Vintage, zselatinos ezüstnagyítás; Méret:19,8 x 19,8 cm; Jelezve hátul: a művész bélyegzője
Kikiáltási ár: 270 000 FtArany 585, női gyűrű, függő és fülbevaló pár, navett csiszolású smaragdok váltakoznak apró briliánsokkal, összesen 50 briliáns cca. 0,80 ct (MTCrSi), beszúrós stiftes klipsz szereléssel, 9,5 g, átmérő: 17,0 mm
Kikiáltási ár: 190 000 Ftvászon, olaj, jjl, 50 x 40 cm
Kikiáltási ár: 15 000 Ftpapír, tus, jkl, 70 x 50 cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtOlvashatatlan XX. századi festő - Erotikus rajz Technika: ceruza Hordozó: papír Jelezve jobbra lent Mérete: 200 x 290 mm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftkarton, olaj, jn, 14 x 17,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 FtBasilides Sándor Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980 CSENDÉLET BUTELLÁVAL (1956) Olaj, karton 60 × 50 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Sándor 1956
Kikiáltási ár: 90 000 Ft1916 Tábori postai levelezőlap a Népszava szerkesztőségének.
Kikiáltási ár: 1 200 FtRigoletto 1946 olasz Carmine Gallone (rend.) Varga Győző (graf.) 594 x 420 mm Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 26 000 Ftpapír, pasztell, jjl., 41 x 59 cm
Kikiáltási ár: 40 000 Ft22x31 pasztell, papír
Kikiáltási ár: 380 000 Ftalumínium, üveg búra, 110 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftolaj, karton, 37*24 cm j.j.l.: Krupka F. 1921
Kikiáltási ár: 60 000 FtOlaj, vászon 75x75,5 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 FtModern magyar festészet - 9 db művészeti kiadvány
Kikiáltási ár: 15 000 FtLongines Dolce Vita női karóra Acél tok és csat , fehér számlap másodperckörrel arab számmal, zafírüveg, 30 méter vízállóság, kvarc szerkezet. Jelzett: Longines; ref.szám: L5.655.4; tokszám: 29731698. Méret: 26 × 40 mm
Kikiáltási ár: 60 000 Ftmárvány
Kikiáltási ár: 18 000 FtSzoliter gyűrű Fehérarany 585, karmos foglalatban 1 régi csiszolású briliáns cca. 0,80 ct (R2CrSi) ékítéssel, 2,6 g, átmérő: 16,6 mm
Kikiáltási ár: 200 000 FtKönyv, papírrégiség
52. tétel:Vegyes kiadványok (Polgár Galéria, Műgyűjtők Galériája, Arte Galéria) – 16 db aukciós katalógus
Vegyes kiadványok (Polgár Galéria, Műgyűjtők Galériája, Arte Galéria) - 16 db aukciós katalógus
Kikiáltási ár: 4 000 Ft60x80 cm, olaj, vászon, jelzés jobbra lent: Olgyai Viktor, eredetiség igazolás.
Kikiáltási ár: 80 000 Ftbronz, fa talpon, Kovács Dezső hagyatékából, 35 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ft132 x 100 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 600 000 FtPáros ruha klipsz Rozé gold 585, szimmetrikus szalagcsokor minta, 52 apró gyémánt és régi csiszolású briliáns (R2CrSi) összesen cca. 1,00 ct ékítéssel, dupla patenttal, Budapest, 1940 körül, 18,4 g
Kikiáltási ár: 250 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel
olaj, fa, 35*31 cm
Kikiáltási ár: 90 000 Ft