vászon, olaj, jbl (Kiss Imre hagyatékából), 40 x 50 cm
Kikiáltási ár: 30 000 FtFehérarany 585, keskeny, szelvényezett karpánt, középrészén, kiszélesedő tagon, középen 1 ovális csiszolású rubin, széleken kis becsiszolt rubinok és 119 apró achtkant csiszolású briliáns cca. 0,70 ct, 10,6 g, hossz: 16 cm, rubinok kezeltek
Kikiáltási ár: 120 000 Ftpapír, ceruza, olaj, jjl, 54 x 40,5 cm
Kikiáltási ár: 25 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Rubens, Pieter Paul (1577-1640) követője, 18. sz.: A Jó kormányzás allegóriája
olaj, vászon, 57,5*71,5 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 380 000 FtLoetz Witwe: Üvegváza, 1900 körül üveg 18 cm
Kikiáltási ár: 120 000 FtArany 585, ívelt oldalú négyzetesforma, 9 különböző_x000D_ színű becsiszolt gyöngyház, két szélén 22 sorban foglalt_x000D_ briliáns 0,51 ct (MTCrVs), jelzett Asch-Grosshardt, USA,_x000D_ 11,2 g
Kikiáltási ár: 120 000 FtAkvarell, karton,34x44 cm,Jelezve balra lent: Paris 929. Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ftezüstözött réz, jn, 25 cm
Kikiáltási ár: 12 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:69x49,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 700 000 FtBaksai József (Budapest, 1957 - ) Angyalok, 1995 Olaj, szén, lakk, papír 50 X 40 cm Jelezve jobbra lent: Basksa
Kikiáltási ár: 50 000 Ftszínes rézkarc, jjl, 14,5 x 10 cm
Kikiáltási ár: 4 000 Ftpapír, akvarell, jjl, 32 x 47 cm
Kikiáltási ár: 30 000 Ftvászon, olaj, jjl, 67 x 60 cm
Kikiáltási ár: 18 000 Ftpapír, ceruza, jn, 65 x 48 cm
53. tétel:Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 – Budapest, 1934) Dózsa sorozat Fametszet, papír 495 X 435 mm Jelezve jobbra lent: Derkovits Gyula 'Dózsa' fametszet sorozatából 1924-ből Derkovits Gyné Jelezve középen lent: 1514
Kikiáltási ár: 38 000 Ftrézkarc, eredeti dúcról nyomta Burai I., 6/12, 20 x 14 cm
Kikiáltási ár: 80 000 Ftpapír, ceruza, filc, jbl, 13,2 x 20,2 cm
Kikiáltási ár: 20 000 FtEzüst 800, függőóra nyitott, gilosált díszítésű tokban, római számos zománcozott számlap, működő cilinderjáratú szerkezet, Svájc 1910 körül, tokszám: 200134, ezüst 750, lánc, 41,0 g, hossz: 134 cm
Kikiáltási ár: 45 000 Ftolaj, vászon, 59*79,5 cm, j.j.l.: Herman Lipót, BÁV 93. au. 86 tétel
Kikiáltási ár: 120 000 Ft39x51cm,olaj,fa,keret nélkül,j.b.l:Nagy Károly
Kikiáltási ár: 44 000 FtFestmény, grafika
53. tétel:Gross Arnold rézkarc részlet az 1964-es képcsarnoki kiállításának meghívóján. Megnyitotta Bálint Endre.Szignálta : Gross, Bálint
Kikiáltási ár: 8 000 Ftpapír, ceruza, jjl, 15 x 43 cm
Kikiáltási ár: 8 000 Ftvászon, olaj, jbl, 60 x 50 cm
Kikiáltási ár: 48 000 Ftmázas kerámia, jelzett, 40 cm
Kikiáltási ár: 9 800 Ft