Konfár Gyula (Budapest, 1933 – Budapest, 2008) Bacchanália Olaj, farost 100 × 120 cm Jelezve jobbra lent: Konfár
Kikiáltási ár: 460 000 FtFestmény, grafika
137. tétel:Ligeti Antal (1823-1890): Itáliai naplemente (Délolaszországi tengerpart), 1874
Olaj, vászon , 79 x 118,5 cm, Jelezve középen lent: Ligeti A. 1874
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ftfa, 117x65x35 cm
Kikiáltási ár: 10 000 FtArany 750, sorba rendezett levél motívumok, 10 karmos foglalású, modern csiszolású briliáns cca. 0,40 ct, H, VS, 40,9 g, hossz: 18,5 cm
Kikiáltási ár: 900 000 FtOlaj, farost, 80 x 60 cm, Jelezve balra lent: Czene Béla 1963., Jelezve hátoldalon: Czene Béla: Esőben 60x80
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtJakovits József (Budapest, 1909 – Budapest, 1994) Az ördög legyőzése, 1956 Ceruza, papír 290 × 210 mm Jelzés nélkül Forradalmi sorozat, VII. lap Proveniencia: egykor Gyarmathy Tihamér gyűjteményében Kiállítva és reprodukálva: Jakovits József emlékkiállí
Kikiáltási ár: 150 000 FtSzén, pasztell, papír, 48,5 x 66,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 650 000 FtDombornyomású papír, 48 x 39 cm, Jelezve jobbra lent : Hajdu 1977, Jelezve balra lent: 52/75
Kikiáltási ár: 100 000 FtArany 750, kézi vésett tekeredő kígyóforma, többszínű zománc díszítéssel, 1 karmos foglalású modern csiszolású briliáns cca. 0,08 ct, J, VVS, 23,7 g
Kikiáltási ár: 480 000 FtOlaj, papír, kollázs, 53 x 43,5 cm, Jelezve jobbra lent: Szikora 92
Kikiáltási ár: 380 000 FtOlaj, vászon , 55 x 70 cm, Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 1 000 000 FtDienes Gábor (Debrecen, 1948 – Budapest, 2010) Madár Vegyes technika, papír 100 × 69 cm Jelezve jobbra lent: DG. 88.
Kikiáltási ár: 650 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Gyermek- és ifjúsági művek. May Károly: Az inka öröksége. Kalandos regény az érettebb ifjúság számára. Átdolg. Mikes Lajos 2. kiad.
Kikiáltási ár: 6 000 FtGyenes István: Gestapo. Hitler vérebei.
Kikiáltási ár: 1 200 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Képekkel ellátták Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. 4 színes képpel és 138 ábrával. Harmadik, bővített kiadás.
Kikiáltási ár: 4 000 FtOlaj, papírlemez, 32 x 33 cm, Jelezve jobbra lent: B János.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft50x70 cm olaj, vászon jelzés jobbra lent: Szabó Lajos 1987.
Kikiáltási ár: 50 000 FtAkril, vászon, 126 x 101 cm, Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 600 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Folyóirat. Grafikai Szemle. 1938. Nyomdaipari Szakfejlesztő Folyóirat. Szerk. Novák László. XXVIII. évf. 5. sz.
Kikiáltási ár: 1 400 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Fabre, (Jean Henri): Souvenirs entomologiques. Etudes sur l'instinct et les moeurs des insectes. 10-11. kötet. Marion Bourbon del Monte (1872-1960) márkiné possessori bejegyzésével.
Kikiáltási ár: 10 000 FtFestmény, grafika
137. tétel:Telepy Károly (1828-1906): Itáliai nő csörgődobbal (Ciociara csörgő dobbal), 1880 körül
Olaj, vászon, papírlemezen, 46 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 950 000 FtFővárosi évkönyvek, 3 db.
Kikiáltási ár: 4 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Folyóirat. Természettudományi Közlöny. 1879. Havi folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk. Szily Kálmán és Paszlavszky József. 11. évfolyam.
Kikiáltási ár: 6 000 FtKönyv, papírrégiség
137. tétel:Grafikai művészetek könyvtára. Szerk. és kiad. Novák László. 1-14. köt. Teljes sorozat.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft