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Lánc függővel_x000D_ Fehérarany 585, vékony kocka láncon hatágú csillagforma, 6 szögletes csiszolású fekete briliáns cca. 0,90 ct és 18 apró briliáns cca. 0,35 ct (MTCrVs) ékítéssel, 4,6 g, hossz: 44 cm

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Akvarell, papír kartonon 30x23 cm

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

akril, papír 82x52 cm

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

olaj, vászon, 61*72,5 cm
j.n., Aukcionálva: Ernst Aukció 1924., 439. tétel

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft

vegyes technika, papír; 65 x 50

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

1889. Tűzkár és vagyonbiztosítási kiskönyv

Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-01-26 18:00

Kondor Béla_x000D_ Pestlőrinc, 1931 - _x000D_ Budapest, 1972_x000D_ _x000D_ ATOMÁGYÚ_x000D_ Rézkarc, papír_x000D_ 230 × 180 mm_x000D_ Jelezve jobbra lent:_x000D_ Kondor Béla_x000D_ Jelezve balra lent:_x000D_ 50/40_x000D_

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-02-21 17:00

szén, papír, Jaritz, 28*46 cm

Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Aukció: 41. Aukció
Aukció időpontja: 2017-03-08 18:00

Ékszer, drágakő

124. tétel:

NŐI GYŰRŰ

18 K fehér arany. Négykarmos foglalatban briliáns csiszolású gyémánttal ( M1, VS2, TCr ), cca: 0,22 ct. XX. század. Bruttó: 3, 24 gr

Kikiáltási ár: 80 000 Ft

olaj, vászon, 54*73 cm, j.j.l.: Zsombolya Burghardt Rezső

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-07 17:00

Nemesfém tárgyak

124. tétel:

Vodkáspohár

Ezüst, 47 g. Jelzett: Moszkva, 1861. M.: 6,3 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-03-21 17:00

124. tétel:

Spagetti-ház

Spagetti-ház Spaghetti House 1982 olasz Giulio Paradisi (rend.) Éri Jenő Tamás (graf.) 594 x 420 mm

Kikiáltási ár: 17 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-19 17:00

Akvarell, tempera, papír, 41 x 60 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-04-27 18:00