Pasztell, papír, 58 x 44,5 cm, Jelezve jobbra lent: Páll L.
Kikiáltási ár: 280 000 Ftpapír, rézkarc, jjl, keretben, 12 x 19 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftpapír, színes rézkarc, jjl, keretben, 27 x 18 cm
Kikiáltási ár: 9 500 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Antik könyvek. Phaedrus: Phaedri Augusti liberti Fabularum Aesopiarum libri V. Recte tandem captui puerorum accomodati. Oder: deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung der Aesopischen Fabeln . nebst einem Teutschen un
Kikiáltási ár: 4 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Olgyay Ferenc (1872-1939) Olgyay Ferenc (1872-1939): Park virágzó virágokkal J.j.l.
Olgyay Ferenc (1872-1939) Olgyay Ferenc (1872-1939): Park virágzó virágokkal J.j.l.
Kikiáltási ár: 50 000 Ftpapír, színes szita EA V/V, 55 x 37
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír,tus, jjl, keretben, 29,5 x 20,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ftszínes szita EA VII/XV, jjl, 38 x 33,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftpapír, akvarell, jjl., keretben, 25 x 35
Kikiáltási ár: 35 000 Ftpapír, tus, jbl, keretben, 29, 5 x 20,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír,tus, jbf, keretben, 29,5 x 20,5
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, rézkarc, 34 x 29,5
Kikiáltási ár: 11 000 FtIsmeretlen alkotó: Női akt. J.j.l.
Kikiáltási ár: 20 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Bibliofília. Makkai Sándor Bibliofília. Makkai Sándor: Ördögszekér. Emigráns kiadvány.
Bibliofília. Makkai Sándor: Ördögszekér. Emigráns kiadvány.
Kikiáltási ár: 3 000 Ftszita, jjl. , 49,5 x 59,5
Kikiáltási ár: 18 000 FtOlaj, farost, 100 x 70 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 1 200 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Bibliofília. Katona József Bibliofília. Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bibliofília. Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Kikiáltási ár: 3 000 Ftvászon, olaj,jjl., 50 x 50
Kikiáltási ár: 38 000 FtKerámia, 8 darab, egyenként 10x10 cm-es csempe, JELZÉS: a keretezés miatt nem látható
Kikiáltási ár: 500 000 Ftfarost, olaj, jjl, , 60 x 60
Kikiáltási ár: 48 000 FtFestmény, grafika
51. tétel:Krusnyák Károly (1889-1960) Krusnyák Károly (1889-1960): Fiatal lány népviseletben, virággal. J.j.l.
Krusnyák Károly (1889-1960): Fiatal lány népviseletben, virággal. J.j.l.
Kikiáltási ár: 35 000 Ftvörösréz, jl, 22,5
Kikiáltási ár: 18 000 FtKönyv, papírrégiség
51. tétel:Bibliofília. Gyöngyök és virágok a magyar költészetből.
Kikiáltási ár: 3 000 Ftüveg, szinezett rátétekkel, jelzett, 14,5
Kikiáltási ár: 95 000 Ft