Konfár Gyula (Budapest, 1933 – Budapest, 2008) Bacchanália Olaj, farost 100 × 120 cm Jelezve jobbra lent: Konfár

Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-07 17:00

Olaj, vászon , 79 x 118,5 cm, Jelezve középen lent: Ligeti A. 1874

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-10-17 18:00

fa, 117x65x35 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-01 18:00

Arany 750, sorba rendezett levél motívumok, 10 karmos foglalású, modern csiszolású briliáns cca. 0,40 ct, H, VS, 40,9 g, hossz: 18,5 cm

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-07 18:00

Olaj, farost, 80 x 60 cm, Jelezve balra lent: Czene Béla 1963., Jelezve hátoldalon: Czene Béla: Esőben 60x80

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-12-19 18:00

Jakovits József (Budapest, 1909 – Budapest, 1994) Az ördög legyőzése, 1956 Ceruza, papír 290 × 210 mm Jelzés nélkül Forradalmi sorozat, VII. lap Proveniencia: egykor Gyarmathy Tihamér gyűjteményében Kiállítva és reprodukálva: Jakovits József emlékkiállí

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-02-22 17:00

Szén, pasztell, papír, 48,5 x 66,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-28 18:00

Dombornyomású papír, 48 x 39 cm, Jelezve jobbra lent : Hajdu 1977, Jelezve balra lent: 52/75

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-03-27 18:00

Ékszer, drágakő

137. tétel:

Melltű

Arany 750, kézi vésett tekeredő kígyóforma, többszínű zománc díszítéssel, 1 karmos foglalású modern csiszolású briliáns cca. 0,08 ct, J, VVS, 23,7 g

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-05-16 18:00

Olaj, papír, kollázs, 53 x 43,5 cm, Jelezve jobbra lent: Szikora 92

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-01 18:00

Olaj, vászon , 55 x 70 cm, Jelezve balra lent: Berény

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Aukció: 69. Aukció
Aukció időpontja: 2022-05-31 18:00

Dienes Gábor (Debrecen, 1948 – Budapest, 2010) Madár Vegyes technika, papír 100 × 69 cm Jelezve jobbra lent: DG. 88.

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-06-08 19:00

Gyermek- és ifjúsági művek. May Károly: Az inka öröksége. Kalandos regény az érettebb ifjúság számára. Átdolg. Mikes Lajos 2. kiad.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-02 18:00

Gyenes István: Gestapo. Hitler vérebei.

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Képekkel ellátták Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. 4 színes képpel és 138 ábrával. Harmadik, bővített kiadás.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

Olaj, papírlemez, 32 x 33 cm, Jelezve jobbra lent: B János.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

50x70 cm olaj, vászon jelzés jobbra lent: Szabó Lajos 1987.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

Akril, vászon, 126 x 101 cm, Jelzés nélkül

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

Folyóirat. Grafikai Szemle. 1938. Nyomdaipari Szakfejlesztő Folyóirat. Szerk. Novák László. XXVIII. évf. 5. sz.

Kikiáltási ár: 1 400 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

Fabre, (Jean Henri): Souvenirs entomologiques. Etudes sur l'instinct et les moeurs des insectes. 10-11. kötet. Marion Bourbon del Monte (1872-1960) márkiné possessori bejegyzésével.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00

Olaj, vászon, papírlemezen, 46 x 35 cm, Jelezve jobbra lent: Telepy K.

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció: 71. Aukció
Aukció időpontja: 2022-12-19 18:00

Fővárosi évkönyvek, 3 db.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-12 18:00

Folyóirat. Természettudományi Közlöny. 1879. Havi folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk. Szily Kálmán és Paszlavszky József. 11. évfolyam.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-03-19 18:00

Grafikai művészetek könyvtára. Szerk. és kiad. Novák László. 1-14. köt. Teljes sorozat.

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-14 18:00