101x80,5 cm Jelezve jobbra lent: MCP 1930
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft24 x 29 cm diófapác, tus, papír jelezve balra lent: Milánnak szeretettel Róbert
Kikiáltási ár: 190 000 Ftbronz, jelzett, 9 cm
Kikiáltási ár: 4 500 Ftolaj, vászon, 70 × 70 cm, jelezve hátoldalon: Orosz Balázs, 2015
Kikiáltási ár: 150 000 FtPablo Picasso ( Málaga, 1881 - Mougins, 1973 ) Homme dévoilant une Femme Technika: litográfia Külsö méret: 300x 240 mm Paszpartu ablak: 220 x 160 mm Múzeumi paszpartuban, savmentes kartonon. Kiadási darabszám: 540 db Katalógusszám: 138
Kikiáltási ár: 15 000 Ftmárvány, jn, 20 cm
Kikiáltási ár: 16 000 Ftpapír, tempera, jjl, 21,5 x 16 cm
Kikiáltási ár: 6 000 FtPillangó Papillon 1977 amerikai Franklin J. Schaffner (rend.) Helényi Tibor (graf.) A2 Plakát, filmplakát
Kikiáltási ár: 50 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 50,5 x 36,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon, olaj, jn, 40 x 30 cm
Kikiáltási ár: 24 000 Ftef Zámbó István (Salgótarján, 1950 –) Szobajelent 9 lábassal (2012) Szitanyomat, papír 505 × 705 mm Jelezve középen lent: 29/37 Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I. 2012 Jelezve balra lent: Szobajelent 9 lábassal
Kikiáltási ár: 140 000 Ftkerámia, jelzett, 10,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ftolaj, vászon, 31*61 cm, j.j.l.: Kalmár J., keret nélkül
Kikiáltási ár: 120 000 Ftfém, 18 x 11 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtNyakkendőtű, 3 db Arany 580, egyenes beszúró tűk, tenyésztett gyöngy, műkő, 12 kis régi csiszolású briliáns cca. 0,60 ct (R2CrP1) díszítéssel, 1930 körül, 5,5 g
Kikiáltási ár: 75 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Nádler István (1938): Vertikális-horizontális I-IV, V-VIII., 1974 + Kiállítási katalógus, Essen
színes szita, egyiken jelzés, 2 x 19 x 55 cm
Kikiáltási ár: 22 000 Ft32x40 cm, olaj, vászon, ,j,j,l: Kasznár Ring Jenő
Kikiáltási ár: 40 000 Ftrézkarc, jn, 30 x 42 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftfametszet, jn, 16,5 x 11,3 cm
Kikiáltási ár: 5 000 FtOlaj, vászon 149,5x131 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft79,5x116,olaj, vászon
Kikiáltási ár: 750 000 Ftkerámia, jelzett, 118 cm
Kikiáltási ár: 26 000 FtÉkszer, drágakő
52. tétel:Kézelőgomb pár Fehérarany 585, ónix betétes, kerek gombok 2 briliáns cca. 0,05 ct (MTCrVs) ékítéssel, 9,9 g
Kikiáltási ár: 90 000 FtKönyv, papírrégiség
52. tétel:Perneczky Géza 2 db alternatív művészeti kiadványa: A háló 1968-88, Assembling magazines 1969-2000 (302/500, aláírt pld.)
Kikiáltási ár: 8 000 Ft