Kóka Ferenc ( Budapest, 1934 - Budaörs, 1997 ) Csendélet Technika. olaj Hordozó: farost Mérete: 50 x 80 cm Jelezve: balra lent
Kikiáltási ár: 85 000 FtPiedone d'Egitto 1980 olasz Steno (rend.) 1000 × 700 mm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftolaj, papír,35 x 30
Kikiáltási ár: 100 000 Ftfa, olaj, jjl., 22 x 27 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftolaj, vászon, 82*62 cm, j.b.l.: Emlékül Zilahy Pogány Lajostól 1937 Gyöngyös
Kikiáltási ár: 60 000 Ftmázas, kézzel festett kerámia, jho, 33,5 cm
Kikiáltási ár: 95 000 FtTürkmén-Ersari-szőnyeg
Kikiáltási ár: 20 000 FtNői gyűrű Arany 750, ovális forma fej, 1 fazettált csiszolású smaragd cca. 1,20 ct és 20 különböző nagyságú briliáns cca. 0,70 ct (MCrP1) ékítéssel, 5,1 g, átmérő: 19,0 mm
Kikiáltási ár: 150 000 Ftrézkarc, akvarellel színezett, 4,5 x 7 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ft2016, 25x25 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftfametszet 10/1, szignált, 13 x 26 cm
Kikiáltási ár: 5 000 Ftolaj, vászon, ZSJ, 45*36,5 cm
Kikiáltási ár: 95 000 Ftolaj-karton, j,j,l,: Gáspár J. 14,5*11,5cm
Kikiáltási ár: 70 000 Ftpapír, ceruza, jjl., hagyatéki bélyegzővel, 32,5 x 23 cm
Kikiáltási ár: 60 000 FtDeim Pál ( Szentendre, 1932 - Szentendre, 2016 ) Ember és építészet Technika: szitanyomat Hordozó: papír Mérete: 140 x 185 mm Jelezve: jobbra lent
Kikiáltási ár: 75 000 FtNői gyűrű_x000D_ Arany 585, 1 oválisforma, fazettált csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (CrP2), körülötte aszimmetrikus foglalatban 20 apró achtkant csiszolású briliáns cca. 0,20 ct (CrP1) ékítéssel, 3,9 g, átmérő: 17,8 mm
Kikiáltási ár: 200 000 FtPasztell, papír 34x50 cm
Kikiáltási ár: 420 000 Ftviasz, textil, prém, fa 63x110 cm
Kikiáltási ár: 240 000 FtAkvarell, grafit/papír, 50x35 cm, jjl.: Gaál '95
Kikiáltási ár: 45 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele: Istenszülő, az el nem égő csipkebokor, jelenetekkel
olaj, fa, 35,8*31 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ftolaj, fa; 29,5 x 56
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ftpapír, grafit, jbl., 47,5 x 34 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ft1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.
Kikiáltási ár: 1 200 Ftpapír, akvarell, jjl., Kovács Dezső hagyatékából, 32,5 x 20 cm
Kikiáltási ár: 5 000 Ft