Olaj, papír faroston,44x40,5 cm,Jelezve jobbra lent: O.L.

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

Fémtárgyak

52. tétel:

Kínáló

fehérfém, 5 x 29 x 24 cm

Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-12 18:00

32,5x54,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Brodszky S.

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Egyetemes szertár Olaj, farost Átmérő: 42 cm Jelezve középen lent: ef Zámbó 94

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

vászon, olaj, applikáció, jho., 79 x 60 cm

Kikiáltási ár: 28 000 Ft

papír, akvarell, jjl, 39 x 33 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-16 18:00

vászon, olaj, jbl, 58 x 78 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-30 18:00

vászon, olaj, jbl, 60 x 50 cm

Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Szőnyi István (Újpest, 1894 – Zebegény, 1960) Sírbatétel Rézkarc, papír 325 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István

Kikiáltási ár: 22 000 Ft

papír, tinta, akvarell, jho., 8,5 x 12,5 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-27 18:00

gránit, jn, 18 cm

Kikiáltási ár: 19 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

Ékszer, drágakő

52. tétel:

Karkötő

Ezüst 835, 5 áttört, virágmintás, türkizekkel díszített tagból, nyelves zárral, biztonsági lánccal, 35,0 g, hossz: 19,5 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft

olaj, fa, 11*8 cm, j.b.k.: olvashatatlan, ökörszemes keretben

Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

60x50 cm, olaj, farost, ,j,j,l: Prohászka

Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-14 18:00

fametszetek, rézkarcok, linók, klisék

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

papír, pasztell, jjl, 50 x 63,5 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-27 18:00

papír, akvarell, jbl, 27,5 x 38,5 cm

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-10 18:00

porcelán, jelzett, 16,5 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-24 18:00

vászon farostra kasírozva, olaj, jn, 50 x 64 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-08 18:00

Mérete 80 cm* 60 cm, Technika: olaj/farost, J.B.L.: TURCSÁN 77, képcsarnok

Kikiáltási ár: 150 000 Ft

Olaj, vászon;45,5x56 cm;Jelezve balra lent: Nagy Oszkár

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-15 18:00

50x90,olaj, farost,jelezve balra lent: Czene Béla 1979

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-20 18:00

Balla Béla (Arad, 1882 - Nagybánya, 1965) Pipacsos rét Olaj, karton 33,5 x 45 cm Jelezve jobbra lent: Balla Béla Hátoldalon: Kiállítási etikett

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-14 18:00

Szőnyeg, textil

52. tétel:

Szőnyeg

gyapjú, 110 x 180 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-05-22 18:00