101x80,5 cm Jelezve jobbra lent: MCP 1930

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Aukció: 57. aukció
Aukció időpontja: 2017-12-17 18:00

24 x 29 cm diófapác, tus, papír jelezve balra lent: Milánnak szeretettel Róbert

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-18 18:00

bronz, jelzett, 9 cm

Kikiáltási ár: 4 500 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-13 18:00

olaj, vászon, 70 × 70 cm, jelezve hátoldalon: Orosz Balázs, 2015

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Aukció időpontja: 2021-06-01 18:00

Pablo Picasso ( Málaga, 1881 - Mougins, 1973 ) Homme dévoilant une Femme Technika: litográfia Külsö méret: 300x 240 mm Paszpartu ablak: 220 x 160 mm Múzeumi paszpartuban, savmentes kartonon. Kiadási darabszám: 540 db Katalógusszám: 138

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-21 21:00

márvány, jn, 20 cm

Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Aukció időpontja: 2017-12-20 18:00

papír, tempera, jjl, 21,5 x 16 cm

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-17 18:00

52. tétel:

Pillangó

Pillangó Papillon 1977 amerikai Franklin J. Schaffner (rend.) Helényi Tibor (graf.) A2 Plakát, filmplakát

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-24 17:00

papír, akvarell, jjl, 50,5 x 36,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-01-31 18:00

vászon, olaj, jn, 40 x 30 cm

Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-14 18:00

ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 –) Szobajelent 9 lábassal (2012) Szitanyomat, papír 505 × 705 mm Jelezve középen lent: 29/37 Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I. 2012 Jelezve balra lent: Szobajelent 9 lábassal

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-21 18:00

kerámia, jelzett, 10,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-02-28 18:00

olaj, vászon, 31*61 cm, j.j.l.: Kalmár J., keret nélkül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-06 17:00

fém, 18 x 11 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-14 18:00

Nyakkendőtű, 3 db Arany 580, egyenes beszúró tűk, tenyésztett gyöngy, műkő, 12 kis régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrP1) díszítéssel, 1930 körül, 5,5 g

Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-28 18:00

színes szita, egyiken jelzés, 2 x 19 x 55 cm

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

32x40 cm, olaj, vászon, ,j,j,l: Kasznár Ring Jenő

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-03-29 18:00

rézkarc, jn, 30 x 42 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-11 18:00

fametszet, jn, 16,5 x 11,3 cm

Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-04-25 18:00

Olaj, vászon 149,5x131 cm

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-14 18:00

79,5x116,olaj, vászon

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-13 18:00

kerámia, jelzett, 118 cm

Kikiáltási ár: 26 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-09 18:00

Kézelőgomb pár Fehérarany 585, ónix betétes, kerek gombok 2 briliáns cca. 0,05 ct (MTCrVs) ékítéssel, 9,9 g

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-15 18:00

Perneczky Géza 2 db alternatív művészeti kiadványa: A háló 1968-88, Assembling magazines 1969-2000 (302/500, aláírt pld.)

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-05-23 18:00