Olaj, papír faroston,44x40,5 cm,Jelezve jobbra lent: O.L.
Kikiáltási ár: 950 000 Ftfehérfém, 5 x 29 x 24 cm
Kikiáltási ár: 36 000 Ft32,5x54,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ftef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Egyetemes szertár Olaj, farost Átmérő: 42 cm Jelezve középen lent: ef Zámbó 94
Kikiáltási ár: 200 000 Ftvászon, olaj, applikáció, jho., 79 x 60 cm
Kikiáltási ár: 28 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 39 x 33 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon, olaj, jbl, 58 x 78 cm
Kikiáltási ár: 25 000 Ftvászon, olaj, jbl, 60 x 50 cm
Kikiáltási ár: 15 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Szőnyi István (Újpest, 1894 – Zebegény, 1960) Sírbatétel Rézkarc, papír 325 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 22 000 Ftpapír, tinta, akvarell, jho., 8,5 x 12,5 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ftgránit, jn, 18 cm
Kikiáltási ár: 19 000 FtEzüst 835, 5 áttört, virágmintás, türkizekkel díszített tagból, nyelves zárral, biztonsági lánccal, 35,0 g, hossz: 19,5 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftolaj, fa, 11*8 cm, j.b.k.: olvashatatlan, ökörszemes keretben
Kikiáltási ár: 28 000 Ft60x50 cm, olaj, farost, ,j,j,l: Prohászka
Kikiáltási ár: 40 000 FtFestmény, grafika
52. tétel:Magyar alkotók kisgrafikái, 22 db, közte Faragó Géza, Sassy, Stettner, Vadász, Vén stb.
fametszetek, rézkarcok, linók, klisék
Kikiáltási ár: 6 000 Ftpapír, pasztell, jjl, 50 x 63,5 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ftpapír, akvarell, jbl, 27,5 x 38,5 cm
Kikiáltási ár: 10 000 Ftporcelán, jelzett, 16,5 cm
Kikiáltási ár: 12 000 Ftvászon farostra kasírozva, olaj, jn, 50 x 64 cm
Kikiáltási ár: 45 000 FtMérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TURCSÁN 77, képcsarnok
Kikiáltási ár: 150 000 FtOlaj, vászon;45,5x56 cm;Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 800 000 Ft50x90,olaj, farost,jelezve balra lent: Czene Béla 1979
Kikiáltási ár: 340 000 FtBalla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965) Pipacsos rét Olaj, karton 33,5 x 45 cm Jelezve jobbra lent: Balla Béla Hátoldalon: Kiállítási etikett
Kikiáltási ár: 280 000 Ftgyapjú, 110 x 180 cm
Kikiáltási ár: 20 000 Ft