vászon, olaj, jbl (Kiss Imre hagyatékából), 40 x 50 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-14 18:00

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Karkötő

Fehérarany 585, keskeny, szelvényezett karpánt, középrészén, kiszélesedő tagon, középen 1 ovális csiszolású rubin, széleken kis becsiszolt rubinok és 119 apró achtkant csiszolású briliáns cca. 0,70 ct, 10,6 g, hossz: 16 cm, rubinok kezeltek

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-13 18:00

papír, ceruza, olaj, jjl, 54 x 40,5 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-11-28 18:00

olaj, vászon, 57,5*71,5 cm, j.n.

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 17:00

Loetz Witwe: Üvegváza, 1900 körül üveg 18 cm

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-10 18:00

Ékszer, drágakő

53. tétel:

Függő

Arany 585, ívelt oldalú négyzetesforma, 9 különböző_x000D_ színű becsiszolt gyöngyház, két szélén 22 sorban foglalt_x000D_ briliáns 0,51 ct (MTCrVs), jelzett Asch-Grosshardt, USA,_x000D_ 11,2 g

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-04 18:00

Akvarell, karton,34x44 cm,Jelezve balra lent: Paris 929. Vaszary J.

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Aukció: 60. aukció
Aukció időpontja: 2018-12-16 18:00

Fémtárgyak

53. tétel:

Kiöntő

ezüstözött réz, jn, 25 cm

Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-12 18:00

69x49,5,olaj, vászon,jelezve jobbra lent: Kádár Géza

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-17 18:00

Baksai József (Budapest, 1957 - ) Angyalok, 1995 Olaj, szén, lakk, papír 50 X 40 cm Jelezve jobbra lent: Basksa

Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Aukció időpontja: 2018-12-19 18:00

színes rézkarc, jjl, 14,5 x 10 cm

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

papír, akvarell, jjl, 32 x 47 cm

Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-16 18:00

vászon, olaj, jjl, 67 x 60 cm

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-01-30 18:00

papír, ceruza, jn, 65 x 48 cm

Kikiáltási ár: 25 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-13 18:00

Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 – Budapest, 1934) Dózsa sorozat Fametszet, papír 495 X 435 mm Jelezve jobbra lent: Derkovits Gyula 'Dózsa' fametszet sorozatából 1924-ből Derkovits Gyné Jelezve középen lent: 1514

Kikiáltási ár: 38 000 Ft

rézkarc, eredeti dúcról nyomta Burai I., 6/12, 20 x 14 cm

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-02-27 18:00

papír, ceruza, filc, jbl, 13,2 x 20,2 cm

Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-13 18:00

Ezüst 800, függőóra nyitott, gilosált díszítésű tokban, római számos zománcozott számlap, működő cilinderjáratú szerkezet, Svájc 1910 körül, tokszám: 200134, ezüst 750, lánc, 41,0 g, hossz: 134 cm

Kikiáltási ár: 45 000 Ft

olaj, vászon, 59*79,5 cm, j.j.l.: Herman Lipót, BÁV 93. au. 86 tétel

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Aukció: 240. aukció
Aukció időpontja: 2019-03-12 17:00

39x51cm,olaj,fa,keret nélkül,j.b.l:Nagy Károly

Kikiáltási ár: 44 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-14 18:00

Gross Arnold rézkarc részlet az 1964-es képcsarnoki kiállításának meghívóján. Megnyitotta Bálint Endre.Szignálta : Gross, Bálint

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció: 83. AUKCIÓ
Aukció időpontja: 2019-04-06 11:00

papír, ceruza, jjl, 15 x 43 cm

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-03-27 18:00

vászon, olaj, jbl, 60 x 50 cm

Kikiáltási ár: 48 000 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-10 18:00

Porcelán, kerámia

53. tétel:

BB jelzéssel

mázas kerámia, jelzett, 40 cm

Kikiáltási ár: 9 800 Ft
Aukció időpontja: 2019-04-24 18:00