rézkarc, szignált

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-17 18:00

Volt egyszer egy Amerika Es war einmal in Amerika német plakát 1984 amerikai Sergio Leone (rend.) 310 × 460 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 14 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

mázas kerámia, 26,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-31 18:00

litográfia, jbl, 20 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-14 18:00

Diener Dénes Rudolf (Nyíregyháza, 1889 – Budapest, 1956) A párizsi Notre Dame Pasztell, papír 250 × 320 mm Jelezve jobbra lent: Diener Dénes

Kikiáltási ár: 65 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

rezezett alpakka, 20 x 21 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-28 18:00

olaj, farost, 49*60 cm, j.j.l.: olvashatatlan

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

bronz, jelzett, 9,2 cm

Kikiáltási ár: 3 500 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-14 18:00

Ékszer, drágakő

47. tétel:

Női gyűrű

Női gyűrű Fehérarany 585, rozetta fazonú fej, 9 briliáns cca. 0,60 ct (R1CrSi) ékítéssel, 3,4 g, átmérő: 16,5 mm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

bronz, jelzett, 10,2 x 10,2 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

30x40 cm, olaj, farost, j,j,l: Ifj. Benedek

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-29 18:00

bronz, jelzett, 10 cm

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-11 18:00

papír, akvarell, jjl, 43 x 58 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-25 18:00

Lavírozott tus, papír 71,5x60 cm

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

60x90,5,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

147 x 205 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-09 18:00

Óralánc függővel Arany 580, nagy, vésett mintás karikaszemekből, forgatható pajzsforma függő, gyöngyház camea és hematit kő díszítéssel, eredeti ugrókarika és karabiner szereléssel, Pest, 1930 körül, 50,8 g, hossz: 34 cm

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

réz, alabástrom, lőszerhüvelyből

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-23 18:00

öntött sárgaréz, zománc díszítéssel, 9*9 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-28 17:00

350x500 mm,akvarell,papír,j,b,l:Uhrig Zsigmond 1972.

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-31 18:00

Hunyadi Mátyás (1458-1490), Garas /Groschen/ , Ag , 1468, Körmöcbánya /Kremnitz/ , Av: +mOnETA•mAThIb•RbGIS•Vn , Rv:•PATROnA- hVnGARIE• oldalt verde- és mesterjegy /zur Seite Mzz. und Mmz./ K-VG Veit Mühlstein und Augustin Langsfelder , 2,40 g, Huszár: 69

Kikiáltási ár: Ft
Aukció időpontja: 2018-06-09 09:00

vörösréz, jb., 11 x 18 x 3,5 cm

Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-06 18:00

papír, tus, akvarell, 17 x 24 cm

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Ékszer, drágakő

47. tétel:

Melltű

Melltű Ezüst 835, áttört, ovális forma, piros üvegkő, apróigazgyöngy és zománc díszítéssel, 1940 körül, utánfémjelzett, 16,5 g, t

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-06-13 18:00