papír, akvarell, jjl, keretben, 29,5 x 22,5 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-07-20 18:00

papír, pasztel, ceruza, jjk. keretben, 29,5 x 21,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-03 18:00

papír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-17 18:00

210x150mm linómetszet, papír, jelzés jobbra lent: Molnár Gabriellad

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Szász Endre (1926-2003): Bonbonier + sál (apró hibával)

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-08-31 18:00

papír, tus, jjl, keretben, 21 x 29,5 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-14 18:00

papír, olaj, pasztell, jjl., keretben, 62 x 45 cm

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 18:00

Boleratzky Lóránd: A magyar evangélikus püspöki intézmény egyházjogi és egyházkormányzati szerepe és jelentősége. Dedikált példány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-25 16:00

21 cm Formába öntött porcelán. ökörvér mázzal festve. Török János terve, 1965. Jelzett: bélyegzett hárompajzsos öttornyos márkajelzés és Made in Hungary.

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-09-28 19:00

Bibliofília. Rouveyre, Édouard: Connaissances nécessaires à un bibliophile. 5. kiad. I-II. kötet. Bíró Mihály által tervezett ex librisszel. Leszik Károly bibliofil bordázott gerincű félbőr-kötésében.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-02 16:00

papír, ceruza, jbl, keretben, 25,5 x 20 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-12 18:00

Olaj, vászon, 50 x 60 cm, Jelezve balra lent: Martyn

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció: 70. Aukció
Aukció időpontja: 2022-10-18 18:00

papír, olajpasztel, jjl, keretben, 29 x 38 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-10-26 18:00

36x27 cm olaj,vászon, farost, jelzés balra lent: Drégely

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-02 19:00

vászon, olaj, jjl, kasírozva, 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-09 18:00

Olaj, akvarell, papír, 3 x 29,5 x 21 cm, Jelezve lent: Tamil Jézus és Siva Linga 2003. SR / Siva Linga 2003. SR / Siva Linga és Parvati 2003. SR

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-13 18:00

papír, olaj, jjo. keretben, 24 x 30 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-11-23 18:00

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

vászon, olaj, jjl., 50 x 50 cm

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-07 18:00

Bibliofília. Moliére: Tartuffe. Vigjáték öt felvonásban. Írta --. Ford. Ivánfy Jenő. A fordító zilahi Kiss Jenő (1886-1938) politikusnak szóló dedikációjával.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-04 16:00

80x40 cm Olaj,farost, j.j.l.: Tóth Rozália

Kikiáltási ár: 55 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-05 19:00

Judith Nem's (Nemes Judit) (1948-): 21ZETA2, 2021, papír, akril, 50 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-09 18:00

(Bartók Lajos) Don Pedrő: Rúgott csillagok. Humoros költemények. Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2022-12-11 16:00