papír, akvarell, jjl, keretben, 29,5 x 22,5 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, pasztel, ceruza, jjk. keretben, 29,5 x 21,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, tus, jjf, keretben, 29,5 x 21,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ft210x150mm linómetszet, papír, jelzés jobbra lent: Molnár Gabriellad
Kikiáltási ár: 6 000 Ft210x150mm linómetszet, papír, jelzés jobbra lent: Molnár Gabriellad
Kikiáltási ár: 6 000 FtSzász Endre (1926-2003): Bonbonier + sál (apró hibával)
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, tus, jjl, keretben, 21 x 29,5 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, olaj, pasztell, jjl., keretben, 62 x 45 cm
Kikiáltási ár: 50 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Boleratzky Lóránd: A magyar evangélikus püspöki intézmény egyházjogi és egyházkormányzati szerepe és jelentősége. Dedikált példány.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft21 cm Formába öntött porcelán. ökörvér mázzal festve. Török János terve, 1965. Jelzett: bélyegzett hárompajzsos öttornyos márkajelzés és Made in Hungary.
Kikiáltási ár: 28 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Bibliofília. Rouveyre, Édouard: Connaissances nécessaires à un bibliophile. 5. kiad. I-II. kötet. Bíró Mihály által tervezett ex librisszel. Leszik Károly bibliofil bordázott gerincű félbőr-kötésében.
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, ceruza, jbl, keretben, 25,5 x 20 cm
Kikiáltási ár: 45 000 FtOlaj, vászon, 50 x 60 cm, Jelezve balra lent: Martyn
Kikiáltási ár: 380 000 Ftpapír, olajpasztel, jjl, keretben, 29 x 38 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ft36x27 cm olaj,vászon, farost, jelzés balra lent: Drégely
Kikiáltási ár: 60 000 Ftvászon, olaj, jjl, kasírozva, 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 48 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Olaj, akvarell, papír, 3 x 29,5 x 21 cm, Jelezve lent: Tamil Jézus és Siva Linga 2003. SR / Siva Linga 2003. SR / Siva Linga és Parvati 2003. SR
Kikiáltási ár: 900 000 Ftpapír, olaj, jjo. keretben, 24 x 30 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, olaj, jjo. keretben, 24 x 30 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftvászon, olaj, jjl., 50 x 50 cm
Kikiáltási ár: 38 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Bibliofília. Moliére: Tartuffe. Vigjáték öt felvonásban. Írta --. Ford. Ivánfy Jenő. A fordító zilahi Kiss Jenő (1886-1938) politikusnak szóló dedikációjával.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft80x40 cm Olaj,farost, j.j.l.: Tóth Rozália
Kikiáltási ár: 55 000 FtJudith Nem's (Nemes Judit) (1948-): 21ZETA2, 2021, papír, akril, 50 x 50 cm, Jelezve a hátoldalon
Kikiáltási ár: 60 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:(Bartók Lajos) Don Pedrő: Rúgott csillagok. Humoros költemények. Hegyeshalmi Lajos (1862-1925) politikus, kereskedelemügyi- és pénzügyminiszter, országgyűlési képviselő ex libriszével.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft