Vintage, zselatinos ezüstnagyítás; Méret:19,8 x 19,8 cm; Jelezve hátul: a művész bélyegzője

Kikiáltási ár: 270 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-05-31 19:00

Arany 585, női gyűrű, függő és fülbevaló pár, navett csiszolású smaragdok váltakoznak apró briliánsokkal, összesen 50 briliáns cca. 0,80 ct (MTCrSi), beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 9,5 g, átmérő: 17,0 mm

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-13 17:00

vászon, olaj, jjl, 50 x 40 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-14 18:00

papír, tus, jkl, 70 x 50 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-06-21 18:00

Olvashatatlan XX. századi festő - Erotikus rajz Technika: ceruza Hordozó: papír Jelezve jobbra lent Mérete: 200 x 290 mm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-07-09 21:00

karton, olaj, jn, 14 x 17,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-06 18:00

Basilides Sándor Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980 CSENDÉLET BUTELLÁVAL (1956) Olaj, karton 60 × 50 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Sándor 1956

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-05 17:00

1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.

Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Aukció: 62.Aukció
Aukció időpontja: 2017-09-14 18:00

52. tétel:

Rigoletto

Rigoletto 1946 olasz Carmine Gallone (rend.) Varga Győző (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-19 17:00

papír, pasztell, jjl., 41 x 59 cm

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-09-20 18:00

22x31 pasztell, papír

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-14 18:00

alumínium, üveg búra, 110 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-04 18:00

olaj, karton, 37*24 cm j.j.l.: Krupka F. 1921

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-03 17:00

Olaj, vászon 75x75,5 cm

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Modern magyar festészet - 9 db művészeti kiadvány

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-18 18:00

Longines Dolce Vita női karóra Acél tok és csat , fehér számlap másodperckörrel arab számmal, zafírüveg, 30 méter vízállóság, kvarc szerkezet. Jelzett: Longines; ref.szám: L5.655.4; tokszám: 29731698. Méret: 26 × 40 mm

Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-10-31 16:00

márvány

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-02 18:00

Szoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CrSi) ékítéssel, 2,6 g, átmérő: 16,6 mm

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-14 17:00

Vegyes kiadványok (Polgár Galéria, Műgyűjtők Galériája, Arte Galéria) - 16 db aukciós katalógus

Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-15 18:00

60x80 cm, olaj, vászon, jelzés jobbra lent: Olgyai Viktor, eredetiség igazolás.

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-20 18:30

Fémtárgyak

52. tétel:

Sportoló

bronz, fa talpon, Kovács Dezső hagyatékából, 35 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-29 18:00

132 x 100 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Tornai Gy

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-11-30 18:00

Páros ruha klipsz Rozé gold 585, szimmetrikus szalagcsokor minta, 52 apró gyémánt és régi csiszolású briliáns (R2CrSi) összesen cca. 1,00 ct ékítéssel, dupla patenttal, Budapest, 1940 körül, 18,4 g

Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-05 17:00

olaj, fa, 35*31 cm

Kikiáltási ár: 90 000 Ft