Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Két angyal (1969) Rézkarc, papír 233 × 212 mm Jelezve jobbra lent: Kondor B.

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

olaj, fa, 11*16,5 cm, j.b.l.: Carolus Pállya

Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960) Római fürdő Rézkarc, papír 160 × 210 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

Olaj, vászon 69x84,5 cm

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

32,5x23,5,vegyes technika, papír

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

Szoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 szögletes csiszolású briliáns 0,79 ct (MCrVs) ékítéssel, 2,3 g, átmérő: 16,8 mm

Kikiáltási ár: 620 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

olaj, fa, 60*76 cm, j.j. a kutya alatt: A. Braurf., VÉDETT - NO EXPORT, sérült

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

Szent Györgyi Érmek, Szent György aranyérem 5 Dukat súlyban /Goldmedaille in 5 Dukaten Gewicht/ , Au , évszám nélkül, XVIII. sz. /ohne Jahreszahl/ , Kremnitz , Jeremias Roth měve Av: S:GEORGIVS•EQVITVM•PATRONVS• alul mesterjegy /unten Meisterzichen/ R , R

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

színes litográfia, Imprimerie Chaix kiadása, 40 x 28,8 cm

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Kávéskanna két darab csészével_x000D_ Ezüst, 345 g., belül aranyozás nyomaival. Kávéskanna és 2 darab kávéscsésze aljjal._x000D_ Jelzett: Bécs, 1880 körül, Gedlitzka & Söhne._x000D_ M.: 20,5 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00

4 darab emlékpohár Fúvott és csiszolt, színtelen üveg rézrubin páccal fedett. Felületükön festett zománcdísszel- és aranyozással, egyiken medalionban maratással díszítve. A szőlőleveles pohár talpperemén kisebb csorbák. Cseh ill. Magyar, 1880 körül. M.: 1

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-26 18:00

olaj, karton, fára ragasztva, 25,5*32,5 cm, j.n. , sérült

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-09-25 17:00

Olaj, vászon, 100x81 cm, Jelezve balra lent: Perlmutter

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-05 18:00

13x19, olaj, papír, jelezve jobbra lent: Gulácsy L

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-07 18:00

Montblanc Sport GMT férfi karóra Acéltok és -csat, ezüst színű számlap, háromszög forma, foszforeszkáló indexjelzésekkel és dátumablakkal, második időzóna kijelzés, zafírüveg, 200 méterig vízálló tok, automata, 21 köves szerkezet (ETA 2893-2). Jelzett: Mo

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-10-30 18:00

Ékszer, drágakő

124. tétel:

Karkötő

Arany 585, 8 navett formájú, faragott kagyló camea, szárnyas puttók különböző jeképekkel ábrázolva, 2 soros láncszemekkel kapcsolva, nyelves zárral, biztonsági lánccal, XIX. sz. vége, után fémjelzett, 21,3 g, hossz: 18 cm

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

olaj, vászon, 37*64,5 cm, j.b.l.: Dom. Brandi

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Molnár Z. János: Csendélet az Est folyóirattal és pipával olaj, fa 11,5 x 16, 5cm Jelezve jobbra lent: Molnár Z. János

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

124. tétel:

Nyaklánc Fope

Arany 750, anker láncon 3 különböző függő, 55 apró_x000D_ briliáns cca. 0,50 ct (MCrSi) ékítéssel, jelzett Fope,_x000D_ 18,8 g, hossz: 40 cm

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Olaj, vászon,100,5x70 cm,Jelezve jobbra lent: 1936 Iványi Grünwald Béla Lelle

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

23x28,olaj, karton,jelezve jobbra lent: Nagy István

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Koffán Károly (Geresd, 1909 – Budapest, 1985) Gerle Monotípia, papír 102 X 145 mm Jelezve jobbra lent: Koffán

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Kelemen Emil
(Budapest, 1895 - New York, 1975)
Lajtosok (1936)
Tempera, vászon
70 X 120,5
Hátoldalon:
Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület törzsköyvi lapja, 1936

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

olaj, farost, 60*70 cm, j.j.f.: Szentgyörgyi 67

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00