rézkarc, szignált
Kikiáltási ár: 12 000 FtVolt egyszer egy Amerika Es war einmal in Amerika német plakát 1984 amerikai Sergio Leone (rend.) 310 × 460 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 14 000 Ftmázas kerámia, 26,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftlitográfia, jbl, 20 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtDiener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 – Budapest, 1956) A párizsi Notre Dame Pasztell, papír 250 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 65 000 Ftrezezett alpakka, 20 x 21 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ftolaj, farost, 49*60 cm, j.j.l.: olvashatatlan
Kikiáltási ár: 38 000 Ftbronz, jelzett, 9,2 cm
Kikiáltási ár: 3 500 FtNői gyűrű Fehérarany 585, rozetta fazonú fej, 9 briliáns cca. 0,60 ct (R1CrSi) ékítéssel, 3,4 g, átmérő: 16,5 mm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftbronz, jelzett, 10,2 x 10,2 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft30x40 cm, olaj, farost, j,j,l: Ifj. Benedek
Kikiáltási ár: 30 000 Ftbronz, jelzett, 10 cm
Kikiáltási ár: 3 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 43 x 58 cm
Kikiáltási ár: 24 000 FtLavírozott tus, papír 71,5x60 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Ft60x90,5,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft147 x 205 cm
Kikiáltási ár: 48 000 FtÓra
47. tétel:Óralánc függővel Arany 580, nagy, vésett mintás karikaszemekből, forgatható pajzsforma függő, gyöngyház camea és hematit kő díszítéssel, eredeti ugrókarika és karabiner szereléssel, Pest, 1930 körül, 50,8 g, hossz: 34 cm
Kikiáltási ár: 450 000 Ftréz, alabástrom, lőszerhüvelyből
Kikiáltási ár: 12 000 Ftöntött sárgaréz, zománc díszítéssel, 9*9 cm
Kikiáltási ár: 30 000 Ft350x500 mm,akvarell,papír,j,b,l:Uhrig Zsigmond 1972.
Kikiáltási ár: 36 000 FtHunyadi Mátyás (1458-1490), Garas /Groschen/ , Ag , 1468, Körmöcbánya /Kremnitz/ , Av: +mOnETA•mAThIb•RbGIS•Vn , Rv:•PATROnA- hVnGARIE• oldalt verde- és mesterjegy /zur Seite Mzz. und Mmz./ K-VG Veit Mühlstein und Augustin Langsfelder , 2,40 g, Huszár: 69
Kikiáltási ár: 0 Ftvörösréz, jb., 11 x 18 x 3,5 cm
Kikiáltási ár: 2 800 Ftpapír, tus, akvarell, 17 x 24 cm
Kikiáltási ár: 1 000 FtMelltű Ezüst 835, áttört, ovális forma, piros üvegkő, apróigazgyöngy és zománc díszítéssel, 1940 körül, utánfémjelzett, 16,5 g, t
Kikiáltási ár: 10 000 Ft