Pasztell, papír, 58 x 44,5 cm, Jelezve jobbra lent: Páll L.

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-18 18:00

papír, rézkarc, jjl, keretben, 12 x 19 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-05-31 18:00

papír, színes rézkarc, jjl, keretben, 27 x 18 cm

Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-14 18:00

Antik könyvek. Phaedrus: Phaedri Augusti liberti Fabularum Aesopiarum libri V. Recte tandem captui puerorum accomodati. Oder: deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung der Aesopischen Fabeln . nebst einem Teutschen un

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-25 18:00

Olgyay Ferenc (1872-1939) Olgyay Ferenc (1872-1939): Park virágzó virágokkal J.j.l.

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-19 18:00

papír, színes szita EA V/V, 55 x 37

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-06-28 18:00

papír,tus, jjl, keretben, 29,5 x 20,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-07-12 18:00

színes szita EA VII/XV, jjl, 38 x 33,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-07-26 18:00

papír, akvarell, jjl., keretben, 25 x 35

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-08-09 18:00

papír, tus, jbl, keretben, 29, 5 x 20,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-08-23 18:00

papír,tus, jbf, keretben, 29,5 x 20,5

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-06 18:00

papír, rézkarc, 34 x 29,5

Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-20 18:00

Ismeretlen alkotó: Női akt. J.j.l.

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-18 18:00

Bibliofília. Makkai Sándor: Ördögszekér. Emigráns kiadvány.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-09-24 18:00

szita, jjl. , 49,5 x 59,5

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-04 18:00

Olaj, farost, 100 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemisza

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-16 18:00

Bibliofília. Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-08 18:00

vászon, olaj,jjl., 50 x 50

Kikiáltási ár: 38 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-18 18:00

Kerámia, 8 darab, egyenként 10x10 cm-es csempe, JELZÉS: a keretezés miatt nem látható

Kikiáltási ár: 500 000 Ft

farost, olaj, jjl, , 60 x 60

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-01 18:00

Krusnyák Károly (1889-1960): Fiatal lány népviseletben, virággal. J.j.l.

Kikiáltási ár: 35 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-10-30 18:00

vörösréz, jl, 22,5

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-15 18:00

Bibliofília. Gyöngyök és virágok a magyar költészetből.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-12 18:00

üveg, szinezett rátétekkel, jelzett, 14,5

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2023-11-29 18:00