Kóka Ferenc ( Budapest, 1934 - Budaörs, 1997 ) Csendélet Technika. olaj Hordozó: farost Mérete: 50 x 80 cm Jelezve: balra lent

Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-05 17:00

Piedone d'Egitto 1980 olasz Steno (rend.) 1000 × 700 mm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-13 17:00

olaj, papír,35 x 30

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-17 18:00

fa, olaj, jjl., 22 x 27 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-12 18:00

olaj, vászon, 82*62 cm, j.b.l.: Emlékül Zilahy Pogány Lajostól 1937 Gyöngyös

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció: 218. Aukció
Aukció időpontja: 2016-10-11 17:00

mázas, kézzel festett kerámia, jho, 33,5 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-10-26 18:00

Türkmén-Ersari-szőnyeg

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció: 38. Aukció
Aukció időpontja: 2016-11-08 18:00

Női gyűrű Arany 750, ovális forma fej, 1 fazettált csiszolású smaragd cca. 1,20 ct és 20 különböző nagyságú briliáns cca. 0,70 ct (MCrP1) ékítéssel, 5,1 g, átmérő: 19,0 mm

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 17:00

rézkarc, akvarellel színezett, 4,5 x 7 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-09 18:00

2016, 25x25 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-20 16:00

fametszet 10/1, szignált, 13 x 26 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-11-23 18:00

olaj, vászon, ZSJ, 45*36,5 cm

Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Aukció: 39. Aukció
Aukció időpontja: 2016-12-06 18:00

olaj-karton, j,j,l,: Gáspár J. 14,5*11,5cm

Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-08 18:00

papír, ceruza, jjl., hagyatéki bélyegzővel, 32,5 x 23 cm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-07 18:00

Deim Pál ( Szentendre, 1932 - Szentendre, 2016 ) Ember és építészet Technika: szitanyomat Hordozó: papír Mérete: 140 x 185 mm Jelezve: jobbra lent

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-11 21:00

Női gyűrű_x000D_ Arany 585, 1 oválisforma, fazettált csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (CrP2), körülötte aszimmetrikus foglalatban 20 apró achtkant csiszolású briliáns cca. 0,20 ct (CrP1) ékítéssel, 3,9 g, átmérő: 17,8 mm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-13 17:00

Pasztell, papír 34x50 cm

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-18 18:00

viasz, textil, prém, fa 63x110 cm

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-19 19:00

Akvarell, grafit/papír, 50x35 cm, jjl.: Gaál '95

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-12 18:00

olaj, fa, 35,8*31 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft

olaj, fa; 29,5 x 56

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-20 18:00

papír, grafit, jbl., 47,5 x 34 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2016-12-14 18:00

1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció: 50.Aukció
Aukció időpontja: 2017-01-05 18:00

papír, akvarell, jjl., Kovács Dezső hagyatékából, 32,5 x 20 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-01-25 18:00